Idete li na skupe večere?

Samo službene.

Zašto ne, zato što mislim da se to što je toliko skupo, obično je na nekom "haj" mestu u centru,
i realno ne vredi toliko, a može se naći i mnogo jeftinije i često i kvalitetnije na drugom mestu,

ps

a šta će ovo na Filmu ? :hahaha:
 
Kojim povodom?
S' kim?
Gde?
Zašto da, zašto ne?

Ne, ne volim skupe restorane.
Volim pijac i volim da kuvam, tako da i kad sam puna love više volim da skuvam dobru klopu za 10 ljudi nego da se igram romantike i stila za dvoje u nekoj kafani...
Odem ponekad u kafanu, kad se otvori nešto novo i egzotično, ali samo zato da vidim šta rade i kako pa da to skuvam kod kuće... i naravno padne ponekad neka sarmica ili pasuljče u narodskim kafanama sa tradicjom ...
 
Sa prijateljima izlazim na proverena mesta sa dobrom hranom.
A cene su skoro iste svuda,

PS.
Osim nekih, po meni seljoberskih, skupih mesta
gde "face" izlaze da bi bile vidjene.
Ali, da ja to držim drao bi ih duplo.

PPS.
Juče smo sa prijateljima išli na ručak u Bar (iz PG)
Čuveni restoran "Voda u kršu"
Još kad sam video da se ljudi i kupaju ...
 
Poslednja izmena:
Ne, ne volim skupe restorane.
Volim pijac i volim da kuvam, tako da i kad sam puna love više volim da skuvam dobru klopu za 10 ljudi nego da se igram romantike i stila za dvoje u nekoj kafani...
Odem ponekad u kafanu, kad se otvori nešto novo i egzotično, ali samo zato da vidim šta rade i kako pa da to skuvam kod kuće... i naravno padne ponekad neka sarmica ili pasuljče u narodskim kafanama sa tradicjom ...

U restoranu na železničkoj stanici PG
Ogromna svinjska kolenica 1.5 €
Piza pečena na drvima džabalesku...
Može cela ili na parče.
 
Kojim povodom?
S' kim?
Gde?
Zašto da, zašto ne?

isla sam ko klinka sa bakom, to je ono dres kod, skupi fensi restorani, ili po kucama...
dolazili kod nas ili isli mi kod njih
sa 4 god sam jela viljuskom i nozem, servirala po bonton pravilama sto kad gostimo razne face, sedela sa raznim facama tadasnje policke scene srbije
odavno toga vise nema kod u mene u kuci, od kad je baka umrla....

sad idem u obicne restorane i kafane, volim opustene atmosfere, volim da jedem prstima, prijaju mi opustena mesta, birtije, starinski tip kafana...gde nema dres kodova i bontona...otisla sam u umetnicki, boemski, vagabundovski pravac...
baba mi se prevrce u gobu garant svaki put kad pozderem prstima neki pileci batak u krevetu pred televizorom :lol:
 
Svaki pristojni lokal sa pristojnim prostorom za klopu,parkingom,pristojnim osobljem je skup za posetu danas jer su plate nepostojeca kategorija.Dok se da za dadzbine i odvoji za ostalo na mesecnom nivou mozes da se slikas jer si svorc.
 
Sa prijateljima izlazim na proverena mesta sa dobrom hranom.
A cene su skoro iste svuda,

PS.
Osim nekih, po meni seljoberskih, skupih mesta
gde "face" izlaze da bi bile vidjene.
Ali, da ja to držim drao bi ih duplo.

PPS.
Juče smo sa prijateljima išli na ručak u Bar (iz PG)
Čuveni restoran "Voda u kršu"
Još kad sam video da se ljudi i kupaju ...

za vodu u krsu priznajm samo u sotonicima.to sto je posle otvarao ovamo i onamo nije bilo ni prineti.a svojevremeno smo redovno isli .i iz pg i iz ptc
 
100e po osobi je glupa cifra za srpske restorane...potpuni promasaj
drugo je ta van nasih granica, u evropi je tolik po osobi, u srbiji nije...
toliko ne kosta vecera po osobi ni u samom centru beograda...

da se razumemo sa 100e mozes 4 osobe u itekako finom restoranu nahraniti ovde u srbiji...mislim kad vec pricamo o elitnim mestima
sa 100e mozes 10 osoba nahraniti u klasicnom obicnom restaranu/kafani
 
Budalastina...najescu se za 10 evra kao stoka, a za 140 cu da nahranim jos 14 gladnih, da se najedu kao stoke, i da pretekne da jos nahranimo 20 kucica.

Ma jasno, ali ako se prejedas guscijim jetricama, rakovima, biftecima u tartufima i sl stvarima moras znati da je nabava tih namirnica skup hobi. Sta ja znam, kilogram jetrica je 25-30€, kg bifteka od 17-25€ u nabavci, kozice od 16 -20€ a racine pet puta vise, tartufi idu na grame, onda preseravanje sa prilozima, slatki krompir od 4€ i ko zna kakve sve ne egzoticne namirnice
 
Ova tema je zamka... :D
Ako covek odgovori pozitivno ne gine mu razvlacenje i forumski hejt za vjek i vjekov. :D

Ja cutim! :D

Zasto?Kad se ne pise sa visine i arogatno imformativno bude.
Ako si isla negde pisi.Lepo je citati iskustva da se zna jer na zalost danas jaka cena ne podrazumeva srazmerno jaku uslugu.

Svaki put kad neko od forumasa ode na planinu ocekujem kuckanje o domacoj klopi,svinjetina,prasetina,junetina i uvek se razocaram kad ne pisu.Bilo bi sjajno iz prve ruke citati sta zaista ima da se jede,koliko cene to.
 
kad idem u restoran,ne gledam koliko sta kosta.ne idem ciljano negde gde je jeftino,a ne idem ni negde samo da bih bih bila vidjena
a volim da idem u restoran,vise nego da kupim cipele ili kaput

isto
ja sve potrsim na hranu, dal kuci dal u restoranima nebitno, samo na krkanje i trosim
da sam toliko odece nakupovala, ko vecina zena sto radi, koliko sam dala na restorane sad bih imala nekolkiko soba punih odece, da ne iznesem sve za zivota :lol:
sve pare na g dajem, tehnicki gledano :lol:
al to mi je genetika hbg
 

Back
Top