Министарка З.Михајловић код Патријарха Српског на слави Св. Аранђела

gost 385016

Aktivan član
Poruka
1.279
Прослављању славе Саборног храма присуствовали су потпредседник Владе и министар грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре гђа Зорана Михајловић, директор Управе за сарадњу са Црквама и верским заједницама др Милета Радојевић, амбасадор Републике Грчке у Србији г. Илијас Илијадис, француски и српски хуманиста Арно Гујон, многобројни пријатељи и сарадници Саборног храма, личности из јавног и културног живота престонице.

dstl7988.jpg
 
prvo, Sretna slava domacinima

Zorana ce biti Premijerka, daleko najjaca licnost koju rezim ima, uz to, ona i Selakovic jedini nisu umesani u afere, i nisu pravili debilske ispade ko nebojsa slinavi, keramicar, djuka bizon i ostali retardi.

iako sam strogo protiv rezima, svejedno znam da bi ona bila mnogo bolji Premijer od onog decka iz LGBT. i osetila bi se cvrsta ruka na vlasti. za razliku od Vucicevog dramoser pristupa
 
prvo, Sretna slava domacinima

Zorana ce biti Premijerka, daleko najjaca licnost koju rezim ima, uz to, ona i Selakovic jedini nisu umesani u afere, i nisu pravili debilske ispade ko nebojsa slinavi, keramicar, djuka bizon i ostali retardi.

iako sam strogo protiv rezima, svejedno znam da bi ona bila mnogo bolji Premijer od onog decka iz LGBT. i osetila bi se cvrsta ruka na vlasti. za razliku od Vucicevog dramoser pristupa

Kako nije imala afere, gde zivis, pa muz joj ima firmu za izgradnju puteva, radi na koridorima sve u sesnaes'.. Zorana ne govori sa slinavim, jer njegov kum ima cetiri firme za izgradnju puteva. Ovaj forsira kuma, a Zorana muza, pa se vataju za gusu i podmecu jedan drugom. Ne bih se cudio da je onaj izvestaj iz Zoraninog ministarstva (gde se vidi kako se krade) koji je zavrsio kod Velje Selje poturio upravo Stefanovic..
 
Kako nije imala afere, gde zivis, pa muz joj ima firmu za izgradnju puteva, radi na koridorima sve u sesnaes'.. Zorana ne govori sa slinavim, jer njegov kum ima cetiri firme za izgradnju puteva. Ovaj forsira kuma, a Zorana muza, pa se vataju za gusu i podmecu jedan drugom. Ne bih se cudio da je onaj izvestaj iz Zoraninog ministarstva (gde se vidi kako se krade) koji je zavrsio kod Velje Selje poturio upravo Stefanovic..

daj neki materijal da citam da se informisem da vidim cega tu ima. nije mi poznato da je uopste i udata.
samo nemoj molim te informer i kurir, jer ako oni nesto pisu, to su nebuloze. neke ozbiljnije izvore, i procitacu.
 
Da je nisu pozvali ne bi ni došla.
Religijske organizacije su se uvek uvlacile vlastima.

Nakon "petooktobarskih ..." je bilo obrnuto ...

Setimo se da je cela vlada , pa cak i tadasnji PreCednik licno , cak i sa tadasnji premijerom Djindjicem isla na "ponocnu" ...
Ono , doduse , malo su dremuckali i klimali glavom gore dole , al` ipak su sedecke sve podneli ...:)

Samo da se zna da je i Novak Djokovic bio i da je bio Kum .

https://www.krstarica.com/zabava/sou/djokovici-u-sabornoj-crkvi-novak-slavi-arandjelovdan-video/

173125_novak-saborna-arandjelovdan-slava-1351_f.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top