100 eura za Strahinjica Bana

Ako me neko pita sta mi je. E pa da izvinete digo mi se *****. Lepo doslo mi. Imam burazera koji sikanira celu porodicu, seta najbolje sponzoruse, trosi tatine pare. Pa sto ne bi mogo i ja. Ja pri tome ucim, studiram obavljam 1000 drugih poslova.

Sad cu lepo 100-200 eura i idem u solo akciju bas me briga. Kad mogu drugi mogu i ja. Bar sam zasluzio.
 
Luciferko:
Ako me neko pita sta mi je. E pa da izvinete digo mi se *****. Lepo doslo mi. Imam burazera koji sikanira celu porodicu, seta najbolje sponzoruse, trosi tatine pare. Pa sto ne bi mogo i ja. Ja pri tome ucim, studiram obavljam 1000 drugih poslova.

Sad cu lepo 100-200 eura i idem u solo akciju bas me briga. Kad mogu drugi mogu i ja. Bar sam zasluzio.
Pa dobro onda kad si spreman da platis.Rasturi je,batali je,sve je to uracunato u cenu.
 
pa za te pare ne morash u strah bana verovatno nego.....drugim putem

ajd zovi ja bi da gledam kad cesh ici.
ne mora sam sex, mada moze i to, nego tu tvoju akciju
:)
samo ne mogu ni ja solo

ok to dok ne dodje dotle da nudim kao nemoj nju, evo ja cu za 50 evra : ))

imash li neki plan sad cu da te miniram. ko ti kriv kad nisi drzao za sebe nego ovde prosipao
 
znaci ti Luciferko kreses sponzoruse pa te zanima sta ljudi misle o takvim tipovima,a?

bolje ti da dodas jos maLko i da castis sebe jednim zimovanjem...produvas malo pluca a verovatno ces upoznati neku devojcicu...

ps.Dodjes mi dvaes eura za savet
 
mozhda ti je bolja investicija da postanesh konobar...
mozda je to blizhe tvom profilu, mozda nes morati da placas, kao poshten momak si, razumesh je
samo sto treba postati tamo konobar
;)

p.s. ponesi 120 i zovi mene da gledam ali inache si solo
 
Luciferko:
Ako me neko pita sta mi je. E pa da izvinete digo mi se *****. Lepo doslo mi. Imam burazera koji sikanira celu porodicu, seta najbolje sponzoruse, trosi tatine pare. Pa sto ne bi mogo i ja. Ja pri tome ucim, studiram obavljam 1000 drugih poslova.

Sad cu lepo 100-200 eura i idem u solo akciju bas me briga. Kad mogu drugi mogu i ja. Bar sam zasluzio.

Ja ovo stvarno ne kontam...Jel se ti to hvali$ kako ima$ parice ili se zali$?
Pa zar ne moze$ da ga spusti$ i bez para....
Mislim nemam ja ni$ta protiv sponzora i sponzoru$a-svako nek radi sa svojim parama i telom $ta god hoce ali ovo tvoje pitanje je STRA$NO!!!!!!
Koliko ti ima$ godina????
 

Back
Top