Quantcast

????????????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
verovatno zato sto je mentol i sto je stavljao kao avatar slike ubice premijera djindjica...pa pametni ljudi sa krstarice nece da im se prigovori kako dopustaju svakakve gadosti na njihovom forumu...

bljux

Zainteresovan član
Poruka
275
serb_pagan:
verovatno zato sto je mentol i sto je stavljao kao avatar slike ubice premijera djindjica...pa pametni ljudi sa krstarice nece da im se prigovori kako dopustaju svakakve gadosti na njihovom forumu...
izvini a jel dokazano da je onaj tip ubica???!!!nijeeee.prema tome šatap!!!

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.433
Е крвав си... ово је смрт за многе овде, кад дође неко са стране и каже им нешто око чега се препиру овде сваки дан...

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Kako god da me shvati, pogresno ce biti, ali ga zovem serifom samo zbog znacke, a toliko znacki srpske dzandarmerije i policije, istorijski unazad i danas, pa milija mi je domaca oznaka no strana, ali zapad je zapad,...............ujedno i domaci pendrek je drazi, znas da ti ne preti stranac, JOMINI,POLICAJAC, JAVLJAJ SE BRE.,,,,,,,,,,,,,da ti se nije sta desilo, ne daj boze.........

Poruka
22.425
serb_pagan:
па и ти стављаш те менталаће лдп убице Србије, али и није доказано ко је убица зорана

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Pa dobro SEFE javi se ako ne zbog nas onda zbog raznih Oslobodilaca , SS, Gavrana i ostalih ubacenih da kljucaju a ne disu.Spasi ih.
Ako ja izlazim iz okvira foruma, nije namerno,............
PS.
Samo jednom da me Strela zovne, leteo bih,...............

crow

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.559
opanak:
Da li se BAN na mene odnosi.
Ako se odnosi, izneo sam malo ironicno moje misljenje, nikako uvredljivo, i to je vec tvoj problem a najverovatnije i prirode, ako ti je do BAN imas dugme koje te odmah iskljuci, ako gresim,................
:) kolko se ti lozish...
sto bi pa tebe pominjo?

jel tema o tebi il o dileji iz tvoje partije miskovu?

a izrade me komp juche, nisam odgovorio na temu Mihajlov.

stavi naochare i operi ushi, dokle chovek sam da priznaje neke stvari a da ga ti ne vidish i ne chujesh...

a ako laze, pa i to shto kazesh, DSSovac je on, sve je moguce. al tu mu ja nishta ne mogu, kad su ga pitali jel zvao ivicu, on reko da je zvao. prosto. osim ako u vashoj DSS logici to nije logichno, a i to me ne bi zachudilo.

banegad

Domaćin
Poruka
4.565
kad banuju nekog meni se oko srca navata tuga
bude mi onako tesko
sto su izbacili coveka
nebitno koga
sve nesto zamisljam sebe u kozi banovanog korisnika
pa imam kosmare
ajoj
ne mogu nocima spavati

Al Pacino

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
163
bljux:
izvini a jel dokazano da je onaj tip ubica???!!!nijeeee.prema tome šatap!!!
Tacno,nemojte sa kvalifikacijama brzati.

S druge strane,mnogi atentatori su u istoriji srpskog naroda ostali upisani zlatnim slovima kao npr. Gavrilo Princip,Apis i sl.

Ne zaboravite da se u centru grada pojavio grafit "ZVEKI,HVALA TI....SRBIJA"

crow

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.559
Al Pacino:
Tacno,nemojte sa kvalifikacijama brzati.

S druge strane,mnogi atentatori su u istoriji srpskog naroda ostali upisani zlatnim slovima kao npr. Gavrilo Princip,Apis i sl.

Ne zaboravite da se u centru grada pojavio grafit "ZVEKI,HVALA TI....SRBIJA"
pa da...

pojavljuju se i grafiti koji velichaju Hitlera,
em mu nije sudjeno, samim tim ni dokazano da je kriv...

ma isti dobrica ko Zveki :evil: :evil: :evil:

zar ne???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.