Certifikat o nevinosti pre stupanja u brak

Dobro aj sad nisam se fino izrazio,ja necu sigurno birati takvu ni za ozbiljnu vezu verovali ili ne,sve mi se cini da sad mogu na celu da vidim koliko su imale


AJDE, OBJASNI -u čemu je u stvari problem?

Ja mislim da se muškarac plaši iskusne žene - jer se pita kako ga ona rangira na skali od 1 do 10 (obzirom na njeno iskustvo)

a kad je neiskusna - on može da joj se proda kao čista desetka

Ajde budi iskren pa reci - šta u stvari SMETA -kakva je falinka TAČNO u ženi/devojci koja nije nevina?
 
Papa Francisko je na nedeljnoj misi izneo stav da ce katolicka crkva od Nove godine traziti od zena certifikat da nevine stupaju u brak pri crkvenom vencanju!

Mlada ce biti obavezna da podnese nalaz od lekara da li u brak stupa nevina ili ne.

yQYa3yR.jpg

:lol: devojčice gube nevinost još sa 14 godina,neke sa 17,retka koja sa 22 god.
smešan ovaj Papa
 
AJDE, OBJASNI -u čemu je u stvari problem?

Ja mislim da se muškarac plaši iskusne žene - jer se pita kako ga ona rangira na skali od 1 do 10 (obzirom na njeno iskustvo)

a kad je neiskusna - on može da joj se proda kao čista desetka

Ajde budi iskren pa reci - šta u stvari SMETA -kakva je falinka TAČNO u ženi/devojci koja nije nevina?

To ti je ona najpovrsnija nebuloza zabluda koja postoji,ima naravno pajsera koji iebu sa upitnikom kakvi su bili,drugi pak iebu jer im se digo,znaci mrzi me da se smaram i ispravljam krive drine koje je drugi muskarac napravio zeni,jedna riba je samo jednog mentola imala koji joj je ostavio traume za ceo zivot,nemoj da je pipnes za kosu to joj smeta,nemoj da se predstavis kao bojan kad je zoves , to joj je trauma posto se taj tako zvao jel,posle cujes kako je maltretirao ali ona ga nije ostavljala,i to nije extremni slucaj vecina je takva,sad ide pitanje gde nalazis takve,pa na svakom koraku,ovde svaka nadrk zena ima iza sebe traumu 300% od bivsih,onda udate koje bi se ogrebale sa strane ni njima ocigledno nije dobro u braku znaci idu da traze bolje,pa zato ih i ne bi taknuo daljinskim jer mi treba neka rasterecena,neopterecena ,da mi plati ne bih se takmicio i dokazivao,kako god okrenes nevinost je na ceni i prodaje se skupo,ako je ja dobijem svojim kvalitetima pre sexa ,onda ti je valjda opet jasno da nema veze sa takmicenjem i uporedjivanjem s drugim muskarcima
 
George...iskreno,vecu gomilu gluposti odavno ne procitah.
Nevina djevojka je sve,samo ne neopterecena.Sjetite se svi vase "nevinosti", da li ste bili neoptereni ili bas suprotno.Druga stvar,to sto poninjes te "mentalno nestabilne" nema nikakve veze sa seksom,vec vjerovatno sa karakterom.I trece ...da,gdje ih nalazis takve? ☺
Nikad nisam,u mom okruzenju,ni od muskih,ni zenskih osoba nista slicno cula.
Ja mislim,da ti mislis ☺da je svaka osoba,ako nije nevina,automatski promiskuitetna,sto nije tacno,naravno.
 
izvlacis izmedju redova a sve je jasno receno,ukucaj na netu prodala nevinost pa se opet javi,nisam rekao da je nevina slatka i neopterecena,nego nema tripove da zna kao neka koja misli da menjanjem stekla iskustva i pamet,i naravno da neces nista slicno cuti jer to nisu teme o kojima se prica,forum je blago tu sve saznas<3e sad se ti ovako osvrni na ono sto ja pisem pasus po pasus i demantuj
 

Back
Top