2006. ću pamtiti po...

 

  • pretežno pozitivni utisci

  • pretežno negativni utisci

  • uobičajene dogodovštine, ništa posebno pozitivno, niti negativno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ko ce ga znati... opsti haos u pozitivnom i negativnom smislu... tako je kod mene proteklih godina. Bolje bi bilo da je kao nekad, opusteno tece zivot... laganica...
Kad bih nabrajao sta se sve desilo u 2006-oj trebao bi mi ceo dan :)

@R
hmmm onu drugu znam :)
 
Ovo mi je bila najburnija godina do sada,ustvari je ona jedan lep i srecniji nastavak takodje burne prosle godine.
Pocela je jednom ljubavlju koja se zavrsila na prolece kada otprilike krece druga vazna ljubav koja mi je donela puno putovanja i avantura,upoznavanja novih i interesantnih ljudi i kultura,puno planova za buducnost i puno nedoumica.Jesen je donela shvatanje da mi je nova sredina bila mnogo znacajnija od same ljubavi pa je sledio jos jedan raskid u ovoj godini.Tek,tako nekako uporedo sa tim raskidom,usunjala se moja nova ljubav,moja swetja....moje sve.Svi ostali koji su bili izmedju cine sitan pesak u tegli sa ova tri belutka (nebitni pojedinacno ali znacajni kao masa)
Na poslu,divan napredak koji se nastavlja.
Zadnjih par godina sam prosla kroz mnogo ruznih stvari,konacno,znam da 2007 donosi mir i blagostanje za mene.
Novu godinu cu docekati sa svojom porodicom koja je rasuta preko cele godine... + jedan novi clan koji ce mi sijati u kuci za novogodisnje praznike (pogledaj gore)
 
ovu godinu cu bas pamtiti...HAOS opsti je bila,puna i losih i dobrih stvari...pamticu je najvise po jednoj ljubavi,ludim letnjim zurkama,exit-u,jednom petku koji je bio suvise bolan za mene...po jednoj noci u jednom parku...po najlepsem osmehu na svetu...
 
Gledano iz necijeg ugla, 2006. bi se mogla ciniti kao vrlo uspesna, cak fantasticna godina; puno, puno putovanja, ostvarenje nekoliko snova, u "poslovnom" smislu, napredovala dosta, moja ljubav pored mene.... Ne bih da zvucim nezahvalno, ali meni 2006. i nije bila bas extra; sve te uspehe zatamnjuje cinjenica da sam se mnoooogo razocarala u pojedine osobe. No, ON je tu i that's all what matters. :)
 
po koncertu tool-a...

1151604279.jpg
 

Back
Top