12.3.1942./12.3.1988./12.3.2003

Ko je zaista ubio Djindjica?

  • CIA

  • Shiptarska mafija

  • Ruska obaveshtajna sluzhba (FSB)

  • Vojska Srbije (Ratko Mladic!)

  • Frakcije iz DOSa (Boris Tadic!)

  • Srpska mafija

  • SRS (Vojislav Sheshelj!)

  • DSS (Vojislav Koshtunica!)

  • Neko drugi, navesti ko

  • Ne znam/necu da odgovorim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pokoj mu duše i laka mu zemlja bila...................hoće li se istina ikada saznati....ili je istinu odneo sa sobom ili mu je ista oduzeta.....ili po onoj Njegoševoj:

"ISTINA NE ČINI TOLIKO DOBROGA KOLIKO NJEN PRIVIDAN IZGLED ČINI ZLA"...............................

:think:

PS
Greska u naslovu teme........koja bi trebalo da glasi......... 12.03.2009.................... Šest godina od smrti Zorana Djindjića
 
Poslednja izmena:
Волео бих да је жив да видим данашњу политичку сцену. Сумњам да би дозволио да уђе у коалицију са СПС-ом. Ђинђића је убила ЦИА и страни агенти. Полако... откриће се истина.
 
Волео бих да је жив да видим данашњу политичку сцену. Сумњам да би дозволио да уђе у коалицију са СПС-ом. Ђинђића је убила ЦИА и страни агенти. Полако... откриће се истина.

Čisto sumnjam ... Prošlo je čitavih 6 godina i ako za to vreme ništa nije otkriveno kada će biti ... Ali,možda i vreme pokaže svoje ... Nekada;)
 
Ne mogu nikad zaboraviti 12.3.2003. Moj petnaesti rodjendan, premijer ubijen, vaspitavan sam da ga ne volim, ali mi ga je nekako bilo zhao, bio je simpatichan sa onom njegovom ogromnom energijom. Secate se onda kad su ga pitali da li preskache po nekoliko stepenica kad silazi niz iste, on je odgovorio potvrdno. Kad su ga pitali da li ce se tako polomiti, on je odgovorio da obichno stradaju oni koji se vuku stepenik po stepenik jer ih ovi shto idu brzo srushe.
 
Волео бих да је жив да видим данашњу политичку сцену. Сумњам да би дозволио да уђе у коалицију са СПС-ом. Ђинђића је убила ЦИА и страни агенти. Полако... откриће се истина.
Види да се у понечему и сложимо. :think:
 
Pokoj mu duše i laka mu zemlja bila...................hoće li se istina ikada saznati....ili je istinu odneo sa sobom ili mu je ista oduzeta.....ili po onoj Njegoševoj:

"ISTINA NE ČINI TOLIKO DOBROGA KOLIKO NJEN PRIVIDAN IZGLED ČINI ZLA"...............................

:think:

PS
Greska u naslovu teme........koja bi trebalo da glasi......... 12.03.2009.................... Šest godina od smrti Zorana Djindjića

Ubijen je zbog interesa............kao i uvek.......dokaz da ljudski zivot moze lako biti oduzet zbog sake para.....ili necega goreg....nek kazem da sam podrzavao njegovu politiku nek mu je laka crna zemlja
 
BEOGRAD, 12.03.2009

PRESS
PRE ŠEST GODINA UBIJEN PREMIJER
TUŽILAC ODUSTAO OD ĐINĐIĆA!

Specijalni tužilac Miljko Radisavljević kaže za Press da nema nikakvih dokaza o političkoj pozadini ubistva Zorana Đinđića i da zato nema potrebe za novom istragom. Pre samo godinu dana isti tužilac obećavao da će otkriti ko stoji iza atentata na premijera

[Tužilaštvo odustalo od spektakularno najavljene istrage... Miljko Radisavljević]
Tužilaštvo odustalo od spektakularno najavljene istrage... Miljko Radisavljević

Tužilaštvo odustalo od spektakularno najavljene istrage... Miljko Radisavljević

Specijalni tužilac za organizovani kriminal Miljko Radisavljević šest godina posle ubistva premijera Zorana Đinđića odustaje od istrage o političkoj pozadini ovog atentata! Radisavljević za Press kaže da nema dokaza za pokretanje istrage, mada je pre godinu dana obećao da će utvrditi ko sve stoji iza ubistva premijera!

Veruović: Ostajem pri svemu!

Nekadašnji šef Đinđićevog obezbeđenja Milan Veruović ne želi, kako kaže, ništa više da komentariše u vezi sa atentatom.

- Ostajem pri svemu što sam ranije govorio i na šta sam sumnjao. Sve što bih rekao, bilo bi ponavljanje. Danas ću sam, van svakog organizovanog obeležavanja, otići da odnesem cveće i odam poštu premijeru - bio je kratak Veruović.

-------------
Opsirnije: www.pressonline.co.yu

Laka mu crna zemlja...

Pozdrav za postavljaca teme, ne obaziri se sto te prozivaju zbog greske u naslovu teme, ko kuca taj i gresi:)
 

Back
Top