Preći u svoju suprotnost

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Ima li toga i koliko je zastupljeno?
Dajte neki primer.



Imam 38 godina, čitavog života sam bio samotnjak, klonio se ljudi. Nemam prijatelje, ni sa kim nisam blizak, živim sam, niko mi ne dolazi u goste.
Sada bih voleo da formiram porodicu i imam puno dece (oko 5), veliko domaćinstvo, nabavimo i poslugu, par pasa, kućne ljubimce i sve u tom fazonu... Iz ekstrema u ekstrem, samo ne znam kako...
 
zamislite kad velika porodica sedne da ruča koji je to prizor, a ja ni kučeta ni mačeta, ni sobnu biljku nemam.
jedan kolega mi je rekao - ili se ženi ili zamonaši.
bliska mi je ideja da idem u Siriju kao humanitarni radnik ili gde se pumpa nafta. Podržavam Asadov režim.
 
Jer ovde gde živiš sad, ljudi te poznaju kao samotnjaka i to je to.

zamisli njihovo iznenađenje kada bi došlo do tolike transformacije kod mene.

a sve se to može izvesti uz pomoć jedne patrijarhalno vaspitane mlađe ženske osobe koja bi bila posvećena domaćinstvu.
najbolje da krenem naširoko da prilazim devojkama preko fb-a, po jedno 5 dnevno. kao oni ispirači zlata, da u masi kamenčića nađem zlatni grumen, odnosno neku koja je zainteresovana za mene i ovaj projekat...
 
Imam 38 godina, čitavog života sam bio samotnjak, klonio se ljudi. Nemam prijatelje, ni sa kim nisam blizak, živim sam, niko mi ne dolazi u goste.
Sada bih voleo da formiram porodicu i imam puno dece (oko 5), veliko domaćinstvo, nabavimo i poslugu, par pasa, kućne ljubimce i sve u tom fazonu... Iz ekstrema u ekstrem, samo ne znam kako...
Idi u Albaniju po ženu.
 
možda je bezveze ali nema se više vremena za natenane i spontano... idem disperzivno kao ribolovac sa velikom mrežom

počev od danas uvodim rutinu od tri prilaska dnevno single devojkama/ženama.

svakoga dana ću morati nove tri da nalazim i tako par meseci, jedino još ne znam šta bih im u inbox pisao, neku univerzalnu c/p poruku sa nadom da ću dobiti feedback...

- - - - - - - - - -

Idi u Albaniju po ženu.

da, i to je opcija

- - - - - - - - - -

u životu moramo stalno donositi odluke, a ne neodlučno,te hoću te neću, te ne znam, te ovo ono, sve nešto tunjavo, pasivno, izbegavajuće delovanje čitavog života
 
Dragi Mekflaj , cenim tvoju iskrenost, samim tim, što se otvaraš i prepoznaješ svoju potrebu načinio si prvi korak... Na ovoj planeti smo da bi smisleno proveli život, a tebi se menja poenta, tj tražiš drugi smisao.
Kako kažu mudraci, traži i daće ti se ;)
 
Imam 38 godina, čitavog života sam bio samotnjak, klonio se ljudi. Nemam prijatelje, ni sa kim nisam blizak, živim sam, niko mi ne dolazi u goste.
Sada bih voleo da formiram porodicu i imam puno dece (oko 5), veliko domaćinstvo, nabavimo i poslugu, par pasa, kućne ljubimce i sve u tom fazonu... Iz ekstrema u ekstrem, samo ne znam kako...

Nikad nije kasno, tako kažu, ja verujem u to :)
Možda ti se pojavi neka žena koja već ima dete ili decu, a razvedena je, singl, pa ako dobijete još dece, jedno, dvoje, eto imaš veliku porodicu :)
Samo nešto sumnjam da ćeš imati mnogo uspeha preko fb, bolje pogledaj oko sebe... po mestima koje i sam voliš da posećuješ, možda te privuče neka srodna duša, i možda sklopiš i neka prijateljstva ...
Usvojiš psa ili mačku iz azila, ili jednostavno pokupiš sa ulice, recimo..
Ne znam samo kako se ta Sirija uklapa u taj koncept, al dobro, ne mora meni sve da bude jasno :cool:
 
zamislite kad velika porodica sedne da ruča koji je to prizor, a ja ni kučeta ni mačeta, ni sobnu biljku nemam.
jedan kolega mi je rekao - ili se ženi ili zamonaši.
bliska mi je ideja da idem u Siriju kao humanitarni radnik ili gde se pumpa nafta. Podržavam Asadov režim.

Kreni od sobne biljke... pa ako preživi godinicu napravi sledeći korak...
 
hvala na podršci i savetima.

da, fb je greška, jutros sam bio u zanosu, ne znam šta mi je bilo, i poletno pisao, kao skovao plan, međutim nema ništa od toga. kakav crni fb, ne podnosim ga, ne uklapam se tamo... aktivirao sam profil na par sati i ubrzo ga ponovo obrisao.
nije fejs rešenje, sa njim sam raskrstio...

- - - - - - - - - -

Kreni od sobne biljke... pa ako preživi godinicu napravi sledeći korak...

negujem hladan, sterilan, minimalistički enterijer. ali neću imati ništa protiv da ako moja buduća supruga želi nabavimo saksijsko bilje
 
tvoje teme su mi zanimljive, možda prepoznajem neku sličnost između nas.
samo ne znam da to ne bude veliki prelaz, iz samotnjaštva želiš u veliku gužvu.
meni često velika gužva ne odgovara, povlačim se ugl iz toga.

evo pjesmica za weirdose...

 
negujem hladan, sterilan, minimalistički enterijer. ali neću imati ništa protiv da ako moja buduća supruga želi nabavimo saksijsko bilje
Malko se praviš naivan.

Ako ti biljka uvene, postoji velika šansa da će te žena brzo ostaviti, pošto su žene
mudre postale, pa više ne žele da venu.

Još preciznije, ako si rešio da se igraš i proveravaš da li si sposoban za promenu,
igraj se sa biljkama za početak. Čak ni životinje ne preporučujem.

Čisto onako, da sebe što manje povrediš.
 
Ima li toga i koliko je zastupljeno?
Dajte neki primer.



Imam 38 godina, čitavog života sam bio samotnjak, klonio se ljudi. Nemam prijatelje, ni sa kim nisam blizak, živim sam, niko mi ne dolazi u goste.
Sada bih voleo da formiram porodicu i imam puno dece (oko 5), veliko domaćinstvo, nabavimo i poslugu, par pasa, kućne ljubimce i sve u tom fazonu... Iz ekstrema u ekstrem, samo ne znam kako...

Lako
nađeš žensku, odmah počneš praviti decu
digneš kredit, urediš domaćinstvo

ovo za poslugu ne znam baš...:zcepanje:
 

Back
Top