Rad na duhovitosti

Vi koji pratite temu, ako može neki fidbek, da li napredujem u duhovitosti?

Evo dobrog vica koji možete plasirati koleginicama na pauzi za doručak ili na marginama nekog poslovnog sastanka -

Jutros, ulazi moja 16ogodišnja ćerka u spavaću sobu i kaže - tata, možeš li me naučiti kako se radi blowjob, a ako ostane vremena pre škole, treba mi pomoć i oko analnog seksa.
Ustadoh iz kreveta sa masovnom erekcijom, tek u tom trenutku iza ćerke pojavljuje se moja žena i kaže - aprililili.
Dobra im je fora bila, svi smo se smejali.
 
Jeste li duhoviti?

Može li se ovaj talenat razvijati?

Devojke vole takve muškarce.
MM je rekla "muškarac koji uspe da nasmeje ženu, može osvojiti i njeno srce" ili tako nešto beše rekla....


Recite neki prikladan, dobar vic, koji bih plasirao u pogodnim prilikama i time šarmirao žene oko sebe...

Sad cu ti reci. Postoji nacin. Druzis se sa duhovitim ljudima i onda dodje samo od sebe... Eto.
 
21728388_734542960070885_3155247588367703067_n.jpg
 
Купи "Форице" на нету, у филмовима. Труди се да их што више упамтиш. Ја сам милион пута насмејао и мушке и женске особе цитатом и мимикријом из неког филма. Нпр. сећам се једном у болници, нека сестра ме је шетала после операције и ја сам ту одглумео "Мишка" из "Ко то тамо пева"....питао сам је "Оће ли ме водити у золошки врт да видим мајмуне кад дођемо у Београд"....она је ту почела да се гласно смеје. Притом је акценат био на дикцији гласа и мимикрији лица. А једном сам "Продао" фору неком мом познанику који је пак то испричао неким докторкама у болници......када сам једног сељака код мене на селу питао воли ли маторке. Он ми је рекао да воли. А када сам га питао коју категорију маторки.....од колико година......он је рекао...."Ма оне.....што је данас јеббем а сутра јој палим свијећу". Овај ми прича да су се те докторке баш гласно смејале на то.
 
Krenule zene povodom 8-og marta u Minhen avionom.

U medjuvremenu upadaju teroristi da ih opljackaju i vikne jedan:

-Hajde sada neka svi izvade novcanike!

Na to ce baba:

-Zar i ja sine?

Ovaj ce: I ti baba,i ti!

Zatim im naredi da svi skinu nakit sa sebe. Opet se javlja baba i kaze:

-Zar i ja sine? Ovaj odgovori:

-I ti,i ti!

Zatim naredi da se sve skinu kako bi ih ovi jeb**i.

Javlja se jedna devojka i kaze:

-Zar cete i babu? A baba ce na to:

-Cuti, rekao je sve!

Izvor: Najbolji vicevi
 

Back
Top