15 godina od napada na Dubrovnik

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ја сам био у Херцег Новом за време бомбардовања Дубровника,и знам да је пре напада на Дубровник било бомбардовања Херцег Новог од стране хрватских снага.Близу мене погођена је робна кућа у ХН,не знам колико је људи погинуло....
Дакле,треба бити свестан усташко-ватиканске пропаганде.Увек се приказује једна страна медаље...
 
_Milanche_:
u to ne sumnajm uz jednu malu cinjenicu koju zaboravljas sta bi se desilo da je bilo politicke volje da se zauzme Dubrovnik ili Zagreb eventualno...NATO bi nas rokno kao sto je to kasnije uradio 99. i bili bi uspesni u tom ratu kao i protiv Siptara.
U to vreme nebi bilo bombardovanja, verovatno i sam znas kolko im je vremena trebalo da se odluce da bombarduju R.Srpsku, Srbi su te 91. god prvi put pokazali zube hrvatima, bio sam dugo na osjeckom ratistu Paulin dvor zadnje mesto (hrvati su masakrirali 19 srba), a i osjek smo mogli da uzmemo kad smo hteli nazalost imali smo milosevica na vlasti, nezaboravi da onaj ko pobedi u ratu odlucuje kasnije o teritorijama to jos uvek vazi svuda osim kod nas
 
Torrente-BG:
Kakav crni Dubrovnik! Sad cu da tugujem zbog nekog zida na koji su pale 2-3 granate.Sto ne postavi pitanje godisnjica spaljivanja srpskih crkava i manastira po Kosovu?
Pa ti koji su rusili Dubrovnik ,palili Dzamije po Bosni ,rusili pravoslane crkve po zapadnoj Hercegovini i srpske manastire na Kosovu su ista vrsta ljudskog sljama i olosa koje treba zatvoriti dozivotnoi tu se uopste ne postavlja pitanje nasi ili njihovi jer ako je covek olos i sljam nije bitna nacionalnost.
 
svetolik trpkovic:
Pa ti koji su rusili Dubrovnik ,palili Dzamije po Bosni ,rusili pravoslane crkve po zapadnoj Hercegovini i srpske manastire na Kosovu su ista vrsta ljudskog sljama i olosa koje treba zatvoriti dozivotnoi tu se uopste ne postavlja pitanje nasi ili njihovi jer ako je covek olos i sljam nije bitna nacionalnost.
Slazem se sa tobom, ako mozes i imas volje odgovori mi na ovo pitanje, sta bi ti uradio ako se iz dzmije i minareta puca na vojnike i neduzne civile
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top