V I N O

Neko je gore pitao za malvaziju, pio sam do sad uglavnom malvaziju vodnjan koja je oko 500din i nije losa ali nesto sto me definitivno odusevilo je malvazija Edi Simcic koja je bila na beowine fair pre par meseci...jedino sto se ne uklapa u pricu je cena od 1600din :(
 
Svaka cast Francuzima imaju coveka koga placaju da poromvise regionalna vina i sorte po svetu po sistemu proizvodite lokalno, a kada hocete Kaberne ili Sardone kupite od nas.

Da, to su francuzi a mi smo mi i ne moramo da ih slusamo :) ima fantasticnih vina u srbiji koja se proizvode ovde i neka domaca vina su stvarno za klasu iznad mnogih stranih koja su u istom cenovnom rangu
 
--------------------------------------------------------------------------------vratih se unazad i slucajno nabasah na ovo / quote/

Zavisi od procenta šećera u zrnu, a količina šećera opet zavisi od sunca..


duso molim te nemoj da lupetas bez razloga :lol:pitaj ako ne znas....
 
Pozdrav svim ljubiteljima i poznavaocima dobrih i kvalitetnih vina..
da li postoji neko ko bi otkupio vina iz privatne kolekcije.. uglavnom francuska, ali imam i spanska, argentinsko, nemacko, itslijsnsko i par makedonskih.. a imam i par stanih penusavih belih vina..
mada imam i 10ak flasa belog vina iz stare juge (imam od toga i dva iz hrvacke), stara preko dvadeset godina.. dobro su ocuvana i propisno cuvana... prodao bi ih pojedinacno ili kompletno(25-30 flasa)..
 

Back
Top