50 - 25

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Posle onog vec opisanog slucaja u doktorskoj ordinaciji... naravno da smo skoro svaki dan usputno bacali pogled na doticni prozor. I konacno doktor u akciji ponovo...
Ovog puta je bilo ugaseno glavno svetlo i mnogo se slabije videlo ali ipak dovoljno...

Ona oko 25, plave duge kose ili bolje receno totalno bele... lezi na onom istom krevetu... super gradjena njene gole butkice se presijavaju u mraku... ima neku crnu majicu na bratele ispod koga je ocigledno grudnjak ... i nista vise... cak ni gacice...
On sedi na krevetu pored nje...ima nekih 50 i na prvi pogled prica sa njom... ali na drugi pogled... njegova 2 prstica su u njenoj ribici... covek vrsi pregled :lol: napred nazad...
Ona samo povremeno malo prodrma glavom... cisto da se vidi da je ziva... On radi radnju... druga ruka mu je malo na njenim kukovima malo na stomaku a malo na ribici...
To traje nekih 10-15 min... I onda joj on zadigne nogu i nekako sedne izmedju njenih nogu... nastavlja dalje radnju sa prstima... Ja ovaj put ne vidim njegov k uopste i ne znam da li je usao ili nije...
U tom momentu ona se pridize i grli ga...sedi mu u krilu... i djuska gore dole... ali kratko... vraca se nazad i nastavlja da lezi...
Zatim taj ritual ponavlja jos jednom... i ja skontah da nesto tu ne stima...
On silazi sa kreveta i uzima svoj mobilni i nesto kucka...
Ona mu seda u krilo grli ga i nesto mu blebece...
On i dalje kucka na mobilni...
Ona ustaje i oblaci se... svoje crne tangice... carape i pantalone...
Zatim mu opet seda u krilo... kao utesno...
On i dalje kucka po mobilnom... Ona pakuje torbicu i izlazi napolje...

I ja brze od munje strcah dole zgrabim jaknu i oko zgrade na ulaz na koji sam znao da ce ona izaci...
I eto ti bele duge kose... Malo me razocarala jer u faci uopste nije bila nista posebno... totalno suprotno od njenog bombastik tela...
I ja uzmem svoj mobilni i kao kuckam na njemu nesto :mrgreen: cisto da je zezam i prolazim polako pored nje... Ona ima facu ovakvu :-( i deluje ko da joj je neko poginuo upravo...

E sad je pitanje zasto se one od 25 petljaju sa nekima od 50?
 
A de su sada slike da opet radimo onaj Rosarhov test.
Ako se taj tako zvase.
Bilo je zanimljivo dok tema nije zakljucana. :lol:

Problemi sa potencijom.
Pera voajer. :lol:
 
S_K_V_O:
A de su sada slike da opet radimo onaj Rosarhov test.
Ako se taj tako zvase.
Bilo je zanimljivo dok tema nije zakljucana. :lol:

Problemi sa potencijom.
Pera voajer. :lol:
Bilo je jos mracnije nego prosli put... a znas kako je slika ispala prosli put... tako da ovaj put nisam ni slikao...
Hehe ispadoh voajer, svasta. :lol: A da znas da cemo i dalje pomno pratiti doktorove avanture... :lol: Mada nesto nije skorovao ko covek do sada... mozda sa 60 i nauci. :lol:
A sto se te od 25 petljaju sa tima od 50? :razz:
 
Petar_Pan:
Bilo je jos mracnije nego prosli put... a znas kako je slika ispala prosli put... tako da ovaj put nisam ni slikao...
Hehe ispadoh voajer, svasta. :lol: A da znas da cemo i dalje pomno pratiti doktorove avanture... :lol: Mada nesto nije skorovao ko covek do sada... mozda sa 60 i nauci. :lol:
A sto se te od 25 petljaju sa tima od 50? :razz:
Nekad ces i ti imati 50 pa ce to onda to biti normalno
 
PLESsitnihDEMONA:
:lol: :lol: :lol:
Miskov,dobra ti je ova fora...!!! Hehehehe!
Pa brate,naravno da ce neka od 17-18 godina da poveruje da se od "tvrde kite dobija rak materice" i ko zna sta jos...:lol:
Malo je lezne,ako uspe da mu se digne malo natrpa,neki kintu stavi joj na pupak i misli se u sebi,kako me voli,koji sam dasa
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top