Kad postaje laksi...

svima kome je ovo okej, da ljudi izgube zdravlje za 200e, zelim da im djeca rade te poslove do penzije, odnosno dok ne umru.

Што се мене тиче, ако не уме да искористи шансу да учи и нађе добар посао, а све јој је омогућено, слободно може.
 
Kaže Čičak koja je ovde bila otvorila temu o mladiću koji je izvršio samoubistvo, sva zgrožena i potresena, očekujući utehu od forumaša, i još je pričala kako je dolazio ponekad kod njenog oca da pozajmi novac za hleb, i nikako nije mogla da shvati šta mu se desilo.... Empatična dušica.:heart:


Onda su joj temu zatvorili, sada bi je najverovatnije progurali među najčitanije.:aha:

- - - - - - - - - -



Možda je bolestan? Možda nema novca za lečenje? Možda mu je baš ta kičma slomljena?Možda je mentalno zaostao jer je ostao bez kiseonika tokom porođaja? Jer lekarima nisu imali da plate za ljudskiji tretman porodilje?

- - - - - - - - - -

Dobro jutro narode!:heart:

Шансе да је болестан су подједнако велике као и шансе да не жели тежак физички рад, ако већ причамо о непознатим људима.
 
svima kome je ovo okej, da ljudi izgube zdravlje za 200e, zelim da im djeca rade te poslove do penzije, odnosno dok ne umru.
O čemu ti pricas?
Nemoj da me teras da posezem za onom da nije nista sramota ni tesko raditi... ako ne oznoji guzicu od ucenja i ne postane neko i nesto, neka cisti toalete u kaficima ili konobarise sta cu joj ja.
Sta fali muskarcu da malo tegli? Da nece herniju da dobije? Ili prolaps diska?
Jel bolje ili da su mu deca gladna?
Zna se sta se moze bez skole..
 
Шансе да је болестан су подједнако велике као и шансе да не жели тежак физички рад, ако већ причамо о непознатим људима.

Tako je, pošto si ti u svom odgovoru zastupala samo 50% javila sam se i ja sa onih drugih 50%.
Sada je sve u redu, potrudile smo se da budemo realne i pravedne. Timski rad!:ortakinje:
 
piloti aviona su jos bolje placeni, misim majkrovejv, dje ces obuciti covjeka da bude keramicar za par dana, pa i ovako ih nema da valjaju, a koji valja ima stalno posla.

brate, za dobrog keramičara ti treba da ima malo osećaj za estetiku, da zna sabiranje i oduzimanje i da ima malo mozga...kuburio sam prilično sa tim građevinskim majstorima...sve filozof do filozofa i doktora nauka. na kraju sam počeo sam da radim te sitne građevinske radove. ništa lošije od njih doktora nauka
 
Tako je, pošto si ti u svom odgovoru zastupala samo 50% javila sam se i ja sa onih drugih 50%.
Sada je sve u redu, potrudile smo se da budemo realne i pravedne. Timski rad!:ortakinje:

Е, сад свако може да пробере варијанту која му се свиђа, па да наставимо дискусију :lol:
 
Mina, hoćeš da mi nabrojiš šta spada u tvoj paket "sve"?

У топлом је , има шта да обуче, квалитетно се храни, иде на екскурзије, не ради ништа у кући (сем ако баш сама не жели, а то је ретко), имаће пара да се школује у којој год земљи хоће.

Шта још треба?

Заборавих да је здрава и интелигентна, значи све предиспозиције су ту.

Сад је све на њој.
 
brate, za dobrog keramičara ti treba da ima malo osećaj za estetiku, da zna sabiranje i oduzimanje i da ima malo mozga...kuburio sam prilično sa tim građevinskim majstorima...sve filozof do filozofa i doktora nauka. na kraju sam počeo sam da radim te sitne građevinske radove. ništa lošije od njih doktora nauka

naravno da nije losije, ali to nije nivo koji je potreban da bi bio dobar majstor. jer svi znamo da je najbolji srpski majstor mrtav majstor

- - - - - - - - - -

Sa tobom se može diskutovati.:heart:

dogovoricemo se al bice kako ja kazem! :heart:
 
svima kome je ovo okej, da ljudi izgube zdravlje za 200e, zelim da im djeca rade te poslove do penzije, odnosno dok ne umru.

Problem je što su ti poslovi ne slabo plaćeni, već plaćeni po satu.
U nekim firmama kad se takav radnik razboli ima zagarantovan minimalac, a u nekim ni toliko.
A pričamo o radnicima koji obično nemaju ni radno vreme, niti uvek rade u svom gradu...
Neki ne stignu ni da se ožene....
 
У топлом је , има шта да обуче, квалитетно се храни, иде на екскурзије, не ради ништа у кући (сем ако баш сама не жели, а то је ретко), имаће пара да се школује у којој год земљи хоће.

Шта још треба?

Заборавих да је здрава и интелигентна, значи све предиспозиције су ту.

Сад је све на њој.
Mina, ti si pravo srce. :heart:

Hoćeš i mene da turiš u svoj paket? z:lol:
 
sta ces, jadno musko! :)))))

Не знаш ти како то да објасниш, ево овако то објашњава мој муж:

Жена и ја се око свега договарамо, кад се слажемо одлучује она, кад се не слажемо одлучујем ја :zcepanje:

- - - - - - - - - -

Mina, ti si pravo srce. :heart:

Hoćeš i mene da turiš u svoj paket? z:lol:

Па, не знам, морам да размислим :think:
 
  • Podržavam
Reactions: Em.
Pssssssst, tiše malo, Pti, možda i tebe povedem na ekskurziju, ako je iskamčim. :lol:

Не знаш ти како то да објасниш, ево овако то објашњава мој муж:

Жена и ја се око свега договарамо, кад се слажемо одлучује она, кад се не слажемо одлучујем ја :zcepanje:

- - - - - - - - - -



Па, не знам, морам да размислим :think:
Hoću na ekskurzijuuu! :besna:
 

Back
Top