Rad na duhovitosti

Jeste li duhoviti?

Može li se ovaj talenat razvijati?

Devojke vole takve muškarce.
MM je rekla "muškarac koji uspe da nasmeje ženu, može osvojiti i njeno srce" ili tako nešto beše rekla....


Recite neki prikladan, dobar vic, koji bih plasirao u pogodnim prilikama i time šarmirao žene oko sebe...

Cilj treba da ti budu osmesi oko tebe i onda će humor sam po sebi poteći.
 
Dok nekom drugom baš takav homor prija. I to znači da ne postoji univerzalna duhovitost na kojoj se može raditi, a da ne naletimo na publiku koja je prema tome u najmanju ruku indiferentna, a može te čak smatrati za idiota, dok je nekom drugom baš odgovaralo tvoje kreveljenje ili bistroumne opaske ili šta već. Sem ako, što su i ranije spomenuli, se ne steknu malo veće pare il kakav uticaj u društvu, tad se ljudima oko tebe lica ozare i kad im izjavljuješ saučešće.

Evo ovaj Forlorn je u većini slučajeva duhovit čovek:D
 
Kazi joj onda da vodi svoje srce u cirkus.

e cirkusi su zanimljivi, vodi je u cirkus :think: mislim pravi joj društvo sad plaćanje, emancipacija itd
ima i cirkusa bez životinja ako je to problem hm

- - - - - - - - - -

sedim na klapi u parku i prilazi mi neka žena i kaže -
- šta to radite, upravo ste slikali moju ćerku ajfonom!

molim? nije tačno gospođo.
u pitanju je huawei.

to su ti vicevi za drugare ili mešano društvo s tolerancijom :think:
 
tako je, razmenjujmo viceve i šale

- - - - - - - - - -

vbg.jpg
 
Šetam kineskom radnjom i vidim prepirku na relaciji prodavac-mušterija.
Neka žena donela da vrati gaćice ćerke tinejdžerke pošto maloj ne pašu dobro.
Rekoh radnici da se ne mršti, da je problem rešiv, ako treba evo ja ću ih kupiti.
Jednostavno, mislim da kao građani imamo moralnu dužnost da se umešamo i posredujemo u mirnom rešavanju sukoba među ljudima.
 
Poslednja izmena:
Jeste li duhoviti?

Može li se ovaj talenat razvijati?

Devojke vole takve muškarce.
MM je rekla "muškarac koji uspe da nasmeje ženu, može osvojiti i njeno srce" ili tako nešto beše rekla....


Recite neki prikladan, dobar vic, koji bih plasirao u pogodnim prilikama i time šarmirao žene oko sebe...

Jesam
Takav se rodis ili ne, nema tu pravljenja
Stil se stvara i kove vremenom

Pricanje viceva nije jednako duhovitosti
To vi koji nemate takav duh izjednacavate
 
Jeste li duhoviti?

Može li se ovaj talenat razvijati?

Devojke vole takve muškarce.
MM je rekla "muškarac koji uspe da nasmeje ženu, može osvojiti i njeno srce" ili tako nešto beše rekla....


Recite neki prikladan, dobar vic, koji bih plasirao u pogodnim prilikama i time šarmirao žene oko sebe...

Ne svidja mi se kod nekih zena sto ocekuju da muskarci stalno budu nesto duhoviti, a one to ni malo nisu. ne opterecuj se da moras da budes duhovit, vecina ljudi je retko kada duhovita

- - - - - - - - - -

Zapravo, bitna je vedrina, to nešto što se češće danas naziva zračenje. Mislim da je to presudno da bi neko imao osmehe oko sebe. Duhovitost će sama iz toga proisteći.

Mislim da je to zracenje bitnije od duhovitosti.
 
Christopher Walken - Druze dragi,kako mozes da pitas Kolegu "mekflaj".sta je MM.Pa pobogu,zar nisi nikada cui za neumrlu,Merilin Monro.Doticna je bila Boginja
Holivuda i u mokrim snovima miliona amuskaraca,sirom Planete Zemlje.!!!
 
Jeste li duhoviti?

Može li se ovaj talenat razvijati?

Devojke vole takve muškarce.
MM je rekla "muškarac koji uspe da nasmeje ženu, može osvojiti i njeno srce" ili tako nešto beše rekla....


Recite neki prikladan, dobar vic, koji bih plasirao u pogodnim prilikama i time šarmirao žene oko sebe...

Procitah "duhovnosti".:pop: Duhovitost je do karaktera, a i treba da se poklope tip duhovitosti i neciji smisao za humor. Ima jedan lik, koji izgleda bas lose u fizickom smislu, ali u cijem prisustvu umirem od smeha. I muz mi kaze kako bi on mogao da me na keca odvuce u krevet. Tad sam se tek zacerila od smeha :D
 
Vec sam rekao da ne verujem u muvanje duhovitoscu i humorom, neki su ovde dobro obrazlozili zasto je to nemoguce, a i logicno je nekako da je takav pristup uzaludan, jer da bi nekoga valjano nasmejali mora postojati prethodno prisnost s tom osobom, onog nivoa da ona moze razumeti salu. Moraju se ljudi poznavati i kapirati da bi sale bile vrhunske.
 
To o duhovitosti koju zene vole kod muskarca,vrlo je diskutabilna floskula.Pre mislim,u stvari ubedjen sam,da najveci broj zena,kod muskarca voli...debeo,dobro nabijen
novcanik.! Na zalost,to moze da dobije samo kod istaknutih sportista i politicara.Kako ce im zivot dalje teci...neka im Bog bude u pomoci !!!

Ima nas koje volimo i nesto drugo umesto novcanika :vnaocare:
 
Jeste li duhoviti?

Može li se ovaj talenat razvijati?

Devojke vole takve muškarce.
MM je rekla "muškarac koji uspe da nasmeje ženu, može osvojiti i njeno srce" ili tako nešto beše rekla....


Recite neki prikladan, dobar vic, koji bih plasirao u pogodnim prilikama i time šarmirao žene oko sebe...

Nemoj da pričaš viceve, to je najdosadnije muvanje u pokušaju.

Čini mi se da duhovitost ima veze sa posmatračkim darom (svesnim ili nesvesnim) i da osoba koja je previše zagledana u sebe ne može da bude duhovita.
 

Back
Top