Ljubica se udat neće :))

Sta mislite o ugovorenim brakovima?
Kad roditelji ugovore brak, ne hajuci o osecanjima svoje dece.
Kako bi se ponasali da se sad vratimo 100 godina unazad i da ste u ugovorenom braku?:D

Jako lose, mozda bih bio i alkoholicar.
Taj brak bi morali da ugovore moji otac i deda a ni oni sami ne mogu da se dogovore oko dosta stvari. U ovom slucaju bi mozda pokusali da se dogovore oko sto boljeg miraza pa bi bilo iznenadjenje da vide devojku pre svadbe.
Mozda bih pokusao da se izvucem iz svega toga sa nesrecnom zenom, da pobegnemo negde i da se rastanemo.
Ne verujem da bi mogli da uradimo nesto na silu tj. da obezbedimo ludacima unuke.
 
Sta mislite o ugovorenim brakovima?
Kad roditelji ugovore brak, ne hajuci o osecanjima svoje dece.
Kako bi se ponasali da se sad vratimo 100 godina unazad i da ste u ugovorenom braku?:D




Koja bre osećanja, osećanja su ionako samo igrokaz kojima srce vara dupe. Obična prevara. Šta ćeš s osećanjima kad se ionako zaljubljuješ u krive žene (muškarce). I koja su to osećanja kad izblede za koji mesec. Koliko se ljudi razvede već nakon kog meseca ili najviše prve godine braka. Serem im se na osećanja. :mrgreen:

Ako osoba sama ne može da nađe, nema druge, ugovoreni brak. Uvek imaš razvod u rezervi. :lol:
 
Koja bre osećanja, osećanja su ionako samo igrokaz kojima srce vara dupe. Obična prevara. Šta ćeš s osećanjima kad se ionako zaljubljuješ u krive žene (muškarce). I koja su to osećanja kad izblede za koji mesec. Koliko se ljudi razvede već nakon kog meseca ili najviše prve godine braka. Serem im se na osećanja. :mrgreen:

Ako osoba sama ne može da nađe, nema druge, ugovoreni brak. Uvek imaš razvod u rezervi. :lol:

Kosta, sta ti je :lol:

- - - - - - - - - -

glasam za ljubicu :heart:

Znam jednu ljubicu, da sad ne objasnjavam previse:rumenko:
 
mislim da su dobra stvar ti ugovoreni brakovi
jer nema toliko kurčenja, pa što mora da se NAUČI da se radi na odnosu, pristajati na kompromise, ne možeš toliko terati po svom i jest' govna jer i ne znaš toliko dobro partnera

ljudi uđu iz ljubavi u brak, ljubav postane navika, iščezne, budu brige i svakodnevni problemi i ljubav prosto nije dovoljna da reši sve to

mada ja ne bih volela da me udaju za nekog ružnog ili da se udam uopšte nmg to
 

Back
Top