Nakon skandala o zabrani Velika Zvezda U Hrvatskoj otvara koncert Aleksandre Prijović! Ovako nešto niko nije očekivao

Ma pusti super bowl tu se vrte ogromne pare, milijarde .... to ne moze da se poredi, opet kazem Boban Zdravkovic zaradjuje sasvim pristojno ne jure svi da budu multimilioneri Mito :)
Poštujem to što on neće da peva za nju. Ali, onda nisu pare u pitanju već stav.

Ovaj drugi Boban će da počne da dobija tezge koje nikad ranije nije dobijao. A u reklami stoji, gostovao na koncertu Prije.

Poštujem to što on neće da peva za nju. Ali, onda nisu pare u pitanju već stav.

Ovaj drugi Boban će da počne da dobija tezge koje nikad ranije nije dobijao. A u reklami stoji, gostovao na koncertu Prije.
O tome i pricam, covek ima svoj stav ali ima i tarifu i to je posteno.
Rajovic, ne znam sta da kazem, koliko sam na brzinu procitao gostovanje je u Hrvatskoj e sad Prijovicka tu glumi da je Marilyn Manson, kao zabranjuju joj ( njemu i jesu stvarno zabranjivali i sta sve ne ) ali sa druge strane raste joj popularnost, znaci cist marketing.

O tome i pricam, covek ima svoj stav ali ima i tarifu i to je posteno.
Rajovic, ne znam sta da kazem, koliko sam na brzinu procitao gostovanje je u Hrvatskoj e sad Prijovicka tu glumi da je Marilyn Manson, kao zabranjuju joj ( njemu i jesu stvarno zabranjivali i sta sve ne ) ali sa druge strane raste joj popularnost, znaci cist marketing.
Boban Rajović ima drugačiji profil. Hrvati generalno nemaju problem sa crnogorcima tako da misliom da će da se ovajdi

Sve ti je to Mito interes na ovaj ili onaj nacin, kao neka kolegijalnost, nema toga vise, samo pare se gledaju.
Normalno da je interes. Njen koncert, ona je navukla posetu. Gostu čini uslugu samo time da mu se ime pominje uz njeno. Pametan tip iskoristi priliku da se džabe izreklamira. Ovom drugom nisu potrebne pare a verovatno misli da ona nije nikakva pevaljka da bi bio u njenoj senci.

Normalno da je interes. Njen koncert, ona je navukla posetu. Gostu čini uslugu samo time da mu se ime pominje uz njeno. Pametan tip iskoristi priliku da se džabe izreklamira. Ovom drugom nisu potrebne pare a verovatno misli da ona nije nikakva pevaljka da bi bio u njenoj senci.
Znas kako se kaze cak nekad i los marketing moze da bude dobar marketing, tj. da ispadne dobro, vazno je da se nesto prica.
Kazu da Zdravkovica vise vole Bugari nego nasi tako da mu ta reklama preko nje nista ne bi ni znacila posebno, ali ona ga je zvala da gostuje u Nisu.

Znas kako se kaze cak nekad i los marketing moze da bude dobar marketing, tj. da ispadne dobro, vazno je da se nesto prica.
Kazu da Zdravkovica vise vole Bugari nego nasi tako da mu ta reklama preko nje nista ne bi ni znacila posebno, ali ona ga je zvala da gostuje u Nisu.
Ja mislim da se zaebo, mogao je da uhvati još širu publiku, al neka, on najbolje zna.

Back