Dugogodišnji brak

Red

ishchashena
Poruka
66.910
Kao što sam rekla negde, često srećem izraz "dugogodišnji brak". Koliko godina treba da napuni brak, da bi postao dugogodišnji?

Sledeće što mi pada na pamet je da li u tom braku i dalje postoji seks ili ga se rado sećamo?

I da li je naš brak ili čak mi sami, nekako pogrešan ako se i posle toliko godina ložimo na istu osobu? :whistling:

Šta vi mislite?
 
Dugogodišnji brak važi samo za one vedre duhom, koji su puni života, elana, veselja, ondje gdje je žena zgodni i lijepi milf, a on bogat i čiji brak traje preko 20 godina. Za one obične, normalne kojima je razvod misaona imenica to ne važi, to je samo brak.

- - - - - - - - - -

npr. u Holivudu je dugodošnji brak 3 godine, a kod nas ćeš to čuti kada snimaju neku stogodišnju baku i stopedesetogodišnjek deku u nekoj emisiji na selu
 
Dugogodišnji brak važi samo za one vedre duhom, koji su puni života, elana, veselja, ondje gdje je žena zgodni i lijepi milf, a on bogat i čiji brak traje preko 20 godina. Za one obične, normalne kojima je razvod misaona imenica to ne važi, to je samo brak.

- - - - - - - - - -

npr. u Holivudu je dugodošnji brak 3 godine, a kod nas ćeš to čuti kada snimaju neku stogodišnju baku i stopedesetogodišnjek deku u nekoj emisiji na selu

Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku aleksa ndar.
 
Kao što sam rekla negde, često srećem izraz "dugogodišnji brak". Koliko godina treba da napuni brak, da bi postao dugogodišnji?

Sledeće što mi pada na pamet je da li u tom braku i dalje postoji seks ili ga se rado sećamo?

I da li je naš brak ili čak mi sami, nekako pogrešan ako se i posle toliko godina ložimo na istu osobu? :whistling:

Šta vi mislite?

Postoji sex,prcaju se u mozak nakon 40 godina braka :lol:
 
Kao što sam rekla negde, često srećem izraz "dugogodišnji brak". Koliko godina treba da napuni brak, da bi postao dugogodišnji?

Sledeće što mi pada na pamet je da li u tom braku i dalje postoji seks ili ga se rado sećamo?

I da li je naš brak ili čak mi sami, nekako pogrešan ako se i posle toliko godina ložimo na istu osobu? :whistling:

Šta vi mislite?

10tak godina je mislim već dugogodišnji brak
seks...ima samo u tragovima, radi reda više...čista navika ili biološka potreba
ako se posle 20 godina braka ložiš na tu istu onda si malo ograničen il opičen
 
Dugogodisnji brakovi postoje i znaci da su se ljudi nasli,
a sex je bolji u tim brakovima.Samo oni koji nikad nisu mogli da naprave duzu vezu
mantraju o tome da je sve novo bolje.

- - - - - - - - - -

Kao što sam rekla negde, često srećem izraz "dugogodišnji brak". Koliko godina treba da napuni brak, da bi postao dugogodišnji?

Sledeće što mi pada na pamet je da li u tom braku i dalje postoji seks ili ga se rado sećamo?

I da li je naš brak ili čak mi sami, nekako pogrešan ako se i posle toliko godina ložimo na istu osobu? :whistling:

Šta vi mislite?

Hoces da se nalupaju, pa da im objasnis? :)
 
Anđelko, čoveče, smanji malo doživljaj. :aha:

- - - - - - - - - -

Dugogodisnji brakovi postoje i znaci da su se ljudi nasli,
a sex je bolji u tim brakovima.Samo oni koji nikad nisu mogli da naprave duzu vezu
mantraju o tome da je sve novo bolje.

- - - - - - - - - -



Hoces da se nalupaju, pa da im objasnis? :)

Ne razumem ovo...

A ja takođe mislil da je bolje kad se ljudi duže znaju, neguju taj odnos, izgrade ga, nego da tražiš nekog novog. Naravno, sve to kad se slažu i kad im ide...
 
10tak godina je mislim već dugogodišnji brak
seks...ima samo u tragovima, radi reda više...čista navika ili biološka potreba
ako se posle 20 godina braka ložiš na tu istu onda si malo ograničen il opičen

Misliš da ne postoje brakovi u kojima se ljudi posle 10 godina lože jedno na drugo ili misliš da to nije normalno?

- - - - - - - - - -

Muskarac koji se ozeni je slepac. Zeniti se samo u slucaju da deca pripadnu muskarcu.

Zašto bi deca pripala muškarcu?
I da li to znači da bi se oženio ženom koja deci nije majka i misliš da bi im bila bolja majka nego ona koja ih je rodila?
Ili nisam lepo shvatila?
 
Sreli se tako Bosanac, Šumadinac i Lala, da se podsete druženja iz vojničkih dana, pa razne teme pokretali za priču...
I onda se dotaknu teme braka i koliko žena muškarac treba da ima...

Bosanac: A iebo mater, jedna ti dosta, ko će poplaćat onolike kredite za ovo i za ono...
Šumadinac: Ma jedna je dovoljna, ni ova nije sigurna dal orman treba da stoji uz levi zid ili uz desni... zamisli sa dve da pomeraš?
Lala: Ta ja ipak mislim da je najbolje imati dve žene

Bosanac i Šumadinac: Lud li si?

Lala: Ta prvoj kažem da sam kod druge a drugoj kažem da sam kod prve. A ja legnem u plast sena i lalam...

:super:
 
Misliš da ne postoje brakovi u kojima se ljudi posle 10 godina lože jedno na drugo ili misliš da to nije normalno?

- - - - - - - - - -



Zašto bi deca pripala muškarcu?
I da li to znači da bi se oženio ženom koja deci nije majka i misliš da bi im bila bolja majka nego ona koja ih je rodila?
Ili nisam lepo shvatila?

10 i 20 nije isto...ja sam napisao posle 20...a to je malo mnogo i nije mi jasno ko se i dalje loži na partnera posle 20 godina braka
 
Misliš da ne postoje brakovi u kojima se ljudi posle 10 godina lože jedno na drugo ili misliš da to nije normalno?

- - - - - - - - - -



Zašto bi deca pripala muškarcu?
I da li to znači da bi se oženio ženom koja deci nije majka i misliš da bi im bila bolja majka nego ona koja ih je rodila?
Ili nisam lepo shvatila?

zasto bi pripala majci. Mislis da se zene ne mogu udati za drugog muskarca i da ti muskarci mogu biti bolji ocevi od pravog
 
zasto bi pripala majci. Mislis da se zene ne mogu udati za drugog muskarca i da ti muskarci mogu biti bolji ocevi od pravog

Osim u retkim slučajevima, pravi roditelji su ipak najbolji za svoju rođenu decu.
Ali rekao si "ženiti se samo u slučaju da deca pripadnu muškarcu", pa iz toga zaključujem da bi se ženio da bi imao ko da čuva decu.
 
Osim u retkim slučajevima, pravi roditelji su ipak najbolji za svoju rođenu decu.
Ali rekao si "ženiti se samo u slučaju da deca pripadnu muškarcu", pa iz toga zaključujem da bi se ženio da bi imao ko da čuva decu.

u slucaju razvoda. Ono predbracni dogovor. zene uglavnom iniciraju razvod. Doduse ne treba se zeniti. Prvo ako pogledamo danas seks je lako dostupan. Plus masina za ves i sudove ne kosta puno. I bolje je unajmiti sluzavku. Dosta je jeftinije. Plus ti pada cena na trzistu muzjaka. U slucaju da se razvedes, imas drugaciji tretman kod zena. tesko se upgradujes na mladji i noviji model. Nema velike razlike izmedju veze i braka. Ali ipak kad se razvedes to drugacije zenama zvuci, nego kad si ozenit. Plus se ugojis od stresa i preteranih zahteva. I posle kad se razvedes teze nalazis ribu. Ovako devojke menjas do 60 i neke. Bitno je imati kesa i biti u formi. Posle se zenis.
 
Kao što sam rekla negde, često srećem izraz "dugogodišnji brak". Koliko godina treba da napuni brak, da bi postao dugogodišnji?

Sledeće što mi pada na pamet je da li u tom braku i dalje postoji seks ili ga se rado sećamo?

I da li je naš brak ili čak mi sami, nekako pogrešan ako se i posle toliko godina ložimo na istu osobu? :whistling:

Šta vi mislite?

Iako imam preko 20 godina bračnog staža, ne mogu da dam svoje mišljenje jer sam taj staž skupio sa dve žene. Šta ću kad sam ponavljač.
A ne vidim što se ne bih posle više godina ložio na ženu, ako žena valja za sex, onda valja stalno, a ako ti posle nekog vremena dosadi, onda to znači da si u startu pogrešno birao. Ne bih imao ništa protiv sexa ni sa bivšom, ni sa sadašnjom, ni sa obe zajedno :rumenko:...

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Mislim da bi muškarci uvek više, da prosto imaju potrebu za više seksa nego žene.

Pogrešno misliš, žene imaju veću potrebu za sexom, muškarci imaju veću potrebu za menjanjem partnerki.
 
Iako imam preko 20 godina bračnog staža, ne mogu da dam svoje mišljenje jer sam taj staž skupio sa dve žene. Šta ću kad sam ponavljač.
A ne vidim što se ne bih posle više godina ložio na ženu, ako žena valja za sex, onda valja stalno, a ako ti posle nekog vremena dosadi, onda to znači da si u startu pogrešno birao. Ne bih imao ništa protiv sexa ni sa bivšom, ni sa sadašnjom, ni sa obe zajedno :rumenko:...

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -



Pogrešno misliš, žene imaju veću potrebu za sexom, muškarci imaju veću potrebu za menjanjem partnerki.

eskimska poslovica - Ako ti je žena dobra, druga ti ne treba
ja se s tim doduše ne slažem, samo se nadovezujem na golubovu tvrdnju
 
Postoji i to redovno i ne prestanes da uživaš ako voliš muža / ženu
Mislim da je teško 10 godina i više ta granica kada je brak lepa navika a često i kasnije
Godinama može mnogo da se promeni na bolje ali većina ostari duhom i zapusti se mentalno duhovno a to onda ubija
 

Back
Top