Surova osveta komšija: Beograđanka se parkirala na trotoar, kada je ujutru videla auto, zanemela je od šoka (foto)

e Bog nikako da nam ugodi , ako pajak služba odnese vozilo majke i šajke po policajce, ako ne dođu i ne podignu neko bahato parkiranje opet drvlje i kamenje
Vidi, mene je pauk podigao bar jedno deset puta, da je se jednom desilo da me podignu tamo gde sam imao pravo da stanem, ja bih se svakako bunio. Ali pošto su me svaki put podigli sa mesta gde nisam smeo da stanem, ja se nikad nisam ni bunio. Oni rade svoj posao, nisu oni parkirali moj auto gde ne sme da stoji nego ja, znači ja častim.
 
da mu se izbuše gume ili izgrebe auto šrafcigerom
U tim situacijama mi nekako uvek žao auta, jer realno auto nije kriv što ga vozi magarac.

Kad bi samo policija radila svoj posao. Ili vatrogasci. Vidi šta rade američki vatrogasci kad izbije požar i oni ne mogu da priđu hidrantu jer je bizgov parkirao gde ne sme da stoji:

1706689252174.png
 
Poslednja izmena:
U tim situacijama mi nekako uvek žao auta, jer realno auto nije kriv što ga vozi magarac.

Kad bi samo policija radila svoj posao. Ili vatrogasci. Vidi šta rade američki vatrogasci kad izbije požar i oni ne mogu da priđu hidrantu jer je bizgov parkirao gde ne sme da stoji:

Pogledajte prilog 1491424
U
jedna od retkih svetinja koje američki sistem bezkompromisno poštuje
 
Vidi, mene je pauk podigao bar jedno deset puta, da je se jednom desilo da me podignu tamo gde sam imao pravo da stanem, ja bih se svakako bunio. Ali pošto su me svaki put podigli sa mesta gde nisam smeo da stanem, ja se nikad nisam ni bunio. Oni rade svoj posao, nisu oni parkirali moj auto gde ne sme da stoji nego ja, znači ja častim.
u Čikagu ima ogroman parking ispred tržnog centra.. preko puta je bila neka mala radnja sa dresovima nekim.. i drug parkira ispred tržnog i odemo bukvalno na 10 min do radnje da kupi neki dres.. vratimo se nema ga auto..stoji lik i daje nam adresu gde nas čeka auto.. jbt kad je stigo pauk da ga odnese nemam pojma.. nema tamo zezanja sa tim..
 
u Čikagu ima ogroman parking ispred tržnog centra.. preko puta je bila neka mala radnja sa dresovima nekim.. i drug parkira ispred tržnog i odemo bukvalno na 10 min do radnje da kupi neki dres.. vratimo se nema ga auto..stoji lik i daje nam adresu gde da ga podignemo.. jbt kad je stigo pauk da ga odnese nemam pojma.. nema tamo zezanja sa tim..
Ono što je interesantno, to je da je tamo (u Kanadi u mom slučaju) pauk daleko jeftiniji nego ovde, bar tad kad je mene poslednji put odneo... Bilo je nešto kazna reda 40$, dok je tad već kod nas bilo preko sto evra.

Imamo visok standard, iebiga. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ono što je interesantno, to je da je tamo (u Kanadi u mom slučaju) pauk daleko jeftiniji nego ovde, bar tad kad je mene poslenji put odneo... Bilo je nešto kazna reda 40$, dok je tad već kod nas bilo preko sto evra.

Imamo visok standard, iebiga. :mrgreen:

Pa zato što je tamo poenta da te kazni toliko da znaš da nisi trebao, dok je ovde poenta samo daj pare. :D
 
Vidi, mene je pauk podigao bar jedno deset puta, da je se jednom desilo da me podignu tamo gde sam imao pravo da stanem, ja bih se svakako bunio. Ali pošto su me svaki put podigli sa mesta gde nisam smeo da stanem, ja se nikad nisam ni bunio. Oni rade svoj posao, nisu oni parkirali moj auto gde ne sme da stoji nego ja, znači ja častim.
Jesi li glup pa te pauk digao 10 puta ili imas para za kazne pa te libo r.
 
Ако ћемо поштено, град би прво морао обезбиједити паркинг па тек онда строго кажњавати непрописно паркирање. Овако се свело на снађите се како знате и ето, неко се снашао како је знао.
Mani se parkiranja već daj neku zadatak da rešavamo :p
 
Ако ћемо поштено, град би прво морао обезбиједити паркинг па тек онда строго кажњавати непрописно паркирање. Овако се свело на снађите се како знате и ето, неко се снашао како је знао.
Simpatično kako je Hong Kong rešio problem parkinga (na Central island-u barem znam da je ovako)

Cena registracije malo boljih kola je 100% vrednosti kola. Znači jednog Poršea platiš sebi, a drugog daš državi.
Cena parkinga je reda 1000 dolara mesečno
Gradski prevoz je jedan od najboljih na svetu
Taksi je džaba

.....

No problemo.
 
Ne znam kako bi mi cviljenje pomoglo u kontekstu plaćanja kazne.

"Molim te drug policajac daj neki popust, deca ti se radovala dabogda"?

Ne verujem da bi upalilo.
Ja se trudim da ne pravim namjerne prekrsaje.Kada me god policija zaustavila i ukazala da sam napravio prekrsaj ja prvo malo cvilim i pokusam da me puste.Mito odavno ne dajem.Nikada nisam rekao sinko samo ti radi svoj posao i gospodski platio.
 
Simpatično kako je Hong Kong rešio problem parkinga (na Central island-u barem znam da je ovako)

Cena registracije malo boljih kola je 100% vrednosti kola. Znači jednog Poršea platiš sebi, a drugog daš državi.
Cena parkinga je reda 1000 dolara mesečno
Gradski prevoz je jedan od najboljih na svetu
Taksi je džaba

.....

No problemo.

Jesi siguran da je taksi džaba? Mislim, kome se isplati?
 
Mislim da je oko dolar po km, što je za njihov standard prilično džaba.

Suštinski i ja sam saglasan za sve to, samo prvo osposobe metro, tramvajske i autobuske linije, onda može kako god. Ovako autobusi se raspadaju, kasne, ima ih manje nego što treba. Od metroa imamo samo firmu BG Metro koja ima zaposlene, metroa još ni u tragu... Prosto te primora na auto.
 
Ovako autobusi se raspadaju, kasne, ima ih manje nego što treba. Od metroa imamo samo firmu BG Metro koja ima zaposlene, metroa još ni u tragu... Prosto te primora na auto.
Da.
I onda uletiš u gužvu, onaj ispred bulji u telefon, onaj drugi čačka po nosu, dok to krene
sa semafora, upali se žuto.
Posle 2-3 semafora, pritisak ti je na 200, hebeš kevu svakome, ne puštaš nikoga, trkaš
se, sečeš druge i divljaš.
I onda stigneš tamo gde si krenuo ili stigneš kući, a parkinga nigde...
Naravno da one budaletine iz gradske uprave znaju gde ne smeš da parkiraš, ali gde
možeš da parkiraš - e, to već ne znaju i ne interesuje ih.
 

Back
Top