Predlozi forumasa i forumasica za pdf Ljubav i Seks

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako sad tako? Pa zar nisi danas napisao pola erotske priče na Fotografijama? Ne budi skroman, nego pusti mašti na volju....
Ма то је била тек шаљива цртица, мало сам карикирао да насмејем прику Дија и другаре.
Imala je nekoliko nikova ali je bila poznata po niku Šojka :lol:

Она је идеалиста, до те мере да сам мислио да је нека шипарица, касније се доста тог идеализма у њеним постовима изгубило, или је био део форумског имиџа или је нестао услед неких животних искустава. Тај идеализам је био занимљив, одударала је по томе од осталих.
 
Пази кад ми је од 2007. кроз листу званичних форумских пријатеља продефиловало минимум око 400 никова, вероватно и стотинак више, ето колико је некад форум био фреквентан.

kad smo već kod forumskih prijatelja mnooogo njih me skinulo s liste :sad2:
de li sam pogrešio
 
kad smo već kod forumskih prijatelja mnooogo njih me skinulo s liste :sad2:
de li sam pogrešio

То је лако објашњиво прика Ди, форумаши те скину због љубоморе, зато што си омиљен међу форумским цицама, а форумашице такође због тога, зато што пажњу поклањаш и другим цицама, а не искључиво њима, а и зато што их обрлате упуцавачи и одлепршају за њима заборавивши све што си им пружао, сву пажњу и све нежности, значи почевши од обичних, топлих људских речи, па све до уздаха и шапутања на јастуку. :deda:

:)
 
a mi sto se satrasmo od ljubavi i sexa na Ljisu, ko nas hebe :rida:

Кхм, кхм... кхм, кхм... значајно се накашљах, чак два пута, у циљу скретања пажње на себе, мислим какав бих ја друг био ако не бих понудио помоћ уколико је, је ли, потребна, све бих учиниo да те сузе зауставим... :rumenko:

Цици, твој рад на унапређењу и развоју љубави и секса је не само запажен, него и високо вреднован, и увек постоји простор за сарадњу и размену искустава на нивоу нас експерата... :rumenko:

:)))) :zag:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top