VELIKA AKCIJA KOMUNALNE I REGULARNE POLICIJE - ZA SPAS SRBIJE

Opet mi nije jasno kakve veze ima tvoj monitor sa uličnim prodavcima, siguran sam da ga nisi kupio sa kartonske kutije?
Ako pogledaš šta sam napisao, videćeš da sam spomenuo tu carinu koju zaobilaze prodavci iz Mađarske. Ali ni to nema veze sa uličnim prodavcima koje komunalna policija opravdano tera. Nije reč samo o porezu, siguran am da to znaš, ali iz nekog razloga pokušavaš da to izbegneš i nekako opravdaš te prodavce kod kojih nemaš niti garanciju ni znaš rok trajanj ili kako je roba skladištena.

- - - - - - - - - -

Nisam ni sumnjao da ti je Kami idol.

Pa više ovakvi raznorazni korumpirani inspektori(državi, opštinski..) oštete budzet nego sve gladne babe koje sada vijate po ulicama i pijacama. Kako si samo đipio da braniš svoje komunalne kolege. Sve sam ološ i bagra.

https://rs-lat.sputniknews.com/zivot/201703011110215165-korupcija-1/

Toliko kradete da vas čak i Slinavko hapsi.

Gde si video da sam napisao da mi je Kami idol? :fdlan:
 
Opet mi nije jasno kakve veze ima tvoj monitor sa uličnim prodavcima, siguran sam da ga nisi kupio sa kartonske kutije?
Ako pogledaš šta sam napisao, videćeš da sam spomenuo tu carinu koju zaobilaze prodavci iz Mađarske. Ali ni to nema veze sa uličnim prodavcima koje komunalna policija opravdano tera. Nije reč samo o porezu, siguran am da to znaš, ali iz nekog razloga pokušavaš da to izbegneš i nekako opravdaš te prodavce kod kojih nemaš niti garanciju ni znaš rok trajanj ili kako je roba skladištena.

- - - - - - - - - -



Gde si video da sam napisao da mi je Kami idol? :fdlan:

Ne kupujem kod njih. Kod njih kupuje druga sirotinja. Daj neko rešenje, kako drugačije da prežive ti ljudi?
 
Ne kupujem kod njih. Kod njih kupuje druga sirotinja. Daj neko rešenje, kako drugačije da prežive ti ljudi?

Nije baš da me zanima to, jer nemam način da im pomognem. Možda sad razmišljaju kako su prošli bolje oni koji su učili škole? Ali kriminal nije način koji podržavam, na bilo kom nivou, pa ni ovaj najsitniji.
Već sam pisao na ovoj temi, neka ti prodavci sa kutija ubuduće razmisle da li da idu na glasanje i za koga da glasaju ako odluče da idu. Ne moraju uvek za one koje im serviraju TV i novine.
 
Mora neko i da ne uči školu. Ko je sastavio auto koji voziš, doktori filosofije i neurohirurzi? A vidim kako prolaze oni koji uče škole, zato i masovno odlaze iz Srbije.

Za koga da glasaju? Ovde postoji samo jedna opcija, lopovsko-banditska, nema razlike.

Sastavili su obučeni mehaničari, i za to se ide u školu.
Dao sam i bolju opciju, da ne glasaju, kao što radi većina nas u Srbiji.
 
I za fotografiju i crtanje, tj. slikanje je škola bitna. Ti imaš talenta i uspeo si sa tim da se proguraš, ali da si imao i školu, to bi sve išlo lakše. Uvek je onaj sa školom u prdnosti, jer ima bolju osnovu. Tu je baza nekoliko generacija pre tebe/mene. Izuzeci postoje, ali su retki. Sa druge strane, ti pišeš o umetnsti, tačnije primenjenoj umetnosti, što je daleko slobodnije od većine drugih profesija gde je škola neophodna.
Tak oje, zato i ne tre4ba glasti, da im bude jasno da su "pobedili" sa manjinom.
 
.


По устаљеном обичају расправа је кренула у правцу расправе дебила што је у потпуној сагласности са политиком владе Вучић (Брнабић).

Сви који купују "са кутија" знају шта купују и шта раде.

И ови за и ови против, не верујем да су у недавној прошлости купили било шта "са кутије".

Та трговина је у највећем делу разбибрига продавцима, а не начин да се они обогате или опљачка држава и подвали купцима.

У време док код нас цвета трговина наркотицима, ангажују се "снаге реда и закона" да се обрачунају са овим несрећницима.

Обична шарада пред градске изборе и вероватно ослобађање тротоара за будуће узурпације кафића и ресторана ...


.
 
У време док код нас цвета трговина наркотицима, ангажују се "снаге реда и закона" да се обрачунају са овим несрећницима.
Обична шарада пред градске изборе и вероватно ослобађање тротоара за будуће узурпације кафића и ресторана ...

Normalno. Uz to moraju da angažuju raznorazne komunalne i opštinske inspektore da nešto "rade". Zamisli da se glupi narod priupita za koji qurrac toliki trutovi sede po opštinama.
 
To već ne znam, ali da li je rešenje da valja robu sumnjivog kvaliteta? Neka sledeći put ne glasa za onoga za koga joj kažu na TV, čisto neka proba.

cvece, posebno poljsko, nije roba sumnjigov kvaliteta. i nisu sve babe glasale za av.

udri milicijo, baba je sumnjiva.

7wn4xsvgX08lpb1H.jpg
 

ALFI legenda Kneza
bio je glavni nezvanični distributer audio i softverskih izdanja za vreme Slobe kod Ruskog Cara
i mogo je da nastavi da caruje samo da je DS-u platio masno posle petog oktobra
al nije kao ni mnogi što nisu

Posle je malo svirao po prolazima gitaru i pevao neke luckaste pesmice, 2 CD-a
Ima talenat za slikanje, skokne u inostranstvo po keš da radi portrete a onda dodje u Ludu Srbiju da prezimi

BOEM ČOVEK
Aleksnadar hiljaditi deo takvog života nije imao
a o muškim stvarima da ne pričamo - poiebo pola Beograda :lol:
a što zna da igra pa navata ženske na plesove pa svi padnu na dupe ko da si u nekom filmu... :D
 
ALFI legenda Kneza
bio je glavni nezvanični distributer audio i softverskih izdanja za vreme Slobe kod Ruskog Cara
i mogo je da nastavi da caruje samo da je DS-u platio masno posle petog oktobra
al nije kao ni mnogi što nisu

Posle je malo svirao po prolazima gitaru i pevao neke luckaste pesmice, 2 CD-a
Ima talenat za slikanje, skokne u inostranstvo po keš da radi portrete a onda dodje u Ludu Srbiju da prezimi

BOEM ČOVEK
Aleksnadar hiljaditi deo takvog života nije imao
a o muškim stvarima da ne pričamo - poiebo pola Beograda :lol:
a što zna da igra pa navata ženske na plesove pa svi padnu na dupe ko da si u nekom filmu... :D

Alfi legenda. Koliko sam diskova kod njega kupio i popričao o muzici i filmu svaki put.
 
Alfi legenda. Koliko sam diskova kod njega kupio i popričao o muzici i filmu svaki put.

Bog te vreme leti - 68 godina ima...
a ko nam dolazi u Beograd?
Uzjahala stoka polupismena al zato nadobudna i napirlitana
ne razlikuje poslovno od ličnog pa skaču ko da im gaće skidaš sa gladnog dupeta
oće da se svete a došli !?
bem ti u šta se pretvori ovaj Beograd....
nit obraza nit vaspitanja nit kulture sve površno
a koliko sutra se ničeg ne seća šta je juče pričao ili pričala jer samo lažu i mažu
 
Pored sedi još 5 takvih baba, bar je tako kod mene u kraju, na pijaci. I da, mislim da su takve babe nelojalna konkurencija legalnoj cvećari. Ustvari tu nema šta da se misili, tako je.

Koliko se sećam, a ti nisi iz Beograda, PREKO PUTA NARODNOG POZORIŠTA beše cvećara decenijama
bilo tu za sve ukuse i džepove a mali kiosk takoreći...
a onda dodjoše TENDER MAJSTORI ZA LEGITIMITET
 

Back
Top