Surova osveta komšija: Beograđanka se parkirala na trotoar, kada je ujutru videla auto, zanemela je od šoka (foto)

Terala ih da hodaju po blatu? A niko nije mogao da ode ulicom dva metra i zaobiđe automobil?

Što se teme tiče, i mene nerviraju bahata parkiranja, ali se ipak razlikuje bahato parkiranje od nedostatka parking mesta. Jednom mi se desilo na Dorćolu da sam se umalo upišao u gaće tražeći parking... Kao da ne znamo da nema gde da se stane pa se lupaju kola... Neko sa ovim autom koje ima ova žena nije bahat...
Мене су тако натерали да ходам коловозом. Не препоручујем никоме, а нарочито не женама које гурају колица са малом децом.
 
Ja se trudim da ne pravim namjerne prekrsaje.Kada me god policija zaustavila i ukazala da sam napravio prekrsaj ja prvo malo cvilim i pokusam da me puste.Mito odavno ne dajem.Nikada nisam rekao sinko samo ti radi svoj posao i gospodski platio.
Pa dobro, panduri ovde više i ne naplaćuju ništa, samo ti izdaju kaznu pa ti plaćaš preko uplatnice. (izuzetak jedino pauk koji se plaća na licu mesta).

A ja uvek ponudim neku čast policajcu, to upali recimo u 50% slučajeva, ostalih 50% platim kaznu, nemam treće opcije...
 
Da.
I onda uletiš u gužvu, onaj ispred bulji u telefon, onaj drugi čačka po nosu, dok to krene
sa semafora, upali se žuto.
Posle 2-3 semafora, pritisak ti je na 200, hebeš kevu svakome, ne puštaš nikoga, trkaš
se, sečeš druge i divljaš.
I onda stigneš tamo gde si krenuo ili stigneš kući, a parkinga nigde...
Naravno da one budaletine iz gradske uprave znaju gde ne smeš da parkiraš, ali gde
možeš da parkiraš - e, to već ne znaju i ne interesuje ih.

Apsolutno se slažem sa svim... A onda još te neko slika kako si parkiran pa te na mrežama pljuje 200.000 ljudi ili ti razbiju prozore i onda ti razbiješ nos prvom na kog naiđeš.

Kad god negde treba da idem unapred se iznerviram jer znam da ću kružiti pola sata zbog parkinga... Kao što sam rekao jednom sam se umalo upišao u gaće na Dorćolu jer jednostavno nemaš gde da staneš.
 
Мене су тако натерали да ходам коловозом. Не препоручујем никоме, а нарочито не женама које гурају колица са малом децом.

Ne kažem ja da je to bezbedno i da je to super, ali veruj mi češće danas nije bahatost nego prosto nemaš gde.
 
za ovakva dešavanja kriva je država jer da postoji mogucnost prijave pa da na osnovu prijave odmah dodje nadležno lice pa napiše kaznu
odveze auto pa naplati sve to debelo ta žena a i svi drugi bi razmislili sledeci put gde ce da parkiraju auto ali to se ne desava jer ko ce da izlazi iz toplih sluzbenih prostoirija gde se pije kafa sa kolegama da bi parking servis odvezao tamo neki auto u Rakovici koji je nepropisno i bahato parkiran..
Da drzava. odeljenje psihijatria.

Imas slucaj vozaca koji ne vodi racuna o drugim ljudima. Plus i dalje ne shvata koliko je pogresila.

Sa slike je ocigledno da je mogla jostaviti auto na ulici kao u slucaju kvara. Mogla je pola pola. Mogla je podalje od stana...
 
Svaki slucaj treba pogledati iz vise uglova.

Ovo razbijanje stakala neka gospoja shvati kao bozji znak da proda mali stan. I kupi veliku kucu negde na periferiji. Imace parking mesta vise nego u raju.

Kad cene konzervi po zgradama roknu dole i ona stan proda zabadava mozda ce shvatiti da joj je auto izlupao vidovnjak koga nije razumela.
 
Ne kažem ja da je to bezbedno i da je to super, ali veruj mi češće danas nije bahatost nego prosto nemaš gde.
Ово је била чиста бахатост. Радило се о аутобуском стајалишту, а около нас је било све пусто. Жена креће да диже ауто на тротоар испред мене, а ја журим да уђем у аутобус. Паркира га тачно испред, да морам да га обилазим и то преко коловоза. Могла је да паркира где је хтела, али није.
 
Ово је била чиста бахатост. Радило се о аутобуском стајалишту, а около нас је било све пусто. Жена креће да диже ауто на тротоар испред мене, а ја журим да уђем у аутобус. Паркира га тачно испред, да морам да га обилазим и то преко коловоза. Могла је да паркира где је хтела, али није.

Konkretno ovo u Rakovici sto je tema?
 
Konkretno ovo u Rakovici sto je tema?
Не. Нисам био иза аутомобила са фотографије. Препричавам други догађај где сам ја учествовао и још један аутомобил.

Кажем да сам био на стајалишту, а око нас је било све пусто и могла је да паркира ауто где је хтела, а она је кренула да га пење на тротоар и да мени зауставља испред носа. На фотографији се виде друга возила. У мом случају их није било, осим овог једног.

Е то је бахатост.
 
Не. Нисам био иза аутомобила са фотографије. Препричавам други догађај где сам ја учествовао и још један аутомобил.

Кажем да сам био на стајалишту, а око нас је било све пусто и могла је да паркира ауто где је хтела, а она је кренула да га пење на тротоар и да мени зауставља испред носа. На фотографији се виде друга возила. У мом случају их није било, осим овог једног.

Е то је бахатост.

Ne sporim ja da ima i toga, naravno, ali da ovako sa slike ne mozemo znati nuzno jel to. Narocito sto dobro znam ovu ulicu, nema druze mesta nigde.
 
Ne sporim ja da ima i toga, naravno, ali da ovako sa slike ne mozemo znati nuzno jel to. Narocito sto dobro znam ovu ulicu, nema druze mesta nigde.
Ја говорим о свом случају да је бахатост, а што се тиче улице о којој ти причаш, ту је главни проблем то што се зидају зграде коме како падне на памет. Неко сагради нешто и ту дођу да живе људи. Наравно, хоће да возе кола, као сав нормалан свет. Нема паркинга, нема простора. Све ми је јасно.

Ја сам говорио о бахатости жене која је паркирала испред мене, док сам се кретао пешке, а око нас није било никога. Могла је да остави ауто где је хтела, а она је намерно кренула да се пење на тротоар, док сам ја ишао према аутобусу.
 
Ја говорим о свом случају да је бахатост, а што се тиче улице о којој ти причаш, ту је главни проблем то што се зидају зграде коме како падне на памет. Неко сагради нешто и ту дођу да живе људи. Наравно, хоће да возе кола, као сав нормалан свет. Нема паркинга, нема простора. Све ми је јасно.

Ја сам говорио о бахатости жене која је паркирала испред мене, док сам се кретао пешке, а око нас није било никога. Могла је да остави ауто где је хтела, а она је намерно кренула да се пење на тротоар, док сам ја ишао према аутобусу.

Dobro, sad svaki stan mora imati svoje garažno mesto ne manje od tipa 16 kvadrata, ako se ne varam, samo što svakoga boli uvo, a često ljudi i kupe stan, ali nemaju novac za garažno mesto, pa ga ne kupe. Znam u mojoj ulici da je pre npr 15 godina bilo mesta mogao si tenk parkirati svaki dan, sad nema mesta iglu da ostaviš. A nije baš ni da svaki investitor gradi garaže, baš ih briga.

I ne kažem da nema bahatosti, svedoci smo toga u gradu svaki dan, samo kažem da treba biti realan i pogledati malo oko sebe kad je zaista bahatost, kad zaista nemaš gde. Evo u ovoj ulici mi konkretno živi ortak, vidi mu se praktično zgrada na slici, veruj mi ja sam kod njega prestao da idem pre jače od godinu dana... Nemaš gde stati prosto... Ili imaš opciju da dođeš u jedan ujutru i da zagradiš nekog i da moliš Boga da taj neko ne izlazi do ujutru. Ali u svakom slučaju bahatost ili ne, mislim da uništavati tuđu imovinu nije rešenje.
 
Dobro, sad svaki stan mora imati svoje garažno mesto ne manje od tipa 16 kvadrata, ako se ne varam, samo što svakoga boli uvo, a često ljudi i kupe stan, ali nemaju novac za garažno mesto, pa ga ne kupe. Znam u mojoj ulici da je pre npr 15 godina bilo mesta mogao si tenk parkirati svaki dan, sad nema mesta iglu da ostaviš. A nije baš ni da svaki investitor gradi garaže, baš ih briga.

I ne kažem da nema bahatosti, svedoci smo toga u gradu svaki dan, samo kažem da treba biti realan i pogledati malo oko sebe kad je zaista bahatost, kad zaista nemaš gde. Evo u ovoj ulici mi konkretno živi ortak, vidi mu se praktično zgrada na slici, veruj mi ja sam kod njega prestao da idem pre jače od godinu dana... Nemaš gde stati prosto... Ili imaš opciju da dođeš u jedan ujutru i da zagradiš nekog i da moliš Boga da taj neko ne izlazi do ujutru. Ali u svakom slučaju bahatost ili ne, mislim da uništavati tuđu imovinu nije rešenje.
Ја не подржавам уништење сиве ланчије. Ако си читао пажљиво, могао си да приметиш да сам рекао да људи не смеју да ударе на скупа кола, попут X6 или Q7.

Што се мог случаја тиче, ја сам морао да угрозим своју безбедност, да би та жена могла да паркира возило непрописно испред мене, иако за то није имала реалну и оправдану потребу. Ја сам са тротоара сишао на коловоз и изложио себе опасности, а неко други не би пристао на то и решио би то другачије.

Везано за насиље, монопол на насиље има држава, односно полиција. Проблем са тим постоји, јер полиција и држава не раде свој посао.
 

Back
Top