15 godina razlike

imam nepunih 20. godina i dečka od 35. godina. Znamo se oko mesec dana, on je muzičar, ja studiram, on me je startovao na jednoj njegovoj svirci na kojoj sam slučajno bila, od tada smo se dopisivali, pa smo se i skoro našli i smuvali.
lepo mi je sa njim, samo što je problem što on hoće da ima sex sa mnom, ali ja to ne želim, još uvek sam nevina, on stalno insistira i potencira to pitanje i šalje mi kako me želi, kako jedva čeka da 'vodimo ljubav' i sl. pokušavam da mu stavim do znanja da je još prerano za taj korak, i da se ne poznajemo dobro. Ali, on to kao da ne shvata...mnogo je uporan a i zna znanje...
želim neki pametan savet, jer više ni sama ne znam šta mi je činiti...zbunjena sam...

Mani se kite, vidis danisi za to.

I on je pglu kada se bakce sa tobom, ja bih davno digao ruke.

KO sa decom spava, popisan se bude.... :thumbdown:

Ju, mogu da zamislim koji je to retard koji muva klinku koja nece da muda i on je stalno nagovara. I prica joj o tome... Ju, ju, koji retard.
 
Cim on toliko navaljuje onda je za njega ta veza sa tobom samo zbog seksa,daj ti njemu pedalu.Najgluplje bi bilo da spava sa njim samo zato da bi ostala sa njum u vezi jo koji dan,

U pravu si.

Ma najbolje bi bilo da se istorba sa njim nakon godinu dana i to jako lose i da se ni malo ne trudi i onda da ocekuje da je ovaj ozeni i bude ludo zaljubljen u nju.:)
 
Zasto uvek mi kazu kad sam sa starijim tipom koliko god da je uspesan/divan/pametan/prelep.... da sam ja premija za njega? Sad ti to isto njoj kazes? :think:

Navescu samo jedan razlog, posto moji komentari cesto znaju da izazovu buru reakcija ostalih ucesnika... Zato sto su skoro svi njegovi ortaci vec ozenjeni, neki imaju decu i u srednjoj skoli, obaveze u porodici, stomak, nedostatak kose... A on, seta curu mladju od sebe 15 godina...

P.S. U konkretnom slucaju, devojka je djana...
 
:lol:
Navescu samo jedan razlog, posto moji komentari cesto znaju da izazovu buru reakcija ostalih ucesnika... Zato sto su skoro svi njegovi ortaci vec ozenjeni, neki imaju decu i u srednjoj skoli, obaveze u porodici, stomak, nedostatak kose... A on, seta curu mladju od sebe 15 godina...

P.S. U konkretnom slucaju, devojka je djana...

Jel si tu ozenjen Nikola? :lol: Imas 31, vreme ti je ako nisi :mrgreen:
Uopste se ne bih sa tobom slozila. Koju crnu decu u srednjoj skoli u 35 :eek:.
I niko nikog ne seta.. :roll: Dvoje zrelih ljudi ima vezu ;)
A mozes slobodno sve razloge :P
 
Navescu samo jedan razlog, posto moji komentari cesto znaju da izazovu buru reakcija ostalih ucesnika... Zato sto su skoro svi njegovi ortaci vec ozenjeni, neki imaju decu i u srednjoj skoli, obaveze u porodici, stomak, nedostatak kose... A on, seta curu mladju od sebe 15 godina...

P.S. U konkretnom slucaju, devojka je djana...
U potpunosti se slazem.
 
Ovako. Poshto ti je prvi, nemoj. Nek bude iz ljubavi. Muzichari kupe trofeje na svirkama. I konobare izbegavaj. Od bubnjara glavom bez obzira. Nek bude neki fini dechkich kome je stalo do tebe, a ne neki prevejani matorac kome treba josh jedna crta.
Sem da si mlada zgodna itd on druge kvalitete i ne vidi...da si chovek, imash emocije....dopisivanje mesec dana i to se svodi uglavnom na nagovaranje?
Jaka ljubav, sestro slatka, na daj je.
 
:lol:

Jel si tu ozenjen Nikola? :lol: Imas 31, vreme ti je ako nisi :mrgreen:
Uopste se ne bih sa tobom slozila. Koju crnu decu u srednjoj skoli u 35 :eek:.
I niko nikog ne seta.. :roll: Dvoje zrelih ljudi ima vezu ;)
A mozes slobodno sve razloge :P

Naravno da se radi o dvoje zrelih ljudi... (mada je on malo zreliji, priznaces)... Samo sam upotrebio frazu "seta"... Nista lose...

Znas, i danas, mnogi se uzimaju posle srednje skole, taman da u 35 ima dete u srednjoj skoli... Ma, nema veze koja je skola i da li je, vecina sa 35 ima decu, a on je u vezi sa devojkom od 20... Premija...
 
Ovako. Poshto ti je prvi, nemoj. Nek bude iz ljubavi. Muzichari kupe trofeje na svirkama. I konobare izbegavaj. Od bubnjara glavom bez obzira. Nek bude neki fini dechkich kome je stalo do tebe, a ne neki prevejani matorac kome treba josh jedna crta.
Sem da si mlada zgodna itd on druge kvalitete i ne vidi...da si chovek, imash emocije....dopisivanje mesec dana i to se svodi uglavnom na nagovaranje?
Jaka ljubav, sestro slatka, na daj je.

Jedan bambi za taj odgovor... :ok:
 
imam nepunih 20. godina i dečka od 35. godina. Znamo se oko mesec dana, on je muzičar, ja studiram, on me je startovao na jednoj njegovoj svirci na kojoj sam slučajno bila, od tada smo se dopisivali, pa smo se i skoro našli i smuvali.
lepo mi je sa njim, samo što je problem što on hoće da ima sex sa mnom, ali ja to ne želim, još uvek sam nevina, on stalno insistira i potencira to pitanje i šalje mi kako me želi, kako jedva čeka da 'vodimo ljubav' i sl. pokušavam da mu stavim do znanja da je još prerano za taj korak, i da se ne poznajemo dobro. Ali, on to kao da ne shvata...mnogo je uporan a i zna znanje...
želim neki pametan savet, jer više ni sama ne znam šta mi je činiti...zbunjena sam...

aj da se igramo da nije neka zezncija

cim te toliko smara oko kres.anja znaci da samo to i oce...pa sad na tebi je ...ako hoces isto udri, ako ne odyebi ga...
 

Back
Top