Koji tip veze volite?

klasika, sve bi htele da krote tipove poput docte, a neće ovakve poput mene...
ja sam kao grumen gline, fin, možete me oblikovati kako želite, da vam ugađam, radim šta kažete, izlazim u susret i slično...
kako me samo eksploatišu na poslu u poslednje vreme 2 koleginice, videle budala i samo tovare papirološke poslove za odraditi...
 
Nijedna žena ne želi papučara, nego muškarca koji će imati stav i ne dati na sebe i znati kako da se nosi sa njima. Pa pogledaj svoj post, ako nisi ironičan, bukvalno je patetika, ''ja sam nežni cvetić''
Nemoj to da radiš sebi
 
inače, jedna od njih je mlada i ima dobre sise :rumenko:

tokom letnjih meseci, video sam joj krišom malo od jedne sise jer je bila obukla neku košulju koja je imala veliki razmak između dugmeta i onda se kao neki vertikalni prorez pojavio.

- - - - - - - - - -

Nijedna žena ne želi papučara, nego muškarca koji će imati stav i ne dati na sebe i znati kako da se nosi sa njima. Pa pogledaj svoj post, ako nisi ironičan, bukvalno je patetika, ''ja sam nežni cvetić''
Nemoj to da radiš sebi

slažem se, ali ne mogu biti od tih dominantnih likova, uvek sam bio na margini u svim socijalnim dešavanjima
 
ne moraš biti dominantan, al nemoj ni dozvoljavati da rade šta god hoće sa tobom

- - - - - - - - - -

ja sam jednom videla sise od ujne jer nije nosila brus, a bilo je neko raspremanje letnje po dvorištu i nije bio prijatan prizor jer su se joj opustile baš
 
lust, izvini na onom indiskretnom pitanju iznad.
bio sam malo "pod gasom" juče
mada i danas sam, lol...

kažu da je alkohol samo privremeno rešenje za probleme,
ali što reče čarli harper -
it's only temporary if you stop drinking :lol:
 
iz filmova mogu nabrojati bar 10 veza kakve bih volela proživeti (dok sam bila mlađa)

generalno, ljubav...da ga volim i on mene
da s emožemo ZDRAVO zezati i na svoj račun
da me nasmejava
da ne puca po šavovima kad naiđu problemi pa moram prvo njega da krpim pa da rešavam problem (bilo je i takvih, uh, brate)

p.s. iako sam jaka ličnost, umori život, prosto poželiš kraj sebe jednog ČAK NORISA...da mu kažem: e, ja ovo ne mogu, hoćeš ti?
A on UVEK SPREMAN:heart:
 
iz filmova mogu nabrojati bar 10 veza kakve bih volela proživeti (dok sam bila mlađa)

generalno, ljubav...da ga volim i on mene
da s emožemo ZDRAVO zezati i na svoj račun
da me nasmejava
da ne puca po šavovima kad naiđu problemi pa moram prvo njega da krpim pa da rešavam problem (bilo je i takvih, uh, brate)

p.s. iako sam jaka ličnost, umori život, prosto poželiš kraj sebe jednog ČAK NORISA...da mu kažem: e, ja ovo ne mogu, hoćeš ti?
A on UVEK SPREMAN:heart:

..e, da..da te zagrli, zastiti i svima kaze -sklonite se od nje, skinite joj se sa dnevnog reda inace bijem....:aha:

:lol:
 

Back
Top