40+

Moje najbolje godine su bile izmedju 40-50....

I sada nije lose....;)

idi, meni dali da vidim neku sliku sa tries godina mature i okej, ovog znam, ovu znam..evo ga i ovaj profesor..ali ovog profesora ne znam, ovaj nam nije predavao? (to ja sve pitam jednog druga) kad će ti on "ma to je bre (pa reče ime našeg drugara)"

A drugar, ćelav, sa sedim brkovima..:eek:
au mislim se, što je mnogo mnogo je..:sad2:
 
Taj Kulunđić bio omladinac...
Ja pamtim i Punske ratove i Termopile i dinosauruse...Mamuti (ybem:mrgreen:)su upadali u jame koje smo kopali,a onaj
budala Pišta rovokopačem iskopo deset metara duboku jamu i ja mu reko da će kerac iščupati mamuta iz nje,ako upadne...Ybt-
ima mamut da propadne do Kine...
Nego bili juče na Oficircu i varaličarili malo (ufatio tmuđa kad sam pišo:roll:) i kaže kum "Oćemo l opet vaterpolo,između mostova..."
"Neću,mator sam...Ili može,ali ja uzvodno most Slobode da mi bude gol,pa ako prebaciš do Kamenice,sačekaću da Dunav sam dofura loptu...A
tebi kad švićnem do Karlovaca ,kači se za kruzer idu sad češće nego gracki busevi..."
A došle neke na plažu...Al neću tu bezobraznu...:mrgreen:
 
Ha ha ha..oduševili ste me!!!

Učlanjujem se u klub,od sveg srca..i svih godinica koje su mi dovoljne za članstvo.

Kad sam došla na Krstu,prvi sukob bio je sa tobom Ranjeni Zoro..Ko bi rekao

da ćemo možda postati prijatelji..:super:
 
Da li se sećaš kad je Andrija Kolundžić držao Predavanja o kompjuterima u "Braće Krsmanovića", dalekih 80-tih ?

ma ja se sećam i braće Krsmanovića..

- - - - - - - - - -

Ha ha ha..oduševili ste me!!!

Učlanjujem se u klub,od sveg srca..i svih godinica koje su mi dovoljne za članstvo.

Kad sam došla na Krstu,prvi sukob bio je sa tobom Ranjeni Zoro..Ko bi rekao

da ćemo možda postati prijatelji..:super:

e dobro ti nama došla.
Prijatelji nego šta.
Ja se nikakih sukoba nikad ne sećam..moguće da sam ti reko da si čurka a ti meni da sam idiot ili tako nešto, ali to je sve računam bilo od milošte ;)

- - - - - - - - - -

Ko je ranio Zoroa? m?

naškako

prvo je bilo ranjeni or'o, u skladu sa onom smor-serijom
pa kako se serija ugaasila ja reko daj da ga malo prekrstim i evo šta fali a
 
ne fali samo Zoro je čovek od akcije neuništiv i nepobediv u naletu deljenja pravde
i ima ono crno preko očiju što mu daje nekakvu magnetičnost a još kad krene u galop sa svojim konjem a crni plašt se razvije na vetru kao jedro...
Zoro je faca, moj junak iz detinjstva.
Sad kad je ranjen ne znam da li da ga lećim ili da ga dotučem i da nađem novoga junaka :lol:
 
Poslednja izmena:
ne fali samo Zoro je čovek od akcije neuništiv i nepobediv u naletu deljenja pravde
i ima ono crno preko očiju što mu daje nekakvu magnetičnost a još kad krene u galop sa svojim konjem a crni plašt se razvije na vetru kao jedro...
Zoro je faca moj, junak iz detinjstva.
Sad kad je ranjen ne znam da li da ga lećim ili da ga dotučem i da nađem novoga junaka :lol:

keep-calm-and-love-zorro-5.png
 
ma ja se sećam i braće Krsmanovića..

- - - - - - - - - -



e dobro ti nama došla.
Prijatelji nego šta.
Ja se nikakih sukoba nikad ne sećam..moguće da sam ti reko da si čurka a ti meni da sam idiot ili tako nešto, ali to je sve računam bilo od milošte ;)

- - - - - - - - - -



E baš je tako bilo!!Vidiš ja za razliku od tebe pamtim,ali ne zlopamtim...a to je samo znak da mi vijuge rade dobro..

Neka ova tema poživi dugo,ipak smo mi još u snazi..:zper:
 
ma ja se sećam i braće Krsmanovića..

- - - - - - - - - -



e dobro ti nama došla.
Prijatelji nego šta.
Ja se nikakih sukoba nikad ne sećam..moguće da sam ti reko da si čurka a ti meni da sam idiot ili tako nešto, ali to je sve računam bilo od milošte ;)

- - - - - - - - - -



E baš je tako bilo!!Vidiš ja za razliku od tebe pamtim,ali ne zlopamtim...a to je samo znak da mi vijuge rade dobro..

Neka ova tema poživi dugo,ipak smo mi još u snazi..:zper:


i nista ne visi :per:
 
idi, meni dali da vidim neku sliku sa tries godina mature i okej, ovog znam, ovu znam..evo ga i ovaj profesor..ali ovog profesora ne znam, ovaj nam nije predavao? (to ja sve pitam jednog druga) kad će ti on "ma to je bre (pa reče ime našeg drugara)"

A drugar, ćelav, sa sedim brkovima..:eek:
au mislim se, što je mnogo mnogo je..:sad2:

Oni moji osnovci, sa kojima se i danas družim, kažu da nam je razredna bila osoba x..a kad ja kažem, ne da kažem, nego tvrdim, šta vam je..učuteljica do 5 bila ta, a od 5. koju niko živi ne pominje, oni kažu jeste..al nam je ova bila razredna... Šta ću, odustao sam da ih ubeđujem, al stvarno na okupljanjima ne mogu da kažem ženi gde ste, razredna, nisam ja Sv. Petar a ona Ruška Jakitj..
 
Oni moji osnovci, sa kojima se i danas družim, kažu da nam je razredna bila osoba x..a kad ja kažem, ne da kažem, nego tvrdim, šta vam je..učuteljica do 5 bila ta, a od 5. koju niko živi ne pominje, oni kažu jeste..al nam je ova bila razredna... Šta ću, odustao sam da ih ubeđujem, al stvarno na okupljanjima ne mogu da kažem ženi gde ste, razredna, nisam ja Sv. Petar a ona Ruška Jakitj..

oni koji se još uvej redovno druže, pa ok..

ali zamisli kad npr 20 g ne vidiš neku svoju simpatiju iz O.Š.
I ona se pojavi..a tebi izleti.."au bokte...jesi to sve ti...?"
 
Nije nam bila razredna

- - - - - - - - - -

Pa, to, a esi video ćerke devojčica u koje si bio zaljubljen? Bože, ono, ova majka ostarila, a dete klon, samo lepše...nisam pedofil, majke mi rođene, nego samo shvatim kako sam omatorio..

- - - - - - - - - -

Dobro, utešno je što se niko nije radikalno promenio što se tiče karaktera, pa čak i interesovanja još od malih nogu. To je baš nežno :) Isti on tj, svi mi, samo u drugom pakovanju.
 
kako se bre setite svih tih iz proslosti,
ja ne bi` prepoznao ni forumasicu koju sam onomad upoznao :(
al` dobro,
svakog dana upoznam neku novu...
naravno, ne forumasicu :lol:
 
Nije nam bila razredna

- - - - - - - - - -

Pa, to, a esi video ćerke devojčica u koje si bio zaljubljen? Bože, ono, ova majka ostarila, a dete klon, samo lepše...nisam pedofil, majke mi rođene, nego samo shvatim kako sam omatorio..

- - - - - - - - - -

Dobro, utešno je što se niko nije radikalno promenio što se tiče karaktera, pa čak i interesovanja još od malih nogu. To je baš nežno :) Isti on tj, svi mi, samo u drugom pakovanju.

verujem

Nisam u prilici da se družim sa tim svojim drugarima, nekako smo se razišli.

Kad bolje razmislim uvek smo bili u raskoraku. Dok smo bili klinci, ja sam delovao ozbiljniji od svih njih, a sada obrnuto..oni se svi uozbiljili a ja ostao negde lelemud i likom i delom. Neka genetika šta li je..
 
verujem

Nisam u prilici da se družim sa tim svojim drugarima, nekako smo se razišli.

Kad bolje razmislim uvek smo bili u raskoraku. Dok smo bili klinci, ja sam delovao ozbiljniji od svih njih, a sada obrnuto..oni se svi uozbiljili a ja ostao negde lelemud i likom i delom. Neka genetika šta li je..



Same here ! :D
 
Da, ovo su baš iz detinjstva, a nismo išli zajedno u srednju..iz gimn. se družim povremeno sa trojicom, sa faxa ni sa kim :lol:

Msm, da je fora u tome što nismo prekidali kontakt, a sad se kroog širi kao posedica krize srednjih godina. I Fejsa! Naravno da se ne sećam svih. Dešava se da oni dovedu nekoga, a ja ne znam čoveka ni po imenu i prezimenu....nije važno, važno da se družimo, a dobri si ljoodi i sve..
 

Back
Top