ne mogu..

Ako izuzmemo estetiku koja moze u startu da me odbije ( mislim da ovo i nije tema o tome, ili pak jeste) odbija me kada je muskarac hvalisavac, ono ja pa ja, moj posao i moj auto i sve sam ja to i nikad kraja priče o sebi i tome sta ima i može, zatim me odbija kada je cicija i cepidlaka, odbija me ako nema ambicije( bez obzira sto mozda ima znanje i imanje) i ne ume da se ponasa. Govori glasno, vulgarano psuje,bahat je i sirov.
 
Ako izuzmemo estetiku koja moze u startu da me odbije ( mislim da ovo i nije tema o tome, ili pak jeste) odbija me kada je muskarac hvalisavac, ono ja pa ja, moj posao i moj auto i sve sam ja to i nikad kraja priče o sebi i tome sta ima i može, zatim me odbija kada je cicija i cepidlaka, odbija me ako nema ambicije( bez obzira sto mozda ima znanje i imanje) i ne ume da se ponasa. Govori glasno, vulgarano psuje,bahat je i sirov.

Isto to za zenu....plus miris...ako mi se miris kože ne svidja, dzabe sve, moze da je najbolja osoba na svetu, ne bih mogao da imam nikakav blizak fizicki kontakt ako mi je miris te osobe odbojan.
 
Pa ako skapiram da je bila sa nekim bilmezom, tipa mafijoza, siledzija, masni biznismen i td.
Nadobudno ponasanje na startu...
Zavlacenje, nepostovanje.
Prvo sto me pita, cime se bavim i imam li ambicije.
 
zar se to može predvideti

upravo.
u hodu učiš šta te nervira.
na kraju ispostaviš spisak sa osobinama koje ne želiš da tolerišeš i
svi mirni. :lol:

kad bi bilo tako jednostavno
ipak kod nekoga ko te na neki način osvoji pomalo žmuriš na osobine koje ti se ne sviđaju u startu ali računaš da je to sitnica spram osećanja koja rastu ispod grudi.
pustiš vreme .... ono sve reši.
 
Рецимо ако је неуредна,пушач,превише прича(не гаси се) и воли да оговара(сплеткари).
 
nekad davno smuvam se ja sa jednom devojkom - lepa, zgodna, nije glupa, sve OK.
Dodjemo do kreveta, skidamo užurbano jedno drugo - i ja tu vidim da ona ima sintetičke gaće, pa još one babskog kroja, od bubrega do butina.
To me je totalno ohladilo. Sexali smo se mi, nije sad da mi poliesterske gatje izazivaju impotenciju, ali nije to više bilo to, puno je pala u mojim očima z:(
 
koji muskarac moze da bude sa ovakvom zenom osim ako nije u n jenom fazonu
zena djavolica :lol:

avaxnews_80_99_00019980_medium.jpeg
 

Back
Top