15 godina razlike

Ovako. Poshto ti je prvi, nemoj. Nek bude iz ljubavi. Muzichari kupe trofeje na svirkama. I konobare izbegavaj. Od bubnjara glavom bez obzira. Nek bude neki fini dechkich kome je stalo do tebe, a ne neki prevejani matorac kome treba josh jedna crta.
Sem da si mlada zgodna itd on druge kvalitete i ne vidi...da si chovek, imash emocije....dopisivanje mesec dana i to se svodi uglavnom na nagovaranje?
Jaka ljubav, sestro slatka, na daj je.


E tebi ni jedan ne valja, rasturila si ceo lokal. Mozda bi bio dobar onaj sto svira harfu?
 
Ovako. Poshto ti je prvi, nemoj. Nek bude iz ljubavi. Muzichari kupe trofeje na svirkama. I konobare izbegavaj. Od bubnjara glavom bez obzira. Nek bude neki fini dechkich kome je stalo do tebe, a ne neki prevejani matorac kome treba josh jedna crta.
Sem da si mlada zgodna itd on druge kvalitete i ne vidi...da si chovek, imash emocije....dopisivanje mesec dana i to se svodi uglavnom na nagovaranje?
Jaka ljubav, sestro slatka, na daj je.

Upravo tako. Ti znas.

Ali njoj "neki fini dechkich kome je stalo do tebe" jednostavno NIJE INTERESANTAN! :thumbdown:
 
aj da se igramo da nije neka zezncija

cim te toliko smara oko kres.anja znaci da samo to i oce...pa sad na tebi je ...ako hoces isto udri, ako ne odyebi ga...

Cek cek, ako i zene ne traze tipove zbog torbanja, sta drugo jos moze biti njima interesantno? A neko mora i racun na kraju veceri platiti, a logicno je i da zeli torbat. Cistom sumnjam da neka zena nekom tipu placa celu noc sto bi ga pustila kuci a da ga jahala nije.
 
Naravno da se radi o dvoje zrelih ljudi... (mada je on malo zreliji, priznaces)... Samo sam upotrebio frazu "seta"... Nista lose...

Znas, i danas, mnogi se uzimaju posle srednje skole, taman da u 35 ima dete u srednjoj skoli... Ma, nema veze koja je skola i da li je, vecina sa 35 ima decu, a on je u vezi sa devojkom od 20... Premija...

Procitala sam nazalost tvoju dok nisi promenio post gde pise da si na'vatao jednu premiju :lol:
I sta sad, treba te obesiti zbog desetak godina razlike?
 
Ma sutni seljaka u jajca da ne moze da hebe narednih mesec dana! Vidis da ljakse hoce samo da te opali. Kad je tako navalentan, posebno sa tim providnim forama tipa "zelim te", ja iz inata ne dam. Pre cu dati onom sto mi kaze: "Imas pusacka usta i rado bih gurnuo glavic medju njih, a posle bih te otkinuo", nego tako nekom matorom kretenu koji ne moze da smisli nista pametnije od "zelim te, jedva cekam da vodimo ljubav". Jasno je k'o dan da te smatra glupacom jer se upravo tako ophodi prema tebi. Ako si sa 20 nevina, verujem da ti je stalo do toga da gubitak nevinosti pamtis kao lepo iskustvo, zato ti savetujem da nastavis da ga cuvas za nekog ko te posle seksa nece odbaciti kao kondom koji bi upotrebio tom prilikom.

:eek: može to i finije...
 
Ma sutni seljaka u jajca da ne moze da hebe narednih mesec dana! Vidis da ljakse hoce samo da te opali. Kad je tako navalentan, posebno sa tim providnim forama tipa "zelim te", ja iz inata ne dam. Pre cu dati onom sto mi kaze: "Imas pusacka usta i rado bih gurnuo glavic medju njih, a posle bih te otkinuo", nego tako nekom matorom kretenu koji ne moze da smisli nista pametnije od "zelim te, jedva cekam da vodimo ljubav". Jasno je k'o dan da te smatra glupacom jer se upravo tako ophodi prema tebi. Ako si sa 20 nevina, verujem da ti je stalo do toga da gubitak nevinosti pamtis kao lepo iskustvo, zato ti savetujem da nastavis da ga cuvas za nekog ko te posle seksa nece odbaciti kao kondom koji bi upotrebio tom prilikom.

Imas pusacka usta i rado bih gurnuo glavic medju njih, a posle bih te otkinuo!

:hahaha:
 
Ma sutni seljaka u jajca da ne moze da hebe narednih mesec dana! Vidis da ljakse hoce samo da te opali. Kad je tako navalentan, posebno sa tim providnim forama tipa "zelim te", ja iz inata ne dam. Pre cu dati onom sto mi kaze: "Imas pusacka usta i rado bih gurnuo glavic medju njih, a posle bih te otkinuo", nego tako nekom matorom kretenu koji ne moze da smisli nista pametnije od "zelim te, jedva cekam da vodimo ljubav". Jasno je k'o dan da te smatra glupacom jer se upravo tako ophodi prema tebi. Ako si sa 20 nevina, verujem da ti je stalo do toga da gubitak nevinosti pamtis kao lepo iskustvo, zato ti savetujem da nastavis da ga cuvas za nekog ko te posle seksa nece odbaciti kao kondom koji bi upotrebio tom prilikom.

Ti bas nemas neko misljenje o sebi. Ja da sam zensko nikad ne bi mislio da ce me neko ostaviti posle seksa, ja bi pre razmisljao kako se resiti napasnika.
 

Back
Top