60.000 ljudi na protestu podrske Vojislavu Seselju

*BILJA*:
Nogo je bio izuzetno nadahnut, mislim da je njegov govor bio najbolji i najlepsi, pa izmedju ostalog rece jedan svoj stih (preuzeto od Filipa Fisnjica i "obradjeno"): "Jednog ce posjeci, a dva ce uteci".
Na koga li je mislio?:)

Vuk Draskovic (danasnja stampa) SESELJ DA PRESTANE DA STRAJKUJE GLADJU!
Naredjenje?
Video juce onoliko naroda, setio se nekih starih dobrih vremena kada je on mogao da okupi toliku masu, zal i bes, pa, hajde da naredim :roll:


Nije kulturno da pljujes u casu iz koje si pila. Ti si bila , kazes , u SPOu, i sta je to, sto je tebe odvratilo od te stranke???
Nisi dobila neko sitno radno mesto ili funkciju u mesnoj zajednici, prako partije???

Mislis sada, kada si preletela u drugo jato, da ce ovi da ti nadoknade????

Najgori su prevrtaci i preletaci, oni koji se savijaju po povetarcu........kada si vec dizala tri prsta, i vikala :"SVI SVI SVI"....ispred Vuka, osnovna je pristojnost da bas njega ne napadas, nego da cutis sa usima preko glave........
 
*BILJA*:
Nogo je bio izuzetno nadahnut, mislim da je njegov govor bio najbolji i najlepsi, pa izmedju ostalog rece jedan svoj stih (preuzeto od Filipa Fisnjica i "obradjeno"): "Jednog ce posjeci, a dva ce uteci".
Na koga li je mislio?:)

Vuk Draskovic (danasnja stampa) SESELJ DA PRESTANE DA STRAJKUJE GLADJU!
Naredjenje?
Video juce onoliko naroda, setio se nekih starih dobrih vremena kada je on mogao da okupi toliku masu, zal i bes, pa, hajde da naredim :roll:
onakve kreature koje se okupljaju na tim radikalskim mitinzima ne bi niko pozeleo pa ni Vuk na celu sa tetkom u fals bundi sa sajkacom i svakim drugim zubom u vilici . :roll:
 
inagadadavida:
[/B]

Nije kulturno da pljujes u casu iz koje si pila. Ti si bila , kazes , u SPOu, i sta je to, sto je tebe odvratilo od te stranke???
Nisi dobila neko sitno radno mesto ili funkciju u mesnoj zajednici, prako partije???

Mislis sada, kada si preletela u drugo jato, da ce ovi da ti nadoknade????

Najgori su prevrtaci i preletaci, oni koji se savijaju po povetarcu........kada si vec dizala tri prsta, i vikala :"SVI SVI SVI"....ispred Vuka, osnovna je pristojnost da bas njega ne napadas, nego da cutis sa usima preko glave........
Gde vidis da PLJUJEM?
Ja se pitam, i pomalo konstatujem.
Sledece, ja nisam dobila nikakvo partijsko mesto, ja nisam clan SRS-a, samo simpatizer, a svoje radno mesto sam dobila na posten nacin, znas, diploma je igrala vaznu ulogu u tome, ne partijska naredba, pogotovo ne iz opozicije.
Necu da cutim, cuti ti i pokrij se usima preko glave.
Magarac samo ne menja misljenje, jer ga i nema.
Ako ne umes pametnije, nemoj nikako i svoj bes iskali na nekom drugom 8-)
 
Eraserhead:
Svako ko je bio mogao je da vidi 20 000 nesrećnika dovučenih iz cele Srbije.
Ja prošetao sa društvom, nasmejali se i otišli na piće.
Nasmejaćemo se i mi 21.januara 2007. kada vas sve počistimo sa političke scene. :lol: a ići ćemo na piće zajedno,nećemo da vam se svetimo.Mi smo civilizovani,i obrazovani i kulturni i lepo vaspitani - da volimo Srbiju i sve ljude,za razliku od vas koji sve mrzite,a volite samo svoju vrstu,životinje.Ja sam ipak filantrop,volim ljude,životinje ne mrzim,ali volim prvenstveno svoju vrstu - ljude. :lol:
 

Back
Top