60.000 ljudi na protestu podrske Vojislavu Seselju

jomini:
Dalje? Pa svi kući i da pokušaju da ubede druge da je bilo bar jedan više...
Evo kažu 30000...
Pa to mi je uvek, još dok smo kao DOS pravili demonstracije po Beogradu išlo na nerve, dal je bilo 50 000 ili 150 000 ljudi. Bitno je šta misle ljudi koji su ostali kući, a ne oni koji su otišli na miting. Brojka ništa ne znači. Ja im kažem, 100 000!!
 
Chedo Kokardic:
Pa po mojoj proceni jer sam gledao na tvu, bilo je nekih 70.000tak hiljada.

No ono sto je bitno jeste da B92/RTS i ostali americki mediji umanjuju cifru za 3 puta i procenjuju na 20.000 . Procitane su njihove lazi odavno.
:D Nekada davno, na brdovitom Balkanu, postojao je jedan RTS koji je mitinge koje je organizovala opozicija karakterisala kao manju grupu, grupice i ostale nebuloze. Svi su znali da to nisu bile grupice ili raštrkane grupe ljudi već masa od nekoliko stotina hiljada ljudi. Sa ovakvom podrškom koju je dobio Šešelj, mogao bi da se slika.
 
E pa onda reci koliko po tvojoj proceni moze da stane ljudi od kanadske ambasade do admirala geprata , eto ajde reci.

Na kraju krajeva uopste nije bitno koji je broj , ono sto je bitno jeste da smo videi da ogroman broj gradjana ove zemlje podrzava pravednu borbu Vojislava Seselja i Srpsku Radikalnu Stranku.

Eto ja podrzavam radikale uopste nisam bio na mitingu, a ko zna jos koliko je ovakvih kao ja.
 
Ма било је 500 људи :D

m06xp8.jpg


m08vs4.jpg


m03mk0.jpg
[/quote]




 

Back
Top