60.000 ljudi na protestu podrske Vojislavu Seselju

jomini:
Vidi kako su se raširili, pa možeš motorom da se voziš između njih bez da zakačiš nekoga.

хахахаха аха :D

view.php


Ипак си ти некакав модератор, морао би бар минимум озбиљности да одржиш.

img.php
 
Chávez:
хахахаха аха :D

view.php


Ипак си ти некакав модератор, морао би бар минимум озбиљности да одржиш.
'Ajde? A kad nešto zahtevam od vas, onda naprasno zaboravite da sam moderator, a? Eh, ko vas ne zna...
Nego, moja pozicija ovde ne menja ništa. Učestvujem u raspravi i dijalogu i ni po čemu se ne može zaključiti da se razlikujem od ostalih učesnika. Tačnije, nema zloupotrebe službenog položaja, zar ne?
 
jomini:
Pa iz ptičije se ne vidi, daleko je... Na ovim sličkama je sve jasno. ;)


Ovo su slike RTS-a a svi znamo da RTS danas radi na isti nacin na koji je radio za vreme Milosevica. I tada su kada su izvestavali sa mitinga opozicije dolazili na sami pocetak kad nije bilo prisutno ni 2.000 ljudi, slikaju onu rastrkanu masu i kazu "bilo par stotina" . E to isto rade i danas, samo za drugog gazdu, nekada za Milosevica a danas za Tadica i Kostunicu 8-)
 
drvasic:
Možda je bilo 10, možda 100, možda1000, ali bilo je toliko ljudi da su se demokrate sakrile u mišije rupe da im se ne bi desio 6. oktobar. Šta da su izašli svi radikali sad a i 6 oktobra.????
A izaći će jednog dana ali onda demokrata i demokratije neće više u Srbiji biti.

:D :D :D...boze.....

ti ochekivao neki kontramiting?
mislim da ljudi ipak imaju pametnija posla od mitingashenja naspram proste raje koja je doshla da chuje sta ce toma da kaze i sta ce da besedi pijani rajko petrov nogo.
uostalom, bili ste na mitingu, chuli tomu, pojeli sendiche i zapalili kuci.
a vidish demokratija u srbiji prezive i to chudo:)
 

Back
Top