500evra ulaznica za koncert Dua Lipe?

Постави линк где пише да је легагално
Evo ti pa se zgražaj:

U Srbiji je po Krivičnom zakoniku "dete" definisano kao svaka osoba mlađa od 14 godina te maloletna lica starija od 14 godina nose punu pravnu sposobnost da izjave saglasnost za bilo koji polni odnos, čak i sa punoletnim osobama.
Žao mi je samo što nisam neki starkelja milijarder od 90 godina koji bi se mogao okružiti čoporom srednjoškolki i prodefilirati trgom dok na istom feminjare imaju neki svoj prosvjed na kojem ciče, pište i arlauču.
To mi je želja, promatrati im lica kada im izrastu očnjaci a iz očiju krene šikljati krv.

🐈
 
@Jugoslav Čvarak можда имаш времена да нешто друго
Vec sam ti pisao da nemam vremena da se malo pozabavim da pronadjem tvoju IP adresu za sve tvoje klonove.Da ti dam kako se zoves,gde zivis u kojoj ulici u kom gradu
preko kojih stranih provajdera za svaki nalog se registrujes.A kada to uradim onda saljem virus koji "jede"'kompjuter.Steta min 150 evra.Da te eliminisem.
 
Madona je bila toliko popularna da su klinke sirom sveta sekle vene za njom, njenu muziku si mogao cuti na svakom cosku u Beogradu, Puli, Milanu, Londonu ili Torontu. A klinke su furale njen fazon oblacenja samo tako.

Edit
Nije stvar samo u glasu, tekstu, samoj melodiji - stvar je u celom nastupu, celoj pojavi na sceni, TV-u, na koncertu, zivotu.
Madona jedva zna i da peva, nikad je nisam nesto posebno gotivio ....ali Michael Jackson to je vec potpuno druga dimenzija i da komponuje, pise tekstove, peva, igra ....
 
Dobra je Dua Lipa, uverite se sami.

Bmk7pyla-4Y

Dosadna.. tačka. Popularna jeste ali kao i većina drugih današnjih muzičkih "zvezda", trajaće kao proljetni mraz.. koji njen hit se pamti, kao recimo jedan od mnogih Madonninih, posle toliko godina? Kao što bi otišao da gledaš Desingericu.. šta si čuo tj slušao ili si mirisao njegove znojave čarape?


Inače Madonna nije na nekoj mojoj listi izvodjača, ali ne može joj se osporiti kvalitet kao i mnogi hitovi koje je ostvarila.
 
Dosadna.. tačka. Popularna jeste ali kao i većina drugih današnjih muzičkih "zvezda", trajaće kao proljetni mraz.. koji njen hit se pamti, kao recimo jedan od mnogih Madonninih, posle toliko godina? Kao što bi otišao da gledaš Desingericu.. šta si čuo tj slušao ili si mirisao njegove znojave čarape?


Inače Madonna nije na nekoj mojoj listi izvodjača, ali ne može joj se osporiti kvalitet kao i mnogi hitovi koje je ostvarila.
Ma Madona i Dua Lipa su neuporedive, Madona je veća zvezda zaista. Ali meni se i Dua Lipa sviđa, nije mala stvar postati najplaćenija britanska mužička zvezda. Videćemo da li će potrajati.
 

Back
Top