2006. ću pamtiti po...

 

  • pretežno pozitivni utisci

  • pretežno negativni utisci

  • uobičajene dogodovštine, ništa posebno pozitivno, niti negativno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
...mnogo, ali mnogo putovanja...neka ostaju u trajnom secanju...
...upoznala ogroman broj ljudi...ostvarila lepa prijateljstva...
...prisustvovala bitnim desavanjima...
...razorila nesto, sto je moglo postati sastavni deo mog zivota...ali nije sudjeno...
...sve u svemu...sledeca ce biti bolja, barem cu se potruditi da bude!!!
 
uzeo nov komp,raskrstio sa nekim meni do tad dragim likovima,kvarovi u kuchi ...
skidanje sa 102kg na 81-85...se krechem,mnogo troskova,forum,novi likovi u mom zivotu nova saznanja
sto nisam zavrshio web dizajn..propustenih prilika za ....posao....
malo vishe oduska za razliku od 2005! :roll:
 
.PLESsitnihDEMONA.:
Necu je pamtiti UOPSTE!
Skinuo sam jaram s vrata...RAZVEO SAM SE! :D:D
Ali,ako se ipak setim....onda po Nikiju,Samathi !!! :D:D
Po ludovanju na dalekom istoku,avionima,vozovima,kolima...po pichkim materinama...
Ne zelim da Bozic ponovo docekam u aviJonu.


Brate trebao si i cifru ribica koje smo kresnuli da budu ljubomorne zmije :lol: :lol: :lol:
 
juventuszt8.jpg


kako me je zezo PSD dok je bio tu .... :lol: :lol: :lol:

Samo apia napolje unutra Davids i k'o ...
 
jeee...kakvu sad rekonstrukciju da napravim...jan i feb se ne secam uopste.... zaljubio se 10 marta, kupio neki skuter na rate u aprilu.....maj mi bio uspesan skroz....isao na neko planinarenje i hteo da pobegnem treceg dana.....ne secam se onda sta je bilo..pa onda more, bilo je super....septembar i okt bili lepi, vreme bilo genijalno...aca otisao u vojsku da farba klupe u parku...dosla bilja...bio preko...cale kupio najveci plazma televizor....poceo da gledam velikog brata ....umrla komsinica... deki dobio sina...upoznao neke ljude.... dobio nov posao pre neki dan.... shtekao za ng i bicu daleko odavde barem 7 dana... resio da sledeca kao i sve prethodne bude "kljucna"....a naravno da nece..
 
upis na fax,gotova 4-ta godina i matura,jednog decka :) ehhhhhh,i taj decko je def obelezio veliki deo 2006,s nekim ljudim sam raskrstila,s nekima sam poboljsala odnos,upoznala nove ljude(i neke jos sa foruma),shvatila sta zaista zelim,sve u svemu nije losa bila ;)
 

Back
Top