Ja je falim a ona... prdi LOL

Jedan moj ortak bio prosle godine na nekoj zurci ili mi se cini neko apsolventsko vece...tako nesto...nebitno!
I sad bio izbor za najbolju ribu te veceri. Ucestvovala neka riba,njegova koleginica koja mu se svidjala. I posto nije bas najbolje prosla,na tom izboru...(verovatno je odbila da popushi nekom iz zirija :lol: :lol: :lol:)...bila je onako malo u daunu celo vece.
I onda joj taj moj ortak kaze u fazonu...ma daj,pustio to...ko ih yebe,nemaju oni pojma...ti si bre najlepsa.
Ona kao...ih ti me samo tesis...
Onda on kaze...ma sta ima da te teshim,ja te bre gledam 3 godine i znam,a tebe su ovde pogledali pola sata i odlucili...nema to pojma.
U to ulece neki njen drug i pita je da krenu kuci,na sta mu ona odgovori da joj ne pada na pamet da ide kucu pored ovakvih komplimenata. :lol:
Eto,devojka nije digla nos...bilo joj je drago.
Ma ima nas svakakvih ...Jel tako Marlone...? sos cagon,sos cagon...e mar del plata...:lol:
 
-ribe vole komplimente jer im je to duševna hrana, samo se odluči ili im daješ komplimente a držiš distancu ili si uz njih a pričaš im o.... "loše ti stoje farmerke, spuštena ti zadnjica; imaš malo veće uši, ali ne mnogo; ne znaš da se ponašaš u društvu,jer si drugačija".Tiho ubijanje anti-komplimentima svremena na vrema može dobro da dođe.
 
Fejs74:
-ribe vole komplimente jer im je to duševna hrana, samo se odluči ili im daješ komplimente a držiš distancu ili si uz njih a pričaš im o.... "loše ti stoje farmerke, spuštena ti zadnjica; imaš malo veće uši, ali ne mnogo; ne znaš da se ponašaš u društvu,jer si drugačija".Tiho ubijanje anti-komplimentima svremena na vrema može dobro da dođe.
Pa da nekima trebaju komplimenti... nekima anti-komplimenti... Ma bre komplikovano to za mene... :lol:
 
VesticaBG:
Hajde ja da odgovorim na temu...
To je isto kao ono
STO SI PREMA NEKOME BOLJI, TAJ JE PREMA TEBI GORI...
Uvek moras da pazis prema kome ces biti fin i dobar da ti se ne bi obilo o glavudzu...
Dobro, to je kao donekle i tacno...
A imas i varijantu, kad si prema nekom los, on te odjebe za sva vremena...
A? A?
The choice is yours. Probas i vidis kako ko prima lepo i ruzno. Po meni je bolje lepo po defaultu, a lose kad (ako) zasluzi.
 
Petar_Pan:
Tako npr neko da neki kompliment nekom, a ovaj odmah nesto digne nos. Pomisli da je vredniji. I najgore pocne nesto da zahebava.

Da li ste vi imali ovakva iskustva i sta mislite o ovom fenomenu uopste?
Ha ha ha! Kada sam pročitala naziv teme skoro sam pala sa stolice! :D
Ja nešto i ne obožavam komplimente. Djeluju mi previše lascivi i izvještačeni. Zadivljen pogled mi više znači od bujice praznih riječi.
Svi smo drugačiji; ne bi valjalo kada bismo svi bili isti.
 

Back
Top