Ah ta ljubav

Чек ... ако ја ово правилно читам и капирам, та твоја другарица је из истог клана као и српски прајм министар, господин Брнабић.

Оставила мужа силеџију и бацила се у наручје жене са којом законски још није могуће легализовати везу, али ипак назива будућом женом?

Јел ја негде грешим :think:

то и ја исто не могу да разграничим, је л њена будућа жена ил нова будућа жена њеног бившег мужа :цонфусед:
 
то и ја исто не могу да разграничим, је л њена будућа жена ил нова будућа жена њеног бившег мужа :цонфусед:

То нам жабица мути води и пеца нас на свог локвања :p
 
Zali mi se malopre drugarica kako se jedva otarasila bivseg muza koji je maltretirao, kad sad pocela buduca zena da je maltretira. Vice na nju i kad treba i kad ne treba, a moja drugarica je jedna nezna dusica, onako sva tiha i pitoma :sad:

Elem, htedoh da vas pitam da li je moguce preskociti zaljubljivanje i odmah zavoleti partnera? :malav:

Da nije ovo sve malo konfuzno..
 
Чек ... ако ја ово правилно читам и капирам, та твоја другарица је из истог клана као и српски прајм министар, господин Брнабић.

Оставила мужа силеџију и бацила се у наручје жене са којом законски још није могуће легализовати везу, али ипак назива будућом женом?

Јел ја негде грешим :think:

gresis samo u tome sto pises da nije moguce zakonski legalizovati istopolni brak, posto ne zivi u Srbiji vec tamo gde je isti dozvoljen :lol:

- - - - - - - - - -

Da nije ovo sve malo konfuzno..

a sta konkretno ti nije jasno?

- - - - - - - - - -

Meni se uvek činilo da se ljudi "из истог клана као и српски прајм министар" zaljubljuju iskrenije i brže od ljudi van tog klana.

to ne zavisi od seks. orijentacije nego od samog coveka
 
gresis samo u tome sto pises da nije moguce zakonski legalizovati istopolni brak, posto ne zivi u Srbiji vec tamo gde je isti dozvoljen :lol:

Пардоне муа.

Сада је алес клар :mrgreen:

Значи да резимирамо.

Оставила мужа силеџију, мислила да су жене нежније и суптилније, бацила се једној у наручје, али тек када се заљубишкала у њу провалила да је она чуварка у женском затвору која је горе третира него бивши муж.

Јел тај рад? :)
 
Пардоне муа.

Сада је алес клар :mrgreen:

Значи да резимирамо.

Оставила мужа силеџију, мислила да су жене нежније и суптилније, бацила се једној у наручје, али тек када се заљубишкала у њу провалила да је она чуварка у женском затвору која је горе третира него бивши муж.

Јел тај рад? :)

donekle :lol:

ne maltretira je ona fizicki kao bivsi muz, vec psihicki
 

Back
Top