Muz nema nista protiv ljubavnika???

Ma meni to vise lici na onu pesmu: kad se ciga zazeli medenih kolaca...

naebu cige uvek pa i u ovu temu

- - - - - - - - - -

Ma muz ih samo proba, kao nema problema samo se vi zezajte, a ovamo cisti pistolj da ih oboje overi ako stvarno nesto krenu...
:)

da bash se pitao dal su se poboljsali uslovi u lokalnom kpz

- - - - - - - - - -

mozda su i eskimi sad diskriminisanii
 
Ma muz ih samo proba, kao nema problema samo se vi zezajte, a ovamo cisti pistolj da ih oboje overi ako stvarno nesto krenu...
:)
Ne bih ja tu trazila djavola.

- - - - - - - - - -

може лок? :мистергрин:
E ovo mi nije jasno ni miligram. Kakve veze za tebe licno ima da li ce neko zakljucati temu?

- - - - - - - - - -

da, to je poremecaj
Ali njegova zena ga voli bez obzira na komsiju. Voli ih obojicu.
 
Zena i komsija otvoreno flertuju i pred muzem. Muz se malo pravi lud ali diskretno ispita zenu da li VOLI komsiju. Dobije pozitivan odgovor. Muz zna da ga za sada zena ne vara ali pocinje SA OSMEHOM NA LICU da upucuje svoju zenu da se druzi sa komsijom i da ide kod komsije. Komsija i muz su dobri drugovi. Ko je ovde zbunjen a ko lud?

bem ti život, u šta se pretvorila ta muškadija...
 
a čiji je stan :sad2: u kome stanuju

kakav sad stan, ko da je to bitno

...
priča mi rođak, u njegovom selu muž uhvatio ženu sa lugarem - ovaj izgleda redovno dolazio...
kaže, taj muž, inače mrga od čoveka...samo im rekao d aizađu
ženi rekao:" Ni reč, samo idi!"
i ona otišla
tako, bez reči sve završilo
Kako dostojanstven čova!

navodno, brak delovao sasvim "normalan", al eto...
 
pa dobro dakle svima je odlično, samo kakve to veze ima s onim drugim komšijama

ali ako ste vi flertovali pred njim pravili ste budalu od njega i šta će čovek :deda:

možda i nije tako al mislim da mi nije neki zaplet, možda ima neko poznatije delo na tu temu ja ne znam
Sa drugim i trecim komsijom sam upala u skoro istu flert zamku, samo nije bilo toliko javno. O Boze, kako je moj muz na to sa osmehom reagovao... Vazno je da nije bilo nista vise sa komsijama, samo njihovo udvaranje i moje prihvatanje tog udvaranja do neke granice.
 

Back
Top