******

  • Začetnik teme Devilish Dog
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne marim...neka se i zene i udaju medjusobno,regulisu svoj status u drustvu (bez prava na usvajanje dece!!!) ali nek ne promovisu javno svoje stavove. Malo mi se gadi taj pritisak na nase "homofobicno latentno homoseksualno" mnenje i etiketiranje, posto me niko ziv ne moze ubediti da je normalno (samo isfrustrirane zivotinje u prirodi posezu za jedinkom istog pola, ali cim im je na raspolaganju nesto "konkretno" krecu u akciju!).
 
nije_lako:
Ne marim...neka se i zene i udaju medjusobno,regulisu svoj status u drustvu (bez prava na usvajanje dece!!!) ali nek ne promovisu javno svoje stavove. Malo mi se gadi taj pritisak na nase "homofobicno latentno homoseksualno" mnenje i etiketiranje, posto me niko ziv ne moze ubediti da je normalno (samo isfrustrirane zivotinje u prirodi posezu za jedinkom istog pola, ali cim im je na raspolaganju nesto "konkretno" krecu u akciju!).
Sorry, nisam imala na umu da bilo koga etiketiram.. to nije moj stil.. Naprotiv, ja nemam nameru da nekog maltretiram zbog njegovog opredeljenja i stavova... dokle god on ne maltretira mene..
A shto se mnjenja tiche, tocak vremena se okrece, o svemu ce sve raspravljati javno (samo je pitanje vremena kada) i ti na to ne mozes da utices. Sad, da li to shvatiti kao promovisanje ili ne..to je subjektivno shvatanje izrazavanja javnog misljenja.
 
lolla:
Gazdarica:
Apsolutno nemam nista protiv homosexualaca... Neka svako spava sa onim s kim zeli...
Zasto bi mene opterecivalo ako neki muskarac prima, ili trpa drugom muskarcu spolovilo...??? :shock:
Zaista ne mogu da razumijem homofobiju... :?
Inace, kazu da su homofobicni ljudi u stvari latentni homoseksualci.. Pa fino maskiraju svoj strah da ne postanu takvi..itd..

Ova tema je toliko izrabljena.. dokle god je moralista kome vishe smeta kako se dva tipa zvalave nego kako tip tipu vadi ochi, dotle ce i svet da bude ovakakav kakav je.. (ne bash za primer;) ).
Malo vise tolerancije svima nama, u svakom slucaju ne bi bilo na odmet...
I manje uzimanja sebi za pravo da sudimo o normalnosti drugih, samo na osnovu svojih subjektivnih mjerila...
 
Imala sam priliku da citam njihov (za sada jedini, ako se ne varam, barem na nasim prostorima i nasem jeziku) casopis i sve se svodi na promovisanje i pokusaje da se homoseksualnost opravda i prizna kao normalna pojava. Parade...OK, ali zar to nije bilo svesno iritiranje javnosti i pokusaj nametanja stavova manjine vecinskoj populaciji? Danas-sutra oglasice se sodomisti, nekrofili i ostali... Gde je tome kraj? Svi mi imamo odredjene sexualne afinitete o kojim govorimo javno ili cutimo. To je privatna stvar!!! Imam utisak da cu uskoro morati da organizujem proteste heteroseksualca jer pocinjem da strepim za nasa prava i slobode! :twisted:
 
Pa ne mogu svi da budu normalni :roll: tj. straight.
Ne mrzim ih, jer je to ipak neka vrsta poremecaja...
u organizmu..otkud znam :roll: ..Nije to tek tako njihov izbor. Sta sad ja odlucim da budem lezbejka, to je moj izbor :lol: i najbolja drugarica mi je drug. Svasta :lol: Ili jos bolje neki straight decko odluci da bude *****..nema sanse. Znaci, nisu oni krivi, nemam nista protiv njih, jer i oni su ljudi..samo malo cudniji :lol: :shock:
 
Meni ****** kao ****** uopste ne smetaju, ali me uzasno nervira ta njihova agresivnost. S' jedne strane traze ista prava, a sa druge organizuju zasebne gay olimpijade, parade i slicne gluposti. Sta tek reci za njihov lobi?! Nije ni cudo sto je SZO donela odluku da homoseksualizam nije bolest. Mozda ce SZO slicno zakljuciti i po pitanju pedofila, nekrofila...samo ako uspeju jednog dana da dostignu kriticnu masu. Sve je, nazalost, moguce. Jos nesto, cim im neko uputi kritiku, cak i opravdanu, oni vicu:"HOMOFOBIJA, HOMOFOBIJA!!!"...Ispade, bre da u ovoj drzavi zive samo ****** i latentni, iskompleksirani ****** koji ne smeju to da priznaju! Cudo da se deca uopste i radjaju...
Eto.
A, da, posle se ti ****** cude sto ih vecina ne podnosi i sto s' vremena na vreme popiju batine! Ako i treba, dok ne nauce da demokratija nije samo ono sto njima odgovara!

Kakva smo mi zemlja, na Zapadu postoji toliko pozitivnih stvari, a mi nasli bas prava homoseksualaca prvo da uvezemo...
 
E ovo stvarno vise postaje dosadno,svi nesto glume kao fazon "svako ima svoje pravo da radi sta hoce i da se yebe sa kim hoce itd..)a sta bi ste rekli da je vase dete ili kcerka homoseksualne orjentacije sta bi onda mislili,po meni su to bolesni likovi i samo kvare drustveni poredak.
I ostajem iza svoje izjave MRZIM IH.
:x
 
Devilishgirl:
Ispade da bi mrzeo rodjeno dete samo zato sto je drugacije :shock:

Nisam to rekao,ali nek bude i tako,da mi sin ima decka umesto devojke i da se sa njim vuce po parkovima ili da mi dovede decka u kucu tipa "tata ovo je moj novi decko ja ga volim i udacu se ili ozenicu ga" itd. odreko bi ga se preko novina.A verovatno mnogo njih misli ovako a ovde mi glume neku finocu.

Ajde ako moze tema u temi:

Kome nebi smetalo da ima dete homoseksualne orijentacije?
 
Bravo za Lollu i ostale.Svako ima pravo na svoje opredeljenje i neka svet uziva u ljubavi ma kakva ona bila-ipak je bolja ljubav od rata i mrznje...Oni koji mrze homice ili lezbijke verovatno nikad nisu osetili ni doziveli prave cari ljubavi niti uzvisenost dva odnosa....zivela ljubav!!!
 
Ne mogu da kazem da ih mrzim, jer u principu nikoga ne mrzim. Ali me strasno nervira promovisanje homosexualnih odnosa (u serijama, filmovima i uopste medijima, novinama i tv-u) kao neceg normalnog.
To niposto nije nesto normalno, ti ljudi su bolesni i trebalo bi da se lece.
Ne smemo deci predstavljati homoseksualnost kao moguci izbor i nesto normalno, vec kao bolest, sto i jeste, u suprotnom stvaramo mogucnost da nase drustvo ode u pm ...
Nema nista lepse od normalnog heterosexuanog odnosa.
 
Skoro sam na jednoj našoj televiziji gledala direktora beogradskog zološkog vrta.Na pitanje da li postoji homoseksualizam medju životinjama odgovorio je potvrdno.Naveo je primer šimpaza kod kojih sehsualni čin traje oko 6 sekundi(normalan) dok je izmedju 2 mužjaka trajao satima.Ja ih ne mrzim,jer je to za mene poremećaj.Jednostavno homoseksualci osećaju polni nagon prema osobama istog pola i oni to ne mogu da promene. Kao što ni heterosehsualci to isto ne mogu.Protiv sam usvajanja dece, jer to nije prirodno.
 
Crno pa se ne vidi ...:
Ne mogu da kazem da ih mrzim, jer u principu nikoga ne mrzim. Ali me strasno nervira promovisanje homosexualnih odnosa (u serijama, filmovima i uopste medijima, novinama i tv-u) kao neceg normalnog.
To niposto nije nesto normalno, ti ljudi su bolesni i trebalo bi da se lece.
Ne smemo deci predstavljati homoseksualnost kao moguci izbor i nesto normalno, vec kao bolest, sto i jeste, u suprotnom stvaramo mogucnost da nase drustvo ode u pm ...
Nema nista lepse od normalnog heterosexuanog odnosa.


mozda tebi...
vec je ustanovljeno da homoseksualizam ima bioloske osnove. sta bi sa starom Grckom? sve sami homoseksualci pa nisu zbog toga otisli u p.m. pre ce drustvo da se raspadne zbog preterane represije.
problem ljudi da prihvate homoseksualce je problem da se prihvati nesto razlicito. u zatucanim drustvima pogotovo - sta strci ili nije uobicajeno, to je nenormalno.

meni uopste ne smetaju...
a ima toliko bolestina kojima se treba pre pozabaviti i koje zaista jesu bolestine (nasilje u porodici npr.....incest, itd). najlakse je optuziti homoseksualce da guraju drustvo u propast.
 
anakin:
Crno pa se ne vidi ...:
Ne mogu da kazem da ih mrzim, jer u principu nikoga ne mrzim. Ali me strasno nervira promovisanje homosexualnih odnosa (u serijama, filmovima i uopste medijima, novinama i tv-u) kao neceg normalnog.
To niposto nije nesto normalno, ti ljudi su bolesni i trebalo bi da se lece.
Ne smemo deci predstavljati homoseksualnost kao moguci izbor i nesto normalno, vec kao bolest, sto i jeste, u suprotnom stvaramo mogucnost da nase drustvo ode u pm ...
Nema nista lepse od normalnog heterosexuanog odnosa.


mozda tebi...
vec je ustanovljeno da homoseksualizam ima bioloske osnove. sta bi sa starom Grckom? sve sami homoseksualci pa nisu zbog toga otisli u p.m. pre ce drustvo da se raspadne zbog preterane represije.
problem ljudi da prihvate homoseksualce je problem da se prihvati nesto razlicito. u zatucanim drustvima pogotovo - sta strci ili nije uobicajeno, to je nenormalno.

meni uopste ne smetaju...
a ima toliko bolestina kojima se treba pre pozabaviti i koje zaista jesu bolestine (nasilje u porodici npr.....incest, itd). najlakse je optuziti homoseksualce da guraju drustvo u propast.

Kakva loša zamena teza... Ima biološke osnove, ali kao POREMEĆAJ!!!! DEVIJACIJA!!! DEGENERACIJA!!!

Oduvek je bilo ljudi sklonih homoseksualnom odnosu, to je tačno, ali mnogo manje nego danas. Tome su kumovali tabui i progoni, naravno. Ali danas, homoseksualaca ima mnogo više samo zbog vro agresivnog propagiranja gej lobija. Homoseksualizam se propagira kao normalan, društveno prihvatljiv odnos, A ON TO NIJE!!!! Svaki čovek, pa i gej ima prava i ni jedno mu ne sme biti uskraćeno, ali propagirati perverziju kakav je homoseksualni čin, i reklamirati je na sva usta, uvreda je za svaki koncept čoveka ikada stvoren i etabliran.

Da podsetimo, homoseksualci su postali "NORMALNI" kada se na velikom kongresu psihologa i psihijatara u SAD izglasalo da su ovi ljudi normalni. Anonimna anketa među njima utvrdila je da je više od 70% njih vidnog gej raspoloženja. ALO BRE STRANCI!

Matematika je jasna, nisu normalni, ali imaju sva prava, i to pre svega PRAVO NA LEČENJE!!!!!!

He, he, u našem Zakonu to se zove "protivprirodna blud", ali tako se zove i oralni seks...

Ovo je suviše osetljiva tema i zadire u domen i psiho i somatskog dela medicine, ali i ljudskih prava i običajnih i zakonskih normi društva. Meni lično ne smetaju, ali mi smeta POPULARIZACIJA svega toga. Sada je praktično Inn biti makar bisex...
 
Sta vi ljudi mislite o homoseksualcima, i ovim i onim? Jel smiju oni javno da kazu da su homoseksualci ili ih se proganja ko vjestice?
Mislim da ih treba prihvatiti kavi jesu. Samo moram priznati da nekako i mogu razumjeti dvije zene u krevetu al dva muskarca... Fuj, pravo gadno majku mu. Ajd da cujem sta publika misli.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top