Devojke, da li vam smeta "banana" u dzepu?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja

Kako ragujete?

  • Pomislim "kakav napaljeni pacenik" i gledam da se izgubim sto pre!

  • Ne ostavlja bas najbolji utisak...

  • Totalno mi je svajedno.

  • Pa moze da prodje kao pozitivna pojava.

  • Shvatim to kao kompliment, i gledam da ostavimo jos prisnije odnose...

  • Ni ne gledam tako nesto, Boze sacuvaj...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A

Aleksej_BASO

Gost
Odavno vec hocu da pitam nesto ovako konstruktivno...

Znaci, cesto mi se desi dok se vozim busom, da se zablenem u neki dobru ribu, i tako se zamislim da mi se digne pajsla bas, bas....

Ili na primer, kada sam u bliskoj konverzaciji sa devojkom, sa kojom cu se mozda smuvati, i kresnuti je, meni se jos dok samo priacamo i ako samo pomislim na tu mogucnost, digne ono ekstra....


I onda se u takvim situacijama uvek nesto krijem, i sklanjam, da slucajno neko ne primeti da ima nesto, jer narocito ako imam trendzu onda se dzomba bas vidi jako, ne zbog velicine, nije da se hvalim, nego tako bude. I nekad moram da stavim ruku u dzep ili tako nesto da se pravim nekako, da se sakrijem, dok malo ne splasne...

Pa me interesuje kako devojke reaguju kada vide ovako nesto..... :?:

Postavicu i anketu! Anketa ce biti javna.

BAs me interesuju zenski odgovori ali bez zezanja, da li vam je to kao kompliment, ili pomislite "ju kakav ljakse".....
 
Ali mislim da smo ti losh uzorak...
Idi na zenski kutak

g010.gif
 
Episkop:
Cenim da je problem što tu privlačnost neko na taj način iskazuje javno, tako da strana koja je izazvala tu reakciju može da se oseti neprijatno u okruženju koje je takođe u prilici da primeti... reakciju...

Sto rece neogeo ako nije neki gadni matorac, zaista tako nesto moze samo da ti laska. Meni je to skroz simpaticno.
@aleksej
znas da sam ja uvek ozbiljna ;)
 

Back
Top