500evra ulaznica za koncert Dua Lipe?

Neno

Elita
Poruka
20.451
Dua Lipa će održati koncert u pulskoj Areni 9 juna o.g. i sve karte su brzo rasprodate.
Najjeftinije ulaznice su79 eura, 139 su za ložu, 109 za parter,99 za tribinu a platinum karte su koštale gotovo 500eura?
Premijerno će izvoditi pjesme sa svog novog albuma "radical optimism".. prenosi centralni portal.

Vrijedi li dati 500eura da bi gledali i slušali Dua lipu?
Nije li malo to precijenjeno i preskupo ili je to neka optimalna cijena?
 
Dua Lipa će održati koncert u pulskoj Areni 9 juna o.g. i sve karte su brzo rasprodate.
Najjeftinije ulaznice su79 eura, 139 su za ložu, 109 za parter,99 za tribinu a platinum karte su koštale gotovo 500eura?
Premijerno će izvoditi pjesme sa svog novog albuma "radical optimism".. prenosi centralni portal.

Vrijedi li dati 500eura da bi gledali i slušali Dua lipu?
Nije li malo to precijenjeno i preskupo ili je to neka optimalna cijena?
što kaže Dubioza kolektiv...
"sve dok je ovaca, neće falit' vune!"
 
Ma to znam, ali po kvalitetu i hitovima, Madona je za nju kraljica.
Tako je slično moj ćale rekao za Stonse kad sam mu ja tražio 200 dojč maraka da idem u Budimpeštu na Peperse 96' :lol:

Ne procenjujemo ti i ja nego nove generacije. Po njima je ona kraljica a madona dosadna baba iz osamdesetih ...i to ti je tako.
Zato za nju sad daju 500€, a za madonu neće.

Tržište je jedino merodavno a za tržište su Dua Lipa, Vikend. Ed Šeran, Majli Sajrus,Tejlor Svift, onaj mali tetovirani plavi kako beše ime...vrh današnje pop scene koliko god debilno to bilo sa stanovišta starijih generacija i generišu najviše novca pa su im koncerti i skupi i rasprodati.

Zato ne vidim čemu iščuđavanje.
 
Srbi ne mogu da je smisle jer je šiptarka i to sa Kosova, ali fakat je da je osvojila 7 Brit i 3 Grami nagrade. Ima samo 28 godina

Sluša se ona u Srbiji...ne mogu da je "smisle" u ovakvoj nekoj forum ili tviter političkoj diskusiji ali čisto se plašim da im nije na Spotify,Deezer,YT listama
Nešto je ne manjka ni u kafićima,klubovima ni po radio stanicama.

Pa 95' par dana posle nestanka Krajine najnormalnije su pičili hrvatski dens hitići po baštama i klubovima i đuskalo se, kamoli što će današnji gen z fensijaner da se trza na poreklo Dua Lipe
 
Dua Lipa će održati koncert u pulskoj Areni 9 juna o.g. i sve karte su brzo rasprodate.
Najjeftinije ulaznice su79 eura, 139 su za ložu, 109 za parter,99 za tribinu a platinum karte su koštale gotovo 500eura?
Premijerno će izvoditi pjesme sa svog novog albuma "radical optimism".. prenosi centralni portal.

Vrijedi li dati 500eura da bi gledali i slušali Dua lipu?
Nije li malo to precijenjeno i preskupo ili je to neka optimalna cijena?
Tolko bih joj možda za sex platio
 
Ona je smrtno dosadna i svaka pesma joj je ista
Gliter in d skaj
Klinci to vole i šize za njima, kao i ove ostale njanjave Svift, Biberče itd, tako je kako je.
Šta znam ja sam neko ko sluša sve živo, od narodnjaka do Metalike. Njene pesme mi se sviđaju, imaju neki bunt u sebi i energiju. Ona je takva ličnost, ona učestvuje u pravljenju svijih pesama. Ovde ljudi je nipodaštavaju što je Albanka i zato što podržava nezavisnost Kosova, ali ona je ušla u sam vrh svetske muzičke scene. Skoro sam pročitao da je postala najplaćenija britanska muzička zvezda, pretekla Adel. Njen otac i ja, verovatno u majka, smo rođeni u istoj državi SFRJ. Možda joj ne neka baba Srpkinja.
 
Ona je svetska zvezda, u rangu Madone kad je bila na vrhu, pa ti sad procenjuj.
Daj ne preteruj, jeste zvezda ali nije u rangu Madone na vrhu. U rangu Madone iz prajm periooda je danas samo Taylor Swift, mozda. Ako si gledao Super Bowl ove godine mozda si primetio koliki je hajp za Swift, za Lipom nije ni priblizno ma sta vam govorili youtube pregledi.

Uzgred, ako ste metuzalemi i ne znate nijednu stvar od ovih mladih pevackih zvezda nije vam bas to za hvaljenje - znaci nemate bas kontakt sa svetom vase dece.
 
Poslednja izmena:
Daj ne preteruj, jeste zvezda ali nije u rangu Madone na vrhu. U rangu Madone iz prajm periooda je danas samo Taylor Swift, mozda. Ako si gledao Super Bowl ove godine mozda si primetio koliki je hajp za Swift, za Lipom nije ni priblizno ma sta vam govorili youtube pregledi.
Koja Madona Madona ne zna da peva. Par nekih pesama i napraviše od nje ne znam šta. Madona je interesantna jer je bila prva čisto pop pevačica.
 

Back
Top