fotke na pepe

pura moca

Zaslužan član
Poruka
149.634
da li ste nekad poslali (a da vam nije traženo) nekome fotku na pepe

ili nedajbože da nije portret nego, je li, intimni region

a da li su vam slali

meni je jednom davno tada uvažena forumaljka poslala fotku sa parkinga, baš mi bilo milo
 
Slao sam, ali samo sa kojima sam već u nekoj komunikaciji, mislim ne upadnem tek tako u nečiji pp i hej evo ti fotka,
mada šta imam da šaljem kad me mogu videti po forumu, da se razumemo nisam slao nikakve intimne fotke.:rumenko:

Slali su i meni neki koji ne žele da postave na forum pa da bih mogao da ih vidim.
 
Slao sam, ali samo sa kojima sam već u nekoj komunikaciji, mislim ne upadnem tek tako u nečiji pp i hej evo ti fotka,
mada šta imam da šaljem kad me mogu videti po forumu, da se razumemo nisam slao nikakve intimne fotke.:rumenko:

Slali su i meni neki koji ne žele da postave na forum pa da bih mogao da ih vidim.

slali ti a da nisi iskao?
 
da li ste nekad poslali (a da vam nije traženo) nekome fotku na pepe

ili nedajbože da nije portret nego, je li, intimni region

a da li su vam slali

meni je jednom davno tada uvažena forumaljka poslala fotku sa parkinga, baš mi bilo milo

Било је таквих размена, али не путем пп-а, да не би модерација била део наших интима. :malav: Уздам се у савест прималица, да приликом неког евентуалног коришћења тог материјала у уметничке сврхе његова аутентичност неће бити грубо нарушавана под изговором фаворизовања уметничких слобода, могу га повећавати у фотошопу, али свако смањивање би било повреда ауторских права. :malav:
 

Back
Top