"Parking servis" odneo ženi auto SA BEBOM NA ZADNJEM SEDIŠTU

i mislim da je resenje koje je bez potpisa i pecata grubo krsenje pravne sigurnosti

ko moze da odstampa resenje na traci za maxi????

sto tako ne kaznjavaju dilere, korupciju i navijace??? ili boska u skupstini. navali bosko na nekoga, ovaj iz obezbedjenja mu odstampa resenje o udaljavanju bez potpisa i pecata????

dakle parking servis klizi u suludizam. kao mnoge stvari iu ovoj vrsti kapitalizma

policajac koji je doneo recenje nije ni video automobil. sedi ko zna gde i preko mobilnog kaznjava. broj 1, kriv je policajac za odnosenje bebe, jer nije ni video automobil, a doneo se resenje!!! zar je vazniji jedan revoltirani pesak, koga mrzi da obidje automobil, nego beba u vozilu???

kaznjavanje bez prisutnog policajca je sprdnja sa gradjanima, ako je kazna velika, onda se policiji isplati da je policajac na licu mesta. neka zaposle ljude ako ih fali

- - - - - - - - - -

beba u kolima -ocigledno da se nisu stekli uslovi za odnosenje i da je resenje nevazece tj nelegalno

roditelji na osnovu ovog resenja mogu da tuze mup, parig servis, grad i srbiju. kako moze da se donese resenje o odnosenju kad je unutra beba????
 
То ти се зове електронски потпис и о томе је донет закон још у време ДОС-а, тј. 2004. године.

http://217.24.23.93/SADRZAJ/Files/S...a regulativa/Zakon o elektronskom potpisu.pdf

Свуда у свету се укида потпис и печат а већа је правна сигурност са електронским потписом него са обичним потписом и печатом.
 
i dalje mislim da je praking servis nelagalan u radu.

ovo je samo ocigledna zloupotreba.

ako me neko kaznjava ocu da me kaznjava policajac uzivo. na licu mesta.

jer, evo sta se desi kada to radi ko zna odakle. kako je da znam da je na radnommestu?

sutra mogu da te steljaju kad parkin servs posalje sliku da si stao da odneses tetki lek, a policajac posalje resenje da se odstampa na traci za maxi??? ocu bre resenje a4 kao sto je svuda u sudu!
 

Три минута од издавања решења о непрописном паркирању. А пре тога је ко зна колико времена прошло. А после та три минута креће се са качењем аута на возило паркинг сервиса. Колико треба да се дигне један аутомобил? Све у свему, она се баш задржала код мужића на послу док је шестомесечна беба (јбт. шестомесечна) била сама у непрописно паркираном аутомобилу који угрожава учеснике у саобраћају.
 
Три минута од издавања решења о непрописном паркирању. А пре тога је ко зна колико времена прошло. А после та три минута креће се са качењем аута на возило паркинг сервиса. Колико треба да се дигне један аутомобил? Све у свему, она се баш задржала код мужића на послу док је шестомесечна беба (јбт. шестомесечна) била сама у непрописно паркираном аутомобилу који угрожава учеснике у саобраћају.

3 minuta je po novom zaustavljanje a preko parkiranje. nekada je do 15 minuta bilo zaustavljanje.
 
Ово није неплаћена карта за паркинг место. За то је постојала та прича о 15 минута.

Ова глупача није била на паркинг месту па да није пустила СМС, него се паркирала на сред тротоара да мајке са колицима не могу да прођу, него да морају по улици да иду и угрожавају живот себи и детету.
 

Back
Top