Српског дечака Петра из Коњица трећи пут убијају.

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.703
http://www.telegraf.rs/vesti/jugosf...ditelja-i-brata-postala-su-hladno-breme-uzasa

Обавезно прочитајте колумну Драгана Бурсаћа. Потресна прича. Жалосно је каквих звери ходају планетом Земљом. Петре мали анђеле, теби и твојој породици Бог да да свако добро у рају.
 
аман бреј људи било што је било сви смо ми били нацијоналисти и сви смо криви подједнако ми требамо се дружимо и да будемо људи ане нељуди јер смо комншије па аман што сте толико затуцани са те глупости
 
аман бреј људи било што је било сви смо ми били нацијоналисти и сви смо криви подједнако ми требамо се дружимо и да будемо људи ане нељуди јер смо комншије па аман што сте толико затуцани са те глупости

ti to onako iz tvog bosnjackog ugla kada su zlocini nad Srbima u pitanju?
 
A odakle ovakva proca kad su glavni akteri sa zrtvine strane ubijeni a napadacka sigurno nebi pricala i sebe samooptuzivala za ratni zlocin.Vucela je radi propagande izmisljao price o zverstvima suprotne strane pa imate onu cuvenu gde je muz Hrvat masakrirao zenu Srpkinju koja je bila trudna a iz nje izvadio plod koji je zakucao za drvo jer ne zeli cetnicko kopile
 

Back
Top