Ко пита не скита

електрика

Zaslužan član
Poruka
122.595
Да ли вам је лако (или пак тешко) да питате ако вам нешто није јасно или ако нешто не знате?

Више волите да учите на грешкама или да користите туђе знање и искуство?
 
Mora te častim jednim citatom kad si tako fina !

'kada se kombinuju znanja mnogo se lakše kreće osnovnom stazom svoje pripadnosti, jer često ono što do juče nismo shvatali naglo postaje jasno kad se malo drugačije formuliše ili ilustruje drugim primerom, da ne govorimo o osećaju sigurnosti koji se stiče poredjenjem različitih preliva jednog istog sjaja....'
 
Да ли вам је лако (или пак тешко) да питате ако вам нешто није јасно или ако нешто не знате?
Више волите да учите на грешкама или да користите туђе знање и искуство?

Ja odmah googletam. Ili pitam svoju pametniju polovinu.
Volim da se zaletim u zid i razmrskam. To je najlepše iskustvo. Pamti se.
 
Мој муж (рецимо) не воли да пита за пут, правац и такве неке информације. Мисли да ће се сам снаћи.

Мени се, опет, уста сама отварају када ме било шта занима а одговор желим одмах. И стално питам за све и свашта.
 
Да ли вам је лако (или пак тешко) да питате ако вам нешто није јасно или ако нешто не знате?

Више волите да учите на грешкама или да користите туђе знање и искуство?
a koga da pitam kad ne znaju gde zive ni u kojoj su ulici,kad pitam za info cak me i posalju pogresno
 
Ја таквима онда очитавам буквицу типа "шта знаш ако то не знаш јбт...", " и ја нашла кога да питам..."

- - - - - - - - - -

Кад мало боље размислим, ја понекад испитујем људе так тако, да видим имају ли мозга или немају.
Кажем ја да имам велику моћ самозабаве.
 
ti onda bas imas zivce ja sam ih odavno okacio o klin i nikom se ne obracam,samo cekam da me neko zakaci da ga napusim

Немам ја живаца уопште, видиш да тражим конфликт и кад га нема. Васпитавам по улицама.

- - - - - - - - - -

I ja možda tako nemam pojma ulice ni gde je šta u mom gradu, ali za neke druge stvari, apstraktna razmišljanja itd. sam možda genije... :think:

Тотално си непрактичан.
 
Naravno da pitaš-informišeš se tokom celog dana...
Mada...Dok još nije bilo neta,dok sam još bio tvrdi pozitivista,imao sam utisak da u mom gradu i nemam koga da pitam
za krucijalne odgovore.Na filozofskim tribinama,kad su uspeli da me odvuku,sam ja bio taj koji pita i ostaje bez odgovora...
Vremena se promenila-Srbija i dalje blista od gluposti,ali odgovora na netu u izobilju...
Gde sam ja ,u kojoj zabiti, živeo pre neta...:sad2:
 
Да ли вам је лако (или пак тешко) да питате ако вам нешто није јасно или ако нешто не знате?

Више волите да учите на грешкама или да користите туђе знање и искуство?

uvek pitam. lako uspostavljam neobaveznu komunikaciju.
koristim svoje znanje i iskustvo da uvek kad zabagujem na nepoznatom terenu dobijem odgovor od nekog kome je to domaće okruženje

- - - - - - - - - -

Мој муж (рецимо) не воли да пита за пут, правац и такве неке информације. Мисли да ће се сам снаћи.

Мени се, опет, уста сама отварају када ме било шта занима а одговор желим одмах. И стално питам за све и свашта.

kao da su svi muževi i sve žene izašli iz jednog kalupa :lol:
 

Back
Top