5G mreza

Evo ti primer-otac mog najboljeg druga odrastao na planini,u najlepsem i najcistijem reonu Valjevskih sela,osim dok je studirao i doktorirao (tada je ziveo u BG).
Ceo radni vek bio direktor zemljoradnicke zadruge,to znaci ziveo na selu,sami gajili sebi voce i povrce,nikad nije zapalio,niti popio casicu alkohola,bio umeren u hrani,smiren i jako mudar covek.
Бог да му душу прости. Него био је изложен 100% неким хемикалијама (није само електромагнетно зрачење). Код мене у селу мислим кућа на једно 100м од моје, лик умро од карцинома. И када сам питао о којег, одем на нет и потражим..... (иначе је лик радио на заштити биља у једном пољопривредном комбинату). После претраге на нету, сконатам који хербицид садржи дате хемикалије и видим да постоји веза 100%. Иначе лик одапе од рака бубрега.

Изложеност хемијкалијама долази преко хране воде или коже.. мућните главом

Ti sad hoces da kazes da je ziveo na planini,sam gajio voce i povrce ali nije spavao u kavezu,pa se razboleo??
шта ти 'теде рећ' овијем?

Знам да је зрачење лоше али има и чињеница да су градови постали превелики...Ово је проблем развијених земаља (сад ће муадиб да ме похвали, јер ово иде његовим ставовима у корист)
 
Poslednja izmena:
Ni ovo nije tacno, ja imam problema sa nesanicom upravo zbog te frekvencije, i to ne zbog same nesanice nego lupanja srca koje kao logicnu posledicu proizvodi nesanicu.
Ти имаш проблема са тироидном жлездом измеђуосалог.. што је поодмакла фаза електромагнетног зрачења.
Направи фарадејев кавез (мора бити 100% затворен) или за експеримент, узми ауто (док је топло и ако га имаш) иди у неку забит и пробај спавати.. па ће да видиш која је разлика..
ПС. ако направиш кавез треба око недељу две дана да се стабилизује организам да видиш ефекте.

Моја женска је имала исто и у почетку ме игнорисала и ишла код лекара, после неких по године, попиздех и направих јој кавез... (понављам по 100ти пут) од пуног алуминијума.. већ је прошло доста.. не излази из њега нити мисли у скоријој будућности.

Сада мислимо да направимо кавез од алуминијума 5мм кружни пречника око 1.3метра, нешто као Огледала Козирева. Увиђамо и неке ефекте парапсихологије и ја и она :)
 
Poslednja izmena:
To nije miris zracenja nego gasova koji izlaze iz kucista, sva elektronika emituje neki miris, narocito nova i neistrosena
Има и овога, ваздух постаје + јонизован што много ремети био организме, а поготово нас ако га удишемо!. Лек за ово је да уземљите све могуће електричне уређаје. Ако је лаптоп у питању ставите уземљену алу плочу испод (0.1мм), кућиште десктоп компа обавезно посебно спојте на уземљење. Сами доведите жицу од олука или громобрана или металних водоводних цеви....

То би ја назвао проблем отварања прозора.
То значи да је отварањем прозора омогућен улазак негативних јона у собу. Е сада ако сте у граду, нећете га отворити због: буке, загађења... самим тим себе покопавате..
 
Poslednja izmena:
Za neupucene, evo i strucnih odgovora na postavljena pitanja:

Da li 5G razara DNK?
Da, zato sto glavna veza u molekulu DNK nije ni jonska, ni kovalentna, nego VODONICNA. A sustina mikrotalasnog zagrevanja je upravo u raskidanju vodonicnih veza medju molekulima vode (jer negativni i pozitivni pol dva razlicita dipola tezi da zarotira na suprotne strane, zbog cega ovo zracenje ima vece izglede da razori molekul DNK nego bilo koje drugo).
Da li izaziva ubrzano starenje?
Dobicete ruzne podocnjake zbog nesanice, ali to je samo vrh ledenog brega. Elektromagnetno zracenje, elektricna kola u predajnicima kao i pozicije na kojima su postavljeni dovode do smanjenja kolicine ozona u atmosferi, zbog cega ultraljubicasto zracenje sve vise prodire u urbane sredine.
Da li 5G mreža izaziva nervozu?
Da, kao i zamor, depresiju, anksioznost...
Uništava li 5G mreža pčele?
Biodiverzitet je odavno ugrozen, tako da koriscenje postojecih frekvencija za novu mrezu sigurno nece izmeniti stvari na bolje.

a gde je postavljena 5g mreza , prava 5g mreza u full kapacitetu da radi , duze od 1 godine
ne mislim na test mrezu nego na pravu 5g mrezu

ps u Svedskoj je nema
osim par test antena u Malmeu
 
Mislim da su kavezi u kojim spavaju ove nase kolege ustvari HAARP....
НиииИИИииииИИ је кавез харп, него могуће је да поред антена мобилне телефоније прошверцују и једну која емитује не хоризонтално већ вертилакно у небо. Шредингеру, мислим да је највероватније "мешано месо" тј. мало телефоније и интернета а мало надувавање јоносфере.
 
a gde je postavljena 5g mreza , prava 5g mreza u full kapacitetu da radi , duze od 1 godine
ne mislim na test mrezu nego na pravu 5g mrezu
не треба ти 5г, имаш вајфај, блутут, разноразне бежичне глупости за компјутер и телефон (слушалице, џојстици, мишеви, тастатуре...) све раде на ИСТОЈ фреквенцији микроталасне (2.45гигахерца). Тако да понекад помислим да те линије што шарају по небу заправо је бацање прашине у очи да људи дискутују о кемтрејлсовима а не о овоме горе што написах.
 
Uticaji koji stizu iz kosmosa su najveci problem..

Ljude bi pre svega trebalo zastititi od volje grcko-rimskih bogova (planeta) da ne bi bili ovakvi kakvi su (nikakvi).

Mozda manje secera u ishrani, jer je secer jak apsorber zracenja planeta :)
 
Poslednja izmena:
не треба ти 5г, имаш вајфај, блутут, разноразне бежичне глупости за компјутер и телефон (слушалице, џојстици, мишеви, тастатуре...) све раде на ИСТОЈ фреквенцији микроталасне (2.45гигахерца). Тако да понекад помислим да те линије што шарају по небу заправо је бацање прашине у очи да људи дискутују о кемтрејлсовима а не о овоме горе што написах.
a gde je postavljena 5g mreza , prava 5g mreza u full kapacitetu da radi , duze od 1 godine
ne mislim na test mrezu nego na pravu 5g mrezu ???
 
Uticaji koji stizu iz kosmosa su najveci problem..

Ljude bi pre svega trebalo zastititi od volje grcko-rimskih bogova (planeta) da ne bi bili ovakvi kakvi su (nikakvi).

Mozda manje secera u ishrani, jer je secer jak apsorber zracenja planeta :)
Zaebano je to zračenje Plutona, ali i tu pomaže tinfoil hat.
 
НиииИИИииииИИ је кавез харп, него могуће је да поред антена мобилне телефоније прошверцују и једну која емитује не хоризонтално већ вертилакно у небо. Шредингеру, мислим да је највероватније "мешано месо" тј. мало телефоније и интернета а мало надувавање јоносфере.
maksim po diviziji manje lupeta od tebe,
pa pogledas u u antene dal emituju vertikalno u nebo
aj kad nadjes jednu slikaj nam
Pa brate tek se testira po svetu,testovi su poceli pocetkom ove godine ako se dobro secam.Kud si zapeo jbt,guglaj malo.
ne treba da guglam znam
to sam ga isto pitao openbox a posto covek pricao kao to to radi vec godinama
a u realnosti Huawei ceka Ericson pa da prepise domaci zadatak
 

Back
Top