????????????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
verovatno zato sto je mentol i sto je stavljao kao avatar slike ubice premijera djindjica...pa pametni ljudi sa krstarice nece da im se prigovori kako dopustaju svakakve gadosti na njihovom forumu...
 
serb_pagan:
verovatno zato sto je mentol i sto je stavljao kao avatar slike ubice premijera djindjica...pa pametni ljudi sa krstarice nece da im se prigovori kako dopustaju svakakve gadosti na njihovom forumu...
izvini a jel dokazano da je onaj tip ubica???!!!nijeeee.prema tome šatap!!!
 
Е крвав си... ово је смрт за многе овде, кад дође неко са стране и каже им нешто око чега се препиру овде сваки дан...
 
Kako god da me shvati, pogresno ce biti, ali ga zovem serifom samo zbog znacke, a toliko znacki srpske dzandarmerije i policije, istorijski unazad i danas, pa milija mi je domaca oznaka no strana, ali zapad je zapad,...............ujedno i domaci pendrek je drazi, znas da ti ne preti stranac, JOMINI,POLICAJAC, JAVLJAJ SE BRE.,,,,,,,,,,,,,da ti se nije sta desilo, ne daj boze.........
 
serb_pagan:
verovatno zato sto je mentol i sto je stavljao kao avatar slike ubice premijera djindjica...pa pametni ljudi sa krstarice nece da im se prigovori kako dopustaju svakakve gadosti na njihovom forumu...

па и ти стављаш те менталаће лдп убице Србије, али и није доказано ко је убица зорана
 
Pa dobro SEFE javi se ako ne zbog nas onda zbog raznih Oslobodilaca , SS, Gavrana i ostalih ubacenih da kljucaju a ne disu.Spasi ih.
Ako ja izlazim iz okvira foruma, nije namerno,............
PS.
Samo jednom da me Strela zovne, leteo bih,...............
 
opanak:
Da li se BAN na mene odnosi.
Ako se odnosi, izneo sam malo ironicno moje misljenje, nikako uvredljivo, i to je vec tvoj problem a najverovatnije i prirode, ako ti je do BAN imas dugme koje te odmah iskljuci, ako gresim,................
:) kolko se ti lozish...
sto bi pa tebe pominjo?

jel tema o tebi il o dileji iz tvoje partije miskovu?

a izrade me komp juche, nisam odgovorio na temu Mihajlov.

stavi naochare i operi ushi, dokle chovek sam da priznaje neke stvari a da ga ti ne vidish i ne chujesh...

a ako laze, pa i to shto kazesh, DSSovac je on, sve je moguce. al tu mu ja nishta ne mogu, kad su ga pitali jel zvao ivicu, on reko da je zvao. prosto. osim ako u vashoj DSS logici to nije logichno, a i to me ne bi zachudilo.
 
kad banuju nekog meni se oko srca navata tuga
bude mi onako tesko
sto su izbacili coveka
nebitno koga
sve nesto zamisljam sebe u kozi banovanog korisnika
pa imam kosmare
ajoj
ne mogu nocima spavati
 
bljux:
izvini a jel dokazano da je onaj tip ubica???!!!nijeeee.prema tome šatap!!!
Tacno,nemojte sa kvalifikacijama brzati.


S druge strane,mnogi atentatori su u istoriji srpskog naroda ostali upisani zlatnim slovima kao npr. Gavrilo Princip,Apis i sl.

Ne zaboravite da se u centru grada pojavio grafit "ZVEKI,HVALA TI....SRBIJA"
 
Al Pacino:
Tacno,nemojte sa kvalifikacijama brzati.


S druge strane,mnogi atentatori su u istoriji srpskog naroda ostali upisani zlatnim slovima kao npr. Gavrilo Princip,Apis i sl.

Ne zaboravite da se u centru grada pojavio grafit "ZVEKI,HVALA TI....SRBIJA"

pa da...

pojavljuju se i grafiti koji velichaju Hitlera,
em mu nije sudjeno, samim tim ni dokazano da je kriv...

ma isti dobrica ko Zveki :evil: :evil: :evil:

zar ne???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top