Licemerne žene

gost 336946

Elita
Poruka
23.437
Kad se ženama nabacuju/dijele komplimente neki neugledni muskarci ili starkelje, ili ne daj bože da ih pipkaju, onda se one zgrožavaju, smatraju ih pacenicima/gadovima.
Medjutim kada to rade mladji i zgodni muskarci, tada one prihvataju flert, keze se, i kazu "kakvi mangupi/zavodnici".

Čemu takvo licemerje? Naravno, i meni kao muskarcu prija kada me neka zgodna cica smatra lijepim, ali mi ne pada na pamet da neku neatraktivnu nazivam pogrdno zbog istog ponasanja.
 
loto.jpg
 
Ovakve slucajeve zaticem na poslu. Kada se nekoj koleginici udvara neki chikica, onda se zale da su zrtve mobinga. Medjutim, kada im pridje neki mladji i ljepsi kolega, odmah potrce da se pohvale drugaricama kako su dobre ******.
 
Licemerje nije osobina samo nekih zena, vec je osobina oba pola i u zavisnosti od trenda
raste i opada. Tako da ispada da je ova tema licemerna, tipa..." zamisli ona tetka mi je uvalila cedulju sa telefonom"

ali ako to uradi neka zgodna mala onda se cuti i krije.
 
Licemerje nije osobina samo nekih zena, vec je osobina oba pola i u zavisnosti od trenda
raste i opada. Tako da ispada da je ova tema licemerna, tipa..." zamisli ona tetka mi je uvalila cedulju sa telefonom"

ali ako to uradi neka zgodna mala onda se cuti i krije.

Bome ja ne krijem, volim da se pohvalim na sva zvona...
Bilo da je to neka babuskarica ili klinka...ako nekom ne ispricam kao da se nije ni desilo.. :kolac:
 
Kad se ženama nabacuju/dijele komplimente neki neugledni muskarci ili starkelje, ili ne daj bože da ih pipkaju, onda se one zgrožavaju, smatraju ih pacenicima/gadovima.
Medjutim kada to rade mladji i zgodni muskarci, tada one prihvataju flert, keze se, i kazu "kakvi mangupi/zavodnici".

Čemu takvo licemerje? Naravno, i meni kao muskarcu prija kada me neka zgodna cica smatra lijepim, ali mi ne pada na pamet da neku neatraktivnu nazivam pogrdno zbog istog ponasanja.

Smatra se da ko je omatorio da ne treba da torba.

- - - - - - - - - -


Vrag u muci i muve jede. Nisu ove tako ni lose.
 
Хехе, и ја сам то давно приметио. Ако си фрајер онда је кул кад флертујеш са њима, а ако баш и ниси ( шта год се под тим подразумевало ) онда си смарач. Ал то је и нормално, ирационална смо бића. Најбитније је да има "хемије".
 
Žene su ko prekidač za svetlo, dok je novo i ako je dobro povezano klikne samo da stisneš, čim se izdrnda od upotreba klikćeš sto puta ne ide, onda jednompritisneš upali al ne znaš kako si to uradio te se bojiš da ugasiš nećeš moći ponovo... I onda mož da zameniš sa novim, il ako misliš da si majstor probaš da to opraviš, neko je taličan pa mu uspeva bez problema, većina pak stiska do beskraja i nervira se što neće, neko na kraju ipak piša u mraku.
Најбитније је да има "хемије".
Droga, alkohol? Man se toga.
 
Kad se ženama nabacuju/dijele komplimente neki neugledni muskarci ili starkelje, ili ne daj bože da ih pipkaju, onda se one zgrožavaju, smatraju ih pacenicima/gadovima.
Medjutim kada to rade mladji i zgodni muskarci, tada one prihvataju flert, keze se, i kazu "kakvi mangupi/zavodnici".

Čemu takvo licemerje? Naravno, i meni kao muskarcu prija kada me neka zgodna cica smatra lijepim, ali mi ne pada na pamet da neku neatraktivnu nazivam pogrdno zbog istog ponasanja.

Nema tu nista licemerno.

Zene vole kad im se udvaraju frajeri, jer im to laska i hrani ego. Znaci da se i dalje dobro kotiraju.

Kad im se udvaraju tzv. krsevi u glavi im je "boze, kako je ovaj uopste pomislio da ima sanse kod mene, i da smo na istom fizicko-seksualnom nivou, piiii". To im ne znaci nista, smara ih i zgrozava. Jbg, to je ziva istina.
 

Back
Top