(Ne)kršteni

Да ли је овај Мићун крштен?

Thumb_0402MarinaLopicic_0.jpg
 
...jeste procitali - onaj ceda krstio sina u firenci...kao naljutio se na amfilohija koji je njega krstio...on ko madona - naljutila se na papu sto nije hteo da joj krsti cerku pa presla u jevreje :)
 
...jeste procitali - onaj ceda krstio sina u firenci...kao naljutio se na amfilohija koji je njega krstio...on ko madona - naljutila se na papu sto nije hteo da joj krsti cerku pa presla u jevreje :)

Pa neka je krstio dete u Firenci. Meni više smeta činjenica da je dozvolio sebi da ga onaj manijak krsti. Ustvari isti su (mada na različitim polovima) a takvi se valjda privlače.
 
Pre je trebalo da se zapitash za ovu shatro glumicu, koja se proslavila u reklami za vegetu:zstidljivko:

...па ето пао ми на памет прво овај што је "јахао попа",
дал` је крштен то радио?


или некрштен ради ово:

baka-v.jpg


Jedan od osnivača DS Dragoljub Mićunović kaže da Višnja Ninković (90), koja živi u prostorijama hotela „Astorija“ koji će uskoro biti privatizovan, sigurno neće završiti na ulici.

- Višnja Ninković, je sjajna gospođa. Njen sin je advokat i on je DS-u privremeno ustupio dve sobe u hotelu „Astorija“, gde mu se nalazila advokatska kancelarija.
On objašnjava da privatizacija hotela „Astorija“ nema nikakve veze sa DS-om.
-Znate, taj hotel je nacionalizovan posle rata. Sad se, kao vlasnici, javljaju i članovi porodice Ninković, koji su bili predratni vlasnici, ali i neki bočni i dalji rođaci... To država mora da reši i da se tačno odredi šta i kome treba da se vrati od nacionalizovane imovine. Ali, da vam kažem, uz dužno poštovanje prema gospođi Ninković, ja sam siguran da ona neće završiti na ulici. Njen sin je poznat advokat, ima stan u Londonu, ima stan u centru Beograda, sazidao je kuću u Višnjici... Siguran sam da, sa sredstvima kojima raspolaže, neće dozvoliti da mu majka završi na ulici, verujte mi - tvrdi Dragoljub Mićunović.


http://www.alo.co.yu/vesti/11675/Baka_Visnja_ima_bogatog_sina_nece_zavrsiti_na_ulici


.
 
Poslednja izmena:
...amfilohije je manijak...znas li ti uopste sta je manijak?

Zavisi kakav. Ti možda pod manijakom smatraš samo seksualnog manijaka ali nisam na to mislila. Njegovo ponašanje je manijakalno, poremećeno, psihodelično, nenormalno, nemoralno, ideološki ostrašćeno i kako god želiš da ti ga definišem :smajlikojipovraća: Nemoj molim te da ga braniš jer neću dalje da diskutujem o njemu pošto ću uskoro u krevet a ne bih da imam košmare.
 
...па ето пао ми на памет прво овај што је "јахао попа",
дал` је крштен то радио?


или некрштен ради ово:



.
A ti imash chvrste dokaze za to shto tvrdish..samo nemoj neshto iz Kurira, od anonimnog svedoka :udriglavu::udriglavu::udriglavu::udriglavu:

ps.MOLIM TE, ne repliciraj meni ovakvim *argumentima, to stvarno ponizava.Imash ti ovde dosta istomishljenika pa sa njima razmenjuj takve bljuvotine!!!
 
...па ето пао ми на памет прво овај што је "јахао попа",
дал` је крштен то радио?


или некрштен ради ово:

baka-v.jpg


Jedan od osnivača DS Dragoljub Mićunović kaže da Višnja Ninković (90), koja živi u prostorijama hotela „Astorija“ koji će uskoro biti privatizovan, sigurno neće završiti na ulici.

- Višnja Ninković, je sjajna gospođa. Njen sin je advokat i on je DS-u privremeno ustupio dve sobe u hotelu „Astorija“, gde mu se nalazila advokatska kancelarija.
On objašnjava da privatizacija hotela „Astorija“ nema nikakve veze sa DS-om.
-Znate, taj hotel je nacionalizovan posle rata. Sad se, kao vlasnici, javljaju i članovi porodice Ninković, koji su bili predratni vlasnici, ali i neki bočni i dalji rođaci... To država mora da reši i da se tačno odredi šta i kome treba da se vrati od nacionalizovane imovine. Ali, da vam kažem, uz dužno poštovanje prema gospođi Ninković, ja sam siguran da ona neće završiti na ulici. Njen sin je poznat advokat, ima stan u Londonu, ima stan u centru Beograda, sazidao je kuću u Višnjici... Siguran sam da, sa sredstvima kojima raspolaže, neće dozvoliti da mu majka završi na ulici, verujte mi - tvrdi Dragoljub Mićunović.


http://www.alo.co.yu/vesti/11675/Baka_Visnja_ima_bogatog_sina_nece_zavrsiti_na_ulici

A šta je konkretno ON uradio osim što je dao repliku kad ga je baba već spomenula? Da li je on iseljava ili možda ne?
 
A ti imash chvrste dokaze za to shto tvrdish..samo nemoj neshto iz Kurira, od anonimnog svedoka :udriglavu::udriglavu::udriglavu::udriglavu:

ps.MOLIM TE, ne repliciraj meni ovakvim *argumentima, to stvarno ponizava.Imash ti ovde dosta istomishljenika pa sa njima razmenjuj takve bljuvotine!!!


То се зове НЕТОЛЕРАНЦИЈА!!! (ово под п.с.)
Овакав језик, којим ти сад пишеш...


.......

А што ти мени одговараш са оваквом реченицом:
Pre je trebalo da se zapitash za ovu shatro glumicu, koja se proslavila u reklami za vegetu

Можда се и мени није допало такво твоје питање,
па сам ти културно одговорила,
МИЋУНА сам споменула, па сам о њему и наставила,

АКО ти се не свиђа оно што пишем,
немој одговарати на моје поруке и биће за тебе безболније,...
а ја на твоје поруке сигурно нећу одговарати,
пошто их нисам нешто досад ни приметила!


.
 
A šta je konkretno ON uradio osim što je dao repliku kad ga je baba već spomenula? Da li je on iseljava ili možda ne?


Било би паметније да је "јавно" ћутао и отишао са букетом цвећа на кафицу
код госпође Вишње, па јој то у четири ока саопштио.

ЈАДНО је бре и бедно то,
како не примећујеш?
 
Zavisi kakav. Ti možda pod manijakom smatraš samo seksualnog manijaka ali nisam na to mislila. Njegovo ponašanje je manijakalno, poremećeno, psihodelično, nenormalno, nemoralno, ideološki ostrašćeno i kako god želiš da ti ga definišem :smajlikojipovraća:

Ti nisi normalna. Dobices rak od tolike mrznje.
 
То се зове НЕТОЛЕРАНЦИЈА!!!
Овакав језик, којим ти сад пишеш...


.......

А што ти мени одговараш са оваквом реченицом:
Pre je trebalo da se zapitash za ovu shatro glumicu, koja se proslavila u reklami za vegetu

Можда се и мени није допало такво твоје питање,
па сам ти културно одговорила,
МИЋУНА сам споменула, па сам о њему и наставила,

АКО ти се не свиђа оно што пишем,
немој одговарати на моје поруке и биће за тебе безболније,...
а ја на твоје поруке сигурно нећу одговарати,
пошто их нисам нешто досад ни приметила!


.
Svaka chast na *kulturi, narochito na kulturi dijaloga!
Vidim, nastavila si o Micunovicu ali ne ono shto si pochela!
Gospodja Lidija je trecerazredna glumica, pored jedne uloge u otuznoj domacoj seriji i reklami za vegetu, pronashla je uhlebljenje u SRS sekti, jer oni primaju samo takve *ljudske velichine/
ps.Dakle. trazila sam ti dokaz o toj *aferi sa popovima, ja sam o Vukicevicevoj rekla samo ono shto je evidentno, da li je to toliko bolno???

 
"- To da li je neko kršten ili nije marginalna je stvar. Činom krštenja ili ulaska u muslimansku veru ne postiže se ništa, to je samo simboličan gest. Ja sam kršten u pravoslavnoj crkvi, ali za sebe mogu da kažem da sam ateista, i to radikalni. Krstio sam se kao odrastao, i to samo zbog toga da bih se mogao venčati u pravoslavnoj crkvi jer je to moja supruga želela. Da je bila Jevrejka ili muslimanka, ne bih imao ništa protiv da verski obred venčanja obavimo u sinagogi ili džamiji - objašnjava Bakarec."

i ovako nesto sedi u skupstinu kamo srece da zena oce da mu ode iz zemlje pa da se lepo spakuje...
 
"- To da li je neko kršten ili nije marginalna je stvar. Činom krštenja ili ulaska u muslimansku veru ne postiže se ništa, to je samo simboličan gest. Ja sam kršten u pravoslavnoj crkvi, ali za sebe mogu da kažem da sam ateista, i to radikalni. Krstio sam se kao odrastao, i to samo zbog toga da bih se mogao venčati u pravoslavnoj crkvi jer je to moja supruga želela. Da je bila Jevrejka ili muslimanka, ne bih imao ništa protiv da verski obred venčanja obavimo u sinagogi ili džamiji - objašnjava Bakarec."

i ovako nesto sedi u skupstinu kamo srece da zena oce da mu ode iz zemlje pa da se lepo spakuje...

Pa valjda mu to nije jedina mana

ps, To, ko je krshten...kad i gde, su sasvim lichni detalji i to nas, koji placamo njihovo izivljavanje na politichkoj sceni, ne treba da interesuje.Oni su tu zbog mnogo bitnijih stvari!
 
za ovo sam te pitala
Chime mozesh da dokazesh ovako neshto ili je to vest iz rekla-kazala toalet papira "KURIR?


То да је Мићун јахао попа је прастара ствар, десила се МНОГО пре појаве интернета, а и општепозната је ствар, чуди ме да неко тражи "доказе" :eek:

Питај родитеље, можда се они сећају.
 

Back
Top