"Parking servis" odneo ženi auto SA BEBOM NA ZADNJEM SEDIŠTU

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.379
Majka na Dorćolu ostavila bebu u autu, „Parking servis“ je ODNEO i evo šta se na kraju dogodilo!

edan „pauk“ „Parking servisa“ sinoć je u Beogradu odneo auto Beograđanke koja je na kratko izašla iz njega dok je u kolima ostavila šestomesečno dete.

JKP „Parking servis“ je reagovao – podnošenjem prijave protiv majke Gradskom centru za socijalni rad, zbog zanemarivanja deteta.

„Radnici „Parking servisa“ u Službi za prenos vozila rade po unapred utvrđenim procedurama i njih su se pridržavali i u ponedeljak, 20. novembra 2017. godine, kada su u 18.55 časova u Ulici Visokog Stevana kod broja 23 primetili nepropisno parkirano vozilo registarskih oznaka BG941PF, koje se nalazilo između žive ograde i propisno parkiranog vozila i na taj način potpuno zatvorilo prolaz i onemogućilo kretanje pešaka trotoarom. Od trenutka kada je vozilo opaženo do trenutka kada je započeo sam postupak uklanjanja, koji takođe traje nekoliko minuta, prošlo je 15 minuta i u tom periodu beba je ostavljena u vozilu bez roditeljskog nadzora“, tvrde iz “Parking servisa”, prenosi Blic.

U izveštaju ovog preduzeća piše da su radnici proverili je da li je menjač vozila u brzini i da li je podignuta ručna kočnica, što je standardna procedura, ali tom prilikom nije primećeno da ima nekoga u vozilu.

io je mrak, a iz vozila se nije čuo nikakav zvuk, šum, niti plač, koji bi ukazivao da se u njemu nalazi beba. Vozač dizalice je nakon utovara vozila, za koje je dobio nalog za prenošenje, krenuo ka placu „Parking servisa“ za smeštaj nepropisno parkiranih vozila u Dunavskoj ulici. U trenutku kada je dizalica „pauk“ ušla u Dunavsku ulicu, radnik „Parking servisa“ je obavešten od strane dispečera da se u podignutom vozilu nalazi beba. Ovaj podatak dispečer je dobio od zaposlenih u Korisničkom servisu, koji su primili poziv majke, koja je u parkiranom vozilu ostavila bebu. Sve se dešavalo u nekoliko minuta, jer je mesto sa koga je nepropisno parkiran automobil uklonjen u Ulici Visokog Stevana u neposrednoj blizini placa za smeštaj vozila „Parking servis“ u Dunavskoj ulici. U istom momentu, na tridesetak meatara od placa „Parking servisa“ u Dunavskoj ulici, dizalicu je sustigao otac vičući da se u vozilu nalazi beba“, saopštili su iz “Parking servisa”.

Radnici „Parking servisa“ su zajedno sa ocem utvrdili da je beba dobro i procenili da je nebezbedno spuštati vozilo na ulici i nastavili do placa „Parking servisa“ u Dunavskoj ulici, a oca povezli dizalicom.

Prilikom otvaranja vozila konstatovano je da je beba spavala.

„Shodno napred navedenom, JKP „Parking servis“,je podneo prijavu Gradskom centru za socijalni rad zbog zanemarivanja deteta protiv majke deteta“, zaključuju iz ovog javnog gradskog preduzeća.

- - - - - - - - - -

"Parking servis" odneo ženi auto SA BEBOM NA ZADNJEM SEDIŠTU

"Vratila sam se nakon pet-šest minuta ponovo do automobila, a "pauk" je odnosio moj automobil i šestomesečnu bebu u njemu. Dozivala sam ih i trčala za njima, ali oni su nastavili da voze. Ne mogu da opišem strah i paniku koju sam u tom trenutku osećala.." ovako za "Blic" priča Beograđanka Jelena Manojlović kojoj je, kako tvrdi, "Parking servis" juče odneo automobil u kojem je bila i njena beba.

YUcktkqTURBXy9hZmI2YWZiNjQ0YzM3YzM2YjUyOTMxMDdmODc3MmZlYi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


Sve je počelo kada je Jelena Manojlović u 18.56 parkirala svoj automobil u Ulici Visokog Stevana i u njemu ostavila svoje šestomesečno dete.

- Trebala sam da svratim do muža, koji je bio u tom trenutku na poslu, kako bih uzela nešto. Pošto je bilo jako hladno, bebu sam ostavila u automobilu da se ne smrzava. Već u 19.02 sišla sam dole sa mužem, a imala sam šta i da vidim. Vozilo "Parking servisa" je odnosilo moj automobil i šestomesečnu bebu u njemu. Dozivala sam ih, zajedno sa mužem i trčali smo za njima, ali oni su nastavili da voze u nepoznatom pravcu - ističe Beograđanka.

kKDktkqTURBXy9kYmJmZmQ0NzlhZmM3Nzc0ZjYyOTdhMjJiYWY1Y2VkNC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


Kako kaže u tom trenutku je osetila strah koji nije mogla da opiše. Nije joj jasno kako nisu videli bebu u kolima. Odmah je pozvala dispečera "Parking servisa" kako bi preneli vozačima da se zaustave i daju joj dete.

- Iz "Parking servisa" su obavestili vozače šta se desilo, da je beba u kolima i da se zaustave. Međutim, samo su mi poručili da dođem do autoplaca gde ću moći da preuzmem bebu. Odmah sam sela u auto i otišla pravo tamo. Dete je vrištalo i plakalo kada sam stigla. Počela sam da vičem na njih kao što bi i svaka majka, pitala sam ih kako nisu videli bebu i zašto nisu stali da uzmem dete, na šta su mi oni zapretili da će pozvati socijalnu službu. Strašno - ističe Jelena Manojlović, majka bebe.

Nije mali broj onih koji smatraju da mlada majka nije smela da ostavi bebu samu u kolima.

- I mene su moji roditelji ostavljali u kolima na par minuta kada su morali, a čuvali su me kao malo vode na dlanu. Nisam ja ostavila dete dugo, to je bilo svega par minuta. Takođe, da su došli lopovi, kao što mnogi kažu, verujem da ne bi odvezli auto sa bebom, oni bi stali u svojoj nameri, što ljudi iz "Parking servisa" nisu uradili - kaže uznemirena majka.

http://www.blic.rs/vesti/beograd/parking-servis-odneo-zeni-auto-sa-bebom-na-zadnjem-sedistu/86c51n1
 

"OSTAVILA JE BEBU SAMU U AUTU 15 MINUTA" Iz Parking servisa tvrde da nisu videli dete u automobilu, a majku su TUŽILI Centru za socijalni rad


Povodom slučaja kada je “pauk” sinoć odneo automobil Beograđanke u kojem se nalazila njena šestomesečna beba, JKP „Parking servis“ je reagovao - podnošenjem prijave protiv majke Gradskom centru za socijalni rad, zbog zanemarivanja deteta.

krLktkqTURBXy9kMzJiMzdhM2ZjNzQ4OGMyOWI0OGFkNzY2ODg2YTg5MC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


- Radnici „Parking servisa“ u Službi za prenos vozila rade po unapred utvrđenim procedurama i njih su se pridržavali i u ponedeljak, 20. novembra 2017. godine, kada su u 18.55 časova u Ulici Visokog Stevana kod broja 23 primetili nepropisno parkirano vozilo registarskih oznaka BG941PF, koje se nalazilo između žive ograde i propisno parkiranog vozila i na taj način potpuno zatvorilo prolaz i onemogućilo kretanje pešaka trotoarom. Od trenutka kada je vozilo opaženo do trenutka kada je započeo sam postupak uklanjanja, koji takođe traje nekoliko minuta, prošlo je 15 minuta i u tom periodu beba je ostavljena u vozilu bez roditeljskog nadzora - tvrde iz “Parking servisa”.

YUcktkqTURBXy9hZmI2YWZiNjQ0YzM3YzM2YjUyOTMxMDdmODc3MmZlYi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Nakon dobijanja naloga za prenos nepropisno parkiranog vozila radnici su postupili u skladu sa njim.

- Provereno je da li je menjač vozila u brzini i da li je podignuta ručna kočnica, što je standardna procedura, ali tom prilikom nije primećeno da ima nekoga u vozilu. Bio je mrak, a iz vozila se nije čuo nikakav zvuk, šum, niti plač, koji bi ukazivao da se u njemu nalazi beba. Vozač dizalice je nakon utovara vozila, za koje je dobio nalog za prenošenje, krenuo ka placu „Parking servisa“ za smeštaj nepropisno parkiranih vozila u Dunavskoj ulici. U trenutku kada je dizalica „pauk“ ušla u Dunavsku ulicu, radnik „Parking servisa“ je obavešten od strane dispečera da se u podignutom vozilu nalazi beba. Ovaj podatak dispečer je dobio od zaposlenih u Korisničkom servisu, koji su primili poziv majke, koja je u parkiranom vozilu ostavila bebu. Sve se dešavalo u nekoliko minuta, jer je mesto sa koga je nepropisno parkiran automobil uklonjen u Ulici Visokog Stevana u neposrednoj blizini placa za smeštaj vozila „Parking servis“ u Dunavskoj ulici. U istom momentu, na tridesetak meatara od placa „Parking servisa“ u Dunavskoj ulici, dizalicu je sustigao otac vičući da se u vozilu nalazi beba - saopštili su iz “Parking servisa”.

DixktkqTURBXy9jYTkwZTgwNzg2Mzc5ZGIzZjA5OGMyMjFlMGIzYWQ2Ny5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Vozilo je potpuno blokiralo trotoar.

Tu, međutim, nije bio kraj.

- Radnici „Parking servisa“ su, zatim, zajedno sa ocem, utvrdili da je beba dobro i procenili da je nebezbedno spuštati vozilo na ulici i nastavili do placa „Parking servisa“ u Dunavskoj ulici, a oca povezli dizalicom. Prilikom otvaranja vozila konstatovano je da je beba spavala. Postavlja se pitanje koliko je beba pre izvršenog opažaja bila sama, bez roditeljskog nadzora u vozilu. Shodno napred navedenom, JKP „Parking servis“,je podneo prijavu Gradskom centru za socijalni rad zbog zanemarivanja deteta protiv majke deteta - zaključuju iz ovog javnog gradskog preduzeća.


http://www.blic.rs/vesti/beograd/os...g-servisa-tvrde-da-nisu-videli-dete-u/1jz5rrc

- - - - - - - - - -

Majka nije otišla u provod pa dete ostavila.

Него где је отишла, ако не у провод?

Вокеру?

Уосталом, шта има везе где је отишла? Оставила је дете минимум 20 минута само у колима непрописно паркирано тако да је заблокирала целокупан тротоар? Мајка је срамота за мајчинство!

А сад још лаже да би себе оправдала.
 
Radnici Parking Servisa za ovaj čin će na plati dobiti +20.000,a imau 60.000 platu

Полицајац је написао решење о уклањању возила. Паркинг сервис је спровео решење МУП-а..


А глупача је оставила шестомесечну бебу саму у колима и затворила читав тротоар.

И поред свих тих грехова, наставља са лагањем, да би се извадила.




А ни муж вероватно није цвећка.
 
Шалим се. Родитељима не треба одузимати децу.

Нека направи пробисвета од свог детета.

- - - - - - - - - -

Ишла да се јeбе смужа у време његове паузе на послу, а дете оставила само да јој чува непрописно паркирана кола.


Ужас!!!


Муж можда није ни отац детета.
 
Ima i gorih slučajeva

Па шта ако има горих случајева?

Какав је то аргумент?

Замисли нпр. неко те оџепари. Ти одеш у полиицју да пријавиш џепарење а полицајац ти каже: "Што си дош'о? Има и горих случајева."
 
ja da sam opozicija u beogradu bih rad parking servisa kritikovao svaki dan

nezakonito odnose automobile, pisao je o tome profesor vijanic sa saobracajnog fakulteta, odnose bez potrebe automobile sa laznim izgovorima, odnose jedan a ostane 10 nepropisno parkiranih, odneli su automobil u mirijevu a policajac nije ni bio na terenu, poslali mu sliku telegonom, a on napsiao resenje o odnosenju iako nije izmerio rastojanje do garaze. itd, itt

ova tema je sjajna za opozociju,ali da bi neko kritikovao mora da bude cist! he, he, he

- - - - - - - - - -

parkiranje i nepravilno parkiranje usled nedostatka parkong mesta svuda, je rak rana beogradskog saobracaja.

ne postoji investitor koji je obezbedio dovoljan broj parkin mesta, mislim da ih cak ni u bel vilu nema dovoljno

- - - - - - - - - -

Šta se bre ta "majka" buni?
Nepropisno parkirana i kraj.
Šta sad treba ovi iz parking servisa da zagledaju u svaki auto da vide da nema možda unutra beba?
Ko je normalan očekivao da je kretenuša ostavila bebu u kolima?
Ne mogu da čitam ceo tekst. Ko je pustio priču u etar? Ako je "majka", bolje da je ćutala

ne lupaj, ne vozis pa ne znas

bivsa gradska vlast je dozvolila sumanuto gradjenje p beogradu bez obezbedjenih novih parking mesta. nisu vozaci krivi, a ni sadasnja vlast nije nista pametnija
 
A kola sa tablicama 00-00 i druga besna kola ne nose

Па да, али онда треба да кажеш "нека носе сва непрописно паркирана возила која ометају саобраћај" а не да кажеш "ако оне тамо не носе, онда немој да носиш и аутомобиле неодговорних мајки које својим аутомобилима онемогућују пешаке да ходају тротоаром".

А мислим да је намерно оставила бебу у колима јер се надала да ће то да јој буде заштита од паркинг сервиса.

- - - - - - - - - -

ja da sam opozicija u beogradu bih rad parking servisa kritikovao svaki dan

nezakonito odnose automobile, pisao je o tome profesor vijanic sa saobracajnog fakulteta, odnose bez potrebe automobile sa laznim izgovorima, odnose jedan a ostane 10 nepropisno parkiranih, odneli su automobil u mirijevu a policajac nije ni bio na terenu, poslali mu sliku telegonom, a on napsiao resenje o odnosenju iako nije izmerio rastojanje do garaze. itd, itt

ova tema je sjajna za opozociju,ali da bi neko kritikovao mora da bude cist! he, he, he

- - - - - - - - - -

parkiranje i nepravilno parkiranje usled nedostatka parkong mesta svuda, je rak rana beogradskog saobracaja.

ne postoji investitor koji je obezbedio dovoljan broj parkin mesta, mislim da ih cak ni u bel vilu nema dovoljno

- - - - - - - - - -



ne lupaj, ne vozis pa ne znas

bivsa gradska vlast je dozvolila sumanuto gradjenje p beogradu bez obezbedjenih novih parking mesta. nisu vozaci krivi, a ni sadasnja vlast nije nista pametnija

Не рисе Миријевац. Погледај слику! Блокирала је тротоар и пешацима једино остаје да иду по коловозу и тиме ризикују главу због њене неодговорности.

Не треба паркинг сервис да носи све непрописно паркиране аутомобиле (ту може само казна) али аутомобил који својим паркирањем угрожава друге учеснике у саобраћају мора да буде уклоњен (о трошку власника возила).
 

Back
Top