Agresivnost zena

Ocekivati od zene da samo bude pasivni posmatrac uopste nije normalno i svako kome

je aktivnost zene agresija svakako je vec zrtva sistema ili muskog drustva.

Ja to ne bih zvao muskarcima koji razmisljaju tako kao ti....ima drugi naziv, ...za plazu, za spavanje, za bolnicku sobu...

- - - - - - - - - -

Poslednje posebno.
Ostalo je na nivou poredjenja skakavca i slona.

Ovde su vec dolazile nekulturne seljancure i bile vrlo nepristojne i to prolazi moderaciju , to znamo.
Ali svejedno da i ti znas, nece ti biti bas lako da seruckas po muskarcima...itekako umemo i mi zivce da kidamo , bubrege da pomeramo...
Zato usmeri nezadovoljstvo na nesto blaze a ne na vredjanje, da ti ne bi rafalno krenuli po sujeti i mozgu...
 
Ja to ne bih zvao muskarcima koji razmisljaju tako kao ti....ima drugi naziv, ...za plazu, za spavanje, za bolnicku sobu...

- - - - - - - - - -



Ovde su vec dolazile nekulturne seljancure i bile vrlo nepristojne i to prolazi moderaciju , to znamo.
Ali svejedno da i ti znas, nece ti biti bas lako da seruckas po muskarcima...itekako umemo i mi zivce da kidamo , bubrege da pomeramo...
Zato usmeri nezadovoljstvo na nesto blaze a ne na vredjanje, da ti ne bi rafalno krenuli po sujeti i mozgu...

Zna se šta je u centru Univerzima, to je Žena. Demagog kao ti se upinje da dokaže da nije. Zbog takve promaje u glavama ste u stanju razbacanog haosa pa vas nijedna neće.
 
Zna se šta je u centru Univerzima, to je Žena. Demagog kao ti se upinje da dokaže da nije. Zbog takve promaje u glavama ste u stanju razbacanog haosa pa vas nijedna neće.

Negde zaista duva promaja, a osecati se centar univerzuma jer privlacis svakakve meteore je dokaz praznine univerzuma.
A demagogija koja sluzi kao prvokacija de se ispuni neki cilj dokazuje prazninu onoga ko pise, sta vise i vaspitanje, sposobnost i naravno, nezadovoljstvo i neispunjenost.
 
Ponekad tudji sarkazam može biti i dokaz lucidnosti haha. Problem sa demagozima je u zaboravnosti da su demagozi jer misle da normalno reaguju. To se dešava sve dok se o njoj ne povede razgovor.
Ali ovo nije tema o demagogiji već o agresivnosti žena nedju kojima sam ja ja mirna kao bubica haha.
 

Back
Top