Ženama je važno kako mirišete

Mislim da to i nije baš tačno. Dobar miris je prilično potcenjen. To kažem kao popriličan bolesnik po pitanju parfema. Ja sad imam u parfemima opušteno 1000 evra, od onih koje trenutno koristim. I često dobijam komplimente po tom pitanju. Isto je kao kad nosiš cipele, majicu ili slično pa ti neko kaže "e, dobra ti majica" i kraj priče.
Nego novinarčići više nemaju šta da pišu pa lupaju gluposti. Kao sad ćemo da vam otkrijemo neverovatnu tajnu - naćopajte se parfema i žene će da puze za vama 🙄
 
Takođe i neki skupocene kupke, sapuni, dezodorans i ili stikovi. To je čisto bacanje para. Kupka od 200 dinara vrši isti posao kao i ona od 2000. Svakako nećeš mirisati na to 3 minuta posle kupanja a svakako ćeš biti čist, što je najbitnije. Isto je i sa ostalim tim proizvodima. Čak je i dobar afteršejv bacanje para. Generalno se danas kozmetika mnogo proizvodi a naći kvalitet je mnogo teško. Čak i za velike pare.
 
higijena je ispred svega kako za muskarce tako i za žene i mirisi tj parfemi su u drugom planu
muškarac je muževan i kada miriše na sapun i cisto
Ствар је много комплекснија него што је тема постављена. Рађен је експеримент где су мушкарци окупани неутралним сапуном носили неко време чисте поткошуље и оне су стављане у затворене посуде. Онда је женама дато да их помиришу - значи природан мирис, феромони, које сваки мушкарац има јединствен, као отисак прста. Скоро без изузетка женама се највише свиђао мирис оног мушкарца који је генетски најразличитији од њих. Значи, природна селекција, да би се генетски материјал евентуалног потомства максимално разликовао.
Вештачки мириси у том смислу само маскирају онај који производи максималну привлачност.
То наравно не значи да не треба носити дискретне дезодорансе који пријатно миришу, јер зној временом почне да се непријатно осећа због бактерија, али привлачност на основу природног мириса не може да се превари, то је у потпунисти индивидуално за конкретан пар.
 
Ja sam od onih koji vole mirise I na muskarcu i u vetru i na cvecu, svugde.
Ne smetaju mi ni jaki mirisi. Cak ni miris benzina.
Volim kada lepo mirise ali da bih se onesvestila od pozude ako neki random muskarac nosi dobar parfem, sigurno ne bih.
Cesto bih I sama nosila neki muski parfem ili unisex kao recimo Tom Ford tabacco I vanilla, JPG2... Ma ima ih puno.
 
Antiperspiransi su zlo.
Čovek mora da se znoji.
Mora i da se pere.
Znoj ne smrdi nego smrde izlučevine bakterija koje žive na koži.

Mene moje žene zagrle i kad dođem iz štale u gumenim čizmama.
Miris kravlje balege i dizela je miris hardvorking provajdera zaštitnika koji se stara da sve bude kako treba u kući i oko nje.
 
Poslednja izmena:

Back
Top