Kako je Natasa Bekvalac postala princeza?

intuicija i iskustvo

- - - - - - - - - -

jedna bivsa mentolka je rekla da sam je tuko,samo niko joj nije poverovo jer je dijabola sto smo dokazali lako

- - - - - - - - - -

i najbitnije sto sad opusteno mogu i treba da je zbog toga isutiram ,sta je zelela da mi napakosti,komotno ne bih odgovarao
 
pusti te fore na koje opravdavate verbalno nasilje koje je mnogo gore,bolje da mu lupi samar nego ovako da mu namesta zatvor,neprijatnosti,da ne vidja dete,daje alimentaciju,blati mu ime u javnosti

- - - - - - - - - -

juce gledam na id kanalu,zena ubije muza i izvuce se na samoodbranu,posle 20 god ubije drugog,i zamisli niko nije odgovarao sto ih je zajebala i opet ubila
 
intuicija i iskustvo

- - - - - - - - - -

jedna bivsa mentolka je rekla da sam je tuko,samo niko joj nije poverovo jer je dijabola sto smo dokazali lako

- - - - - - - - - -

i najbitnije sto sad opusteno mogu i treba da je zbog toga isutiram ,sta je zelela da mi napakosti,komotno ne bih odgovarao


Ovde je umešano medicinsko osoblje.Zelis reći da su izdali svoju etiku zarad neke Nataše?
 
Porodično nasilje postoji isključivo prema ženama..tako da muškarci imaju puno pravo da kažu nešto ptotiv toga, jer je u pitanju diskriminacija.

Ne znam za ovaj slučaj Bekvalčeve...čovek ne negira bilo kakav fizički obračun, nego da je on žrtva maltene, kako sam pročitao...i da je udario u samoodbrani.. odnosno, nije on ni nju udario, nego odgurnuo. Prilično jadna mu je ta teza. NIje mušla, a nije nešto ni održiva sobzirom da je zbrisao iz stana. A ovo je još jednom što kaže njen bivši muž, kao šta sam mogao da očekujem, nisam oženio bankarku, nego pevačicu....zato pamet uglavu...dupeuzazid... i ne treba biti ni kvaran..hba, Nata jeste ona koja je u celoj priči bila koka zlatnh jaja finanijski, tako je navikla.
 
Pa koliko sam shvatila opravdavaš nasilje , zašto? Kad sam kažeš da si se odupro baš tom porivu...a imao si priliku.

sad bih je sa ovim mozgom izgazio,kad sam sabrao koje sam mogao imati posledice,ne opravdavam nasilje nego pravdu

- - - - - - - - - -

jeote nemoj tako ograniceno slepo dajemo sve ocigledne dokaze a vi nasilje pa nasilje,fizicko nasilje je nista prema lazima i verbalnom nasilju

- - - - - - - - - -

treba neko zbog lazi da zavrsi na robiji,da ostane bez posla zbog budale koja ne podnosi muskarce i samo bi da se ogrebe za kes
 
sad bih je sa ovim mozgom izgazio,kad sam sabrao koje sam mogao imati posledice,ne opravdavam nasilje nego pravdu

- - - - - - - - - -

jeote nemoj tako ograniceno slepo dajemo sve ocigledne dokaze a vi nasilje pa nasilje,fizicko nasilje je nista prema lazima i verbalnom nasilju

Pravda tek treba da kaže svoje, a nije ni on naivko i ako je odglumila kako mnogi govore veruj neće ostati na tome...Samo mogu reći naletela je na sebi ravnoga. A vreme će pokazati ko je žrtva a ko nasilnik.
Za sad sve je na njenoj strani, on je upotrebio pesnice...ne ona.
 
Poslednja izmena:

Back
Top