Pentagon objavio snimak NLO !

to o čemu ti pričaš je SAMO VOLJA,bez tog ''slobodna''
kako tvoja volja može biti SLOBODNA,kad se tebi prdelo BEZ IKAKVOG TVOG IZBORA,poteralo te i šta ćeš?
kako tvoja volja može biti SLOBODNA,kad se u svim ovim primerima što si naveo vidi da ONA UPRAVLJA TOBOM,ONA odlučuje za tebe a ne TI,TI si samo posmatrač tu i ništa više,ti samo KONSTATUJEŠ šta su tvoje telo i tvoj um odlučili umesto tebe i to je to,nemaš nikakvu kontrolu niti izbor.
a i sam si toga,bar duboko u sebi,svestan,jer si lepo reko npr ''moja slobodna volja je tako odlucila'',znači obraćajući joj se u trećem licu si podsvesno dokazao da si i ti,kao cenim svi ljudi,svestan da se ne pitaš stvarno ni za šta i da ''tvoje'' ''odluke'' i ''izbori'' NISU zapravo stvarno tvoje, nego tvoje volje, koja bdi nad tobom i komanduje ti a ti samo slušaš njena uputstva i instrukcije

ljudi pogrešno sebe identifikuju sa svojim TELOM ili UMOM,a ljudi nisu ni telo ni um nego POSMATRAČ tela i uma,subjekt koji sadrži u sebi predstave tela i uma pod čijim je ropstvom i od čega nikako ne može pobeći dok ne crkne

- - - - - - - - - -

Naravno da nismo nikakve biološke mašine. Ja nisam. Mene niko ne pomera na daljinski. Tebe ako pomera - govori u svoje ime. Tačka.
znači neko mora HAHA da te pomera na daljinski da bi konačno skontao da nisi slobodan?!? patetično.
uostalom,pročitaj ovo što sam marku napisao,i na tebe se odnose
mada znam da neće dopreti do vas,nema pomoći nikakvim vernicima,ni religijskim,pa tako ni vernicima u slobodu volje

- - - - - - - - - -

sem toga,kako znaš da te neka vanzemaljska sila VEĆ NE POMERA na,ono što oni zovu,daljinski? nikako
msm taj tvoj ''argument'' je tako detinjast i žalosno-smešan na baš mnogo nivoa da ne znam kako uopšte na njega da odgovorim bez podsmeha,ne zameri..koliko imaš godina,15?
 
to o čemu ti pričaš je SAMO VOLJA,bez tog ''slobodna''
kako tvoja volja može biti SLOBODNA,kad se tebi prdelo BEZ IKAKVOG TVOG IZBORA,poteralo te i šta ćeš?
kako tvoja volja može biti SLOBODNA,kad se u svim ovim primerima što si naveo vidi da ONA UPRAVLJA TOBOM,ONA odlučuje za tebe a ne TI,TI si samo posmatrač tu i ništa više,ti samo KONSTATUJEŠ šta su tvoje telo i tvoj um odlučili umesto tebe i to je to,nemaš nikakvu kontrolu niti izbor.
a i sam si toga,bar duboko u sebi,svestan,jer si lepo reko npr ''moja slobodna volja je tako odlucila'',znači obraćajući joj se u trećem licu si podsvesno dokazao da si i ti,kao cenim svi ljudi,svestan da se ne pitaš stvarno ni za šta i da ''tvoje'' ''odluke'' i ''izbori'' NISU zapravo stvarno tvoje, nego tvoje volje, koja bdi nad tobom i komanduje ti a ti samo slušaš njena uputstva i instrukcije

ljudi pogrešno sebe identifikuju sa svojim TELOM ili UMOM,a ljudi nisu ni telo ni um nego POSMATRAČ tela i uma,subjekt koji sadrži u sebi predstave tela i uma pod čijim je ropstvom i od čega nikako ne može pobeći dok ne crkne

- - - - - - - - - -

znači neko mora HAHA da te pomera na daljinski da bi konačno skontao da nisi slobodan?!? patetično.
uostalom,pročitaj ovo što sam marku napisao,i na tebe se odnose
mada znam da neće dopreti do vas,nema pomoći nikakvim vernicima,ni religijskim,pa tako ni vernicima u slobodu volje

- - - - - - - - - -

sem toga,kako znaš da te neka vanzemaljska sila VEĆ NE POMERA na,ono što oni zovu,daljinski? nikako
msm taj tvoj ''argument'' je tako detinjast i žalosno-smešan na baš mnogo nivoa da ne znam kako uopšte na njega da odgovorim bez podsmeha,ne zameri..koliko imaš godina,15?

Ti pokušavaš da kažeš da si nesposoban da napraviš izbor,jer to neko odlučuje za tebe,i ti njega ne vidiš ali ga prihvataš i prepustaš se tome?
Ovo ja ne planiram da prihvatim,a to što si ti prihvatio i dobrovoljno se prepustaš toj filozofiji,samo napred. Sretno ti bilo sa duhom koji upravlja tvojim telom i umom,dok ti udobno sediš i voziš se.
To kad se meni prdi,jede,pije,spava,su uslovi koje stvara moje telo da bi živeo,i to nema veze sa mojim umnim delovanjem,ja da bi vozio kola,moram i da održavam ta kola,sipam gorivo,ulje,vodu.
 
to o čemu ti pričaš je SAMO VOLJA,bez tog ''slobodna''
kako tvoja volja može biti SLOBODNA,kad se tebi prdelo BEZ IKAKVOG TVOG IZBORA,poteralo te i šta ćeš?
kako tvoja volja može biti SLOBODNA,kad se u svim ovim primerima što si naveo vidi da ONA UPRAVLJA TOBOM,ONA odlučuje za tebe a ne TI,TI si samo posmatrač tu i ništa više,ti samo KONSTATUJEŠ šta su tvoje telo i tvoj um odlučili umesto tebe i to je to,nemaš nikakvu kontrolu niti izbor.
a i sam si toga,bar duboko u sebi,svestan,jer si lepo reko npr ''moja slobodna volja je tako odlucila'',znači obraćajući joj se u trećem licu si podsvesno dokazao da si i ti,kao cenim svi ljudi,svestan da se ne pitaš stvarno ni za šta i da ''tvoje'' ''odluke'' i ''izbori'' NISU zapravo stvarno tvoje, nego tvoje volje, koja bdi nad tobom i komanduje ti a ti samo slušaš njena uputstva i instrukcije

ljudi pogrešno sebe identifikuju sa svojim TELOM ili UMOM,a ljudi nisu ni telo ni um nego POSMATRAČ tela i uma,subjekt koji sadrži u sebi predstave tela i uma pod čijim je ropstvom i od čega nikako ne može pobeći dok ne crkne

- - - - - - - - - -

znači neko mora HAHA da te pomera na daljinski da bi konačno skontao da nisi slobodan?!? patetično.
uostalom,pročitaj ovo što sam marku napisao,i na tebe se odnose
mada znam da neće dopreti do vas,nema pomoći nikakvim vernicima,ni religijskim,pa tako ni vernicima u slobodu volje

- - - - - - - - - -

sem toga,kako znaš da te neka vanzemaljska sila VEĆ NE POMERA na,ono što oni zovu,daljinski? nikako
msm taj tvoj ''argument'' je tako detinjast i žalosno-smešan na baš mnogo nivoa da ne znam kako uopšte na njega da odgovorim bez podsmeha,ne zameri..koliko imaš godina,15?

Nisi ti to nešto dobro razumeo. Cilj je tražiti ono što ne nastaje i nestaje, već uvek jeste, a to je ono supstancijalno, a ne akcidentalno... ili metaforički rečeno pesak, a ne oblik peska.

Svaki uvid, svaka kontemplacija koja apstrahuje individualnu volju i pruži nam dodir sa suštinom... sa transcendentnim... duhom... gradi spomenuto „svadbeno odelo”, odnosno naše biće, koje je slično melodiji na način promene te melodije. Znači, radi se o melodiji… A da li su njene “note” samo reprezenti pojava, oblika kula od peska ili sam pesak?

Vidiš li razliku? Neko u svom duhovnom biću, pod uslovom da se ne promeni, ili shvati šta je bitno u životu, imaće samo slike pojava, samo slike senki na zidu Platonove pećine... tako da kada konačno njegov brod života stigne u svoju luku imaće melodiju sastavljenu od senki, ili biće “go na kraljevskoj svadbi” kako kaže Svedenborg.

Zato tražite ono što ne nastaje i nestaje kako se ne biste našli goli na svadbi.

Okreni glavu sa senki na zidu pećine i obrati pažnju na vatru iza, koja baca senke na zid.
 
Evo nečega što ima vezu sa temom,NLO. Lik objašnjava,delovanje Američke vlade,na nlo temu,objašnjava šta je nlo,zašto postoje skeptici,ulazi u spiritualno na nivou koji možeš da razumeš..u suštini meša svašta u jednu korpu,i pusta te da lupaš glavu,što je po meni zdravo razmišljanje,jer krši barikade koje se nalaze izmedju tema. U suštini,ne da ti da se ogradiš samo na skeptika ili zagovornika. Naravno,to će shvatiti samo onaj koji nije definitivno ogradjen od suprotnog,od onog što brani.
 
Interesantno. Toliko toga ima da se ljudi čak više ni ne uzbuđuju kada se objavi neka vest o tome. Dakle navikli smo i osim da mi sleti u dvorište mislim da se ni ja ne uzbuđujem više oko toga. Da ih ima-to je činjenica. Ako su toliko napredni i onako ne možemo ništa.
 
Ima i toga da se formirala nova sorta naucnika, "ufologa", koji su dobili drustveni ugled i svaku vrstu priznanja.

Takvi se nikada nece odreci svog polozaja, izvora prihoda i ugleda.
Zato ce svaku tacku na nebu burno i bucno komentarisati, izrazavati sumnju i dramaticno u "breaking news" pricati da nas napadaju vanzemaljci.

To ne govori da li vanzemaljaca ima ili nema, nego govori o njihovoj zainteresovanosti da ostanu vazni, popularni, na povrsini.
 
Ima i toga da se formirala nova sorta naucnika, "ufologa", koji su dobili drustveni ugled i svaku vrstu priznanja.

Takvi se nikada nece odreci svog polozaja, izvora prihoda i ugleda.
Zato ce svaku tacku na nebu burno i bucno komentarisati, izrazavati sumnju i dramaticno u "breaking news" pricati da nas napadaju vanzemaljci.

To ne govori da li vanzemaljaca ima ili nema, nego govori o njihovoj zainteresovanosti da ostanu vazni, popularni, na povrsini.

Какво признање? Какав друштевни углед уфолога? Какав "breaking news". Ово су први случајеви у историји да мејнстрим медији тему НЛО узимају озбиљно, до сада тога није било.
 
Ima i toga da se formirala nova sorta naucnika, "ufologa", koji su dobili drustveni ugled i svaku vrstu priznanja.

Takvi se nikada nece odreci svog polozaja, izvora prihoda i ugleda.
Zato ce svaku tacku na nebu burno i bucno komentarisati, izrazavati sumnju i dramaticno u "breaking news" pricati da nas napadaju vanzemaljci.

To ne govori da li vanzemaljaca ima ili nema, nego govori o njihovoj zainteresovanosti da ostanu vazni, popularni, na povrsini.

Bistar si batice,ali ovo što si rekao je površno,i uvreda za osobe koji su dali živote da ovu temu izbace u mainstream,zadnjih 70 godina,i nisu lepo uspeli,jer su pogledi završili u pogrešnom smeru. Imam da kažem neke stvari o Prentagonu i ovom snimku,koji je povezan sa Tom DeLongom,kao pokretačem,kojeg su stavili kao žrtvenog jarca,u bilo kojem smeru da se ovo završi,ali svega ovoga ću reći otom potom,kasnije,sada prvo ovo..
Ko je sve dao život,pitaš...dao je život Phil Schneider 1996,jer je otvorio usta,i sve što rekao snimkom zabeleženo.
Pa Ben Rich 1991..otvarao je usta o tehnologiji koja navodno postoji. Postoje još,nepoznati,na primer poslovna partnerka Steven Greer-a,negde 90 ih,dok su istraživali nlo,sumnjiva smrt.
Pa ufolog Max Spears nadjen mrtav 2016.,pre smrti poslao majci poruku,ako mu se nešto desi,da istraži slučaj.. itd.
Plaćeni? Možda da prežive,nikako život na visokoj nozi. Koja smejurija,neko je lud da juri pare u vodama bez prospekta,dok mu je život u torbi.
 
Mejnstrim je rezirana predstava. Postoje mehanizmi koji ne dozvoljavanju pomeranje dekora, promenu scenarija, glumce koji improvizuju...
Postoje mehanizmi.
Pojavljivanje boraca protiv mejnstrima je vazan deo mejnstrima. Reziran, sa naucenim tekstom, minutazom, "sporednim" vestima.

U vreme hladnog rata su vidjani leteci tanjiri iskljucivo na mestima gde postoje vojne razvojne baze i naucni instituti. Tada su se spijuni svih strana pretvarali u ufologe, da bi pod tim plastom prisli blize informacijama.
Intervjuisali su stanovnistvo (zaposleno na vojnim projektima) o navodnim vanzemaljcima, u stvari skupljajuci mnogo vaznije informacije.

To, ponavljam, ne govori nista o vanzemaljcima. Samo o ufolozima.
 
Mejnstrim je rezirana predstava. Postoje mehanizmi koji ne dozvoljavanju pomeranje dekora, promenu scenarija, glumce koji improvizuju...
Postoje mehanizmi.
Pojavljivanje boraca protiv mejnstrima je vazan deo mejnstrima. Reziran, sa naucenim tekstom, minutazom, "sporednim" vestima.

U vreme hladnog rata su vidjani leteci tanjiri iskljucivo na mestima gde postoje vojne razvojne baze i naucni instituti. Tada su se spijuni svih strana pretvarali u ufologe, da bi pod tim plastom prisli blize informacijama.
Intervjuisali su stanovnistvo (zaposleno na vojnim projektima) o navodnim vanzemaljcima, u stvari skupljajuci mnogo vaznije informacije.

To, ponavljam, ne govori nista o vanzemaljcima. Samo o ufolozima.

Ja glumce ne pobijam. Što me dovodi do Tom DeLong-a,i celoj priči.
Tip je pravi ufolog,uvučen u predstavu tajne vlade,da bi mogli da ga kontrolišu,i on kao naivko progutao priču...e sad,priča ima istinu sa lažima koji usmeravaju protok potoka ka njihovoj vodenici,i to je stavljeno u javnost,cela priča je bila čudna od početka..iza Tom-a stoje osobe koje će potvrditi šta on reklamira,i svi su BIVŠI,Luis Elizondo BIVŠI iz vojne inteligencije,još četvoro bivši pored,zaboravio sam imena iz CIA,NSA,i LOCKHEED MARTIN. Svi bivši iz razloga,da šta god da kažu,ne mogu da dokažu,jer više nisu deo te organizacije. Cilj je da gde god da ovo ode,to budu dva smera,odugovlačenje totalnog razotkrivanja NLO fenomena,ako narod proguta..,ili ako ne proguta,Tom je izložen ismevanju,i OPET to je odlaganje NLO fenomena,jer svo to vreme javnost je postavila oči na Toma,jer navodno on će sve razotkriti,a on kaže da će se sve to biti za jedno 10 godina,po njegovom planu. Da ne zaboravimo,Tom reklamira nevaljale vanzemaljce,koji se plaše pozitivne energije,ljubavi,kada je usmerena ka njima,to moram da napomenem,jer su to njegove reči. Reklamira neku vrstu djavola ili demona,u svakom slučaju bića koji žele zlo. Da je tako kako kaže,sve bi bilo gotovo odavno,jer mi nemamo šanse protiv,ko god da je gore. Čisto skretanje pažnje. A nešto će se odigrati,inače ne bi ni pokretali ovako nešto.
 
Poslednja izmena:
Postoji jedna stvar koju priznajem celoj ovoj priči,a to je da su velike televizije i novine počele da pišu o ovome,i javnost o tome sada priča,skidam kapu tome,to se ranije nije dogadjalo.
Moje pitanje je..šta ih je nateralo na taj potez,kad su mogli da nastave po starom.
 
Вест сличне тежине као она из децембра, при чему се вероватно ради о повезаним догађајима обелодањивања које следи у скорој будућности, а даје се свету мало помало.

Наиме, Пол Хељер, бивши минстар одбране Канаде, проговорио је јавно о илуминатима, ванземаљцима, Розвелу и то не у тамо неком "Трећем Оку", него у Дејли Мејлу, озбиљном медију у коме овакве вести никада до сада нису имале приступа.

Bivši kanadski ministar obrane Pol Heljer nedavno je javno saopštio da smatra da iluminati zaista postoje i kontrolišu ceo svet. Time je postao najviše rangiran zvaničnik neke vlade koji je to ikada izjavio. Funkciju ministra obavljao je od 1964. do 1967. godine.
Heljer je za podkast „Lazarus efekat“ objasnio da veruje da svetska elita ima tehnologiju kojom može da poništi štetno dejstvo klimatskih promena, ali da tu tehnologiju krije od javnosti. Kada su ga pitali zašto, odgovorio je da je to zato što iluminati žele da pomognu naftnoj industriji.
Iluminati su inače „prosvetiteljsko“ društvo osnovano 1776. godine. Delovanje društva krajem 18. veka bilo je zabranjeno, a smatra se da je društvo od tada prekinulo svoje aktivnosti.
Ipak, teoretičari zavere veruju da postoje i danas, i da imaju veze s drugim tajnim društvima, poput slobodnih zidara, i da „kroje“ svetsku politiku.
Heljer tvrdi da iluminati iz senke utiču na finansijsku stabilnost naftne industrije.

„Tajna grupa zapravo pokreće svet i tu tehnologiju uspeva da zadrži daleko od svetske javnosti, sve dok od nafte može da zarađuje milijarde. To se neće promeniti sve dok se stotine hiljada ljudi ne ujedine i kažu im ’recite nam šta se dešava i promenite prioritete kako biste spasli svet za buduće generacije‘“, poručio je on.

Heljer je i ranije imao neobične izjave. Tvrdio je da su SAD htele da intervenišu u kanadskoj pokrajini Manitobu kako bi preuzele kontrolu nad lokacijom za koju se smatralo da je mesto sletanja vanzemaljaca.

„Ti vanzemaljci izvor su tehnologije protiv klimatskih promena, a na nas ljude gledaju kao primitivan oblik života“, govorio je Heljer.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5384051/Fmr-Canadian-minister-says-Illuminati-controls-world.html
 
Meni nije jasno kako u danasnjoj eri HD rezolucije,beskonacnih mobilnih telefona,kamera,"foto aparata"(pa i ranije sa obcnim fotoaparatima) neko negde ne snimi cistu,jasnu i "glasnu" sliku nekog leteceg tanjira,UFO-a,NLO-a ili sta vec?

U gotovo 1000% slucajeva sve vidimo neke mutne,muljave,sumnjive,nejasne slike ili video fajlove u ultra niskoj rezoluciji....i kao bas TO su dokazi da tamo negde nesto postoji.......nesto mi to nelogcno,mada zelim da verujem....:)
 
Meni nije jasno kako u danasnjoj eri HD rezolucije,beskonacnih mobilnih telefona,kamera,"foto aparata"(pa i ranije sa obcnim fotoaparatima) neko negde ne snimi cistu,jasnu i "glasnu" sliku nekog leteceg tanjira,UFO-a,NLO-a ili sta vec?

U gotovo 1000% slucajeva sve vidimo neke mutne,muljave,sumnjive,nejasne slike ili video fajlove u ultra niskoj rezoluciji....i kao bas TO su dokazi da tamo negde nesto postoji.......nesto mi to nelogcno,mada zelim da verujem....:)

Имаш такве снимке колико хоћеш.

Погледај рецимо овај:


А имаш још гомиле сличних. Али као што рекох, ниједан од њих не може се узети као доказ. Можда је овај
снимак сасвим аутентичан али, можда и није. Јер захваљујући данашњој технологији, аутентичан и CGI снимак ПОТПУНО СУ ИДЕНТИЧНИ. Не могу се разликовати.

Зато се ниједан снимак који се појави на интернету, или биле где другде, не може узети као валидан.

То је потпуна победа оних који су желели да сакрију истину од народа.

Са те стране никада се неће доказати ишта.
 
Објављен је и трећи снимак. Овог пута из 2015. године.

Међутим, сви су очекивали много више. Очито да није дозвољено тек тако изнети пред народ нешто што би било несумњиво јасно и што би дефинтивно угрозило владајућу парадигму којој смо научени.

Како год, и овај трећи снимак показује присуство технологије која је непозната обичним људима, а очито и америчким пилотима борбеног авиона. Али шта је то, ни овим снимком одговор нисмо добили.

 
To the Stars Academy je jedna velika prevara,koja pokušava da se infiltrira medju UFO zajednicu,a taj treci video je na VIMEO još od 2015-e,od strane jednog filmadzije po imenu JEREMY KENYON

https://en.wikipedia.org/wiki/Jeremy_Kenyon_Lockyer_Corbell

Небитно је да ли је снимак био на интернету заједно са хиљадама сличних. Бити објављено на интернету од стране неког блогера, исто је што и не објавити. Како сам овде писао, оригиналан и CGI снимак потпуно су идентични и не могу се разликовати тако да не вреде ништа.

Сасвим је друга ствар када иза неког таквог снимка стане званични естаблишмент неке државе.
То итекако привлачи пажњу, па ма какве теорије износили.

О овом трећем снимку огласио се и CNN.

https://edition.cnn.com/2018/03/12/politics/unidentified-aircraft-navy/index.html

Kao и наши медији.

https://www.blic.rs/slobodno-vreme/vesti/pogledaj-kako-ovo-cudo-leti-americka-vojska-je-snimila-neku-misterioznu-letelicu/66ybfqb
 
Video sam tako nešto slično pre 5 minuta, išao je pravo na sever, preko ZR. Za sada je NLO, jer ne znam šta je :)

Istovremeno je išao avion zapadnije od ZRa (na 11km visine) i njegova svetla su standardna: crvena i bela i pale se i gase... i krupna su.

A ovo je iste veličine i boje kao i zvezde što se trenutno vide na nebu - dakle, manja svetla i žućkasta, i sija non-stop.
Nisam čuo nikakav zvuk. Ako je bio avion, nije bio prikazan na FlightRadar24.com
 

Back
Top